Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kavos puodelių per dieną išgeriate?

Apklausa: Kiek kavos puodelių per dieną išgeriate? (471 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Aš per dieną išgeriu 2-3 puodelius kavos ax.gif Bet iš ryto geriu ne kavą, bet arbatą.
Atsakyti
ash anksciau galedavau nors 8 vakaro ikalt kavos ir eit miegot... biggrin.gif
daba tai tik namie ryte geriu "kava siusia" su kondencuotu pienu rolleyes.gif man kazkaip rytais saldaus norisi....
o juodos kavos ish vis nebegeriu schmoll.gif darbe kazkaip atsigeriau... daba ziuret nebegaliu. blink.gif
o tu dirbtiniu irgi nemegstu... unsure.gif
Atsakyti
O man tinkamo atsakymo nera,nes as isgeriu kokius 5 puodelius per metus tongue.gif
O vat arbatos tai galiu kad ir kibira isgerti,jei skani blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Padauza @ 2005 01 19, 16:54)
sveikos, merginos.

as naujoke  blush-anim-cl.gif , kuri negeria kavos ...
mano vyras irgi nera "kavinis", o, va, mano tevai tai  be kavos negali  schmoll.gif manau, kavos gerimas kartais buna savotiskas ritualas. na, kaip tai kai kuriems buna parukymas: suseda kartu , isgeria kavutes,  bla bla bla ...  na, gal as ir klystu?    smile.gif

Sutinku, nė viena nenumirtu be kavos, tačiau mūsų gyvenimas ir yra ritualų komplektas. Visa diena vieni ritualai: pabučiuoti ir pažnaibyti lelių, įlisti į mamų forumą, nusiprausti, išgerti puodelį kitą tirštos espresso kavytės (kitam gal alaus buteliuką ar arbatėlės kvapnios). O visokie gimtadienių šventimai... Svarbu atsirinkti tai, kas labiausiai džiugina širdį.
Atsakyti
Tikrai numirciau. Isgeriu 6-8 puodelius per diena.Ir tikrai ne siuses. Ir net ne del pomegio, skonio ar ritualo, o "is reikalo"-spaudimas amzinai "gulintis", tai be kavos-kaip muse ziema.Vis geriau, o ir maloniau, nei vaistus ryti.
Atsakyti
QUOTE(-ienė @ 2005 01 19, 16:06)
Doma, iš kur parovei tokį paveiksliuką, ar iš savo asm. archyvų,  labai jau gundantis ir aš norėčiau  blush2.gif


Savo uzsidejau megalol.gif
Atsakyti
Tik espresso, tirsta, mazyciame puodelyje mmm...
Privaloma - bent vienas ryte. Kiti pagal aplinkybes - jei pietauju mieste, jei uzsinoriu po vakarienes namie.
Nemegstu nei uzpiltines nei 'siusiuko' is aparatu. Uzpiltine geriu tik is bedos, jei atsiduriu kur toli nuo civilizacijos, nes visai negerus kavos apie pietus pradeda mausti galva - spaudimas prie zemesniuju.

Va ir dabar, sedziu po pietu, pabaigtu espresso, ir burnoje toks malonus kavos skonis tongue.gif
Atsakyti
Griztant prie kavos poveikio spaudimui....
As nesu tikra, kaip tai susije. Ryte poveiki jauciu - neisgerus pradeda mausti galva, pati apsnudusi. Bet galiu isgerti degutine espresso pries pat einant gulti ir puikiausiai miegoti.
Gal mano spaudimas tiek zemas, kad kava tik pakelia ji iki normalaus lygio blink.gif

Beje, nescia gerdavau tik ta viena rytini puodeli. Bet dukra yra tikra espresso fane. Niekas jai, zinoma, jos neduoda, bet jinai nuo pat mazumes net dreba kaip jos nori, vis taikosi bent jau su sauskteliu isgramdyti puodelio dugne nesitirpusi cukru. Sako, kad jai kavos kvapas yra pats pats pats skaniausias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrine @ 2005 01 20, 13:04)
Tikrai numirciau. Isgeriu 6-8 puodelius per diena.Ir tikrai ne siuses. Ir net ne del pomegio, skonio ar ritualo, o "is reikalo"-spaudimas amzinai "gulintis", tai be kavos-kaip muse ziema.Vis geriau, o ir maloniau, nei vaistus ryti.

gerai jau gerai, prispaudėt - ir aš iš tų, kurios numirtų. Po antro trečio puodelio espresso spaudimas pakyla iki 95/55. Bet ne tik dėl spaudimo, man išties skanu.
Atsakyti
tik ryte ir būtinai, ne dėl to, kad negaliu prabusti, net ne iš įpročio. Bet jei kavos neišgeriu- vakare visada skauda galvą. Turbūt spaudimas. Tik keista, kad vakare išgertas puodelis jau nepadeda unsure.gif
kartais, kai nėra kavos, tada stiprios žalios arbatos.
Atsakyti
Ryte butinai turiu isgerti kavos puodeli,jei neisgeriu visa diena bunu uztinus ir kaip pritrenkta sad.gif Kartais isgeriu per diena 2 ar tris,bet nedaugiau,nes sirdele pradeda tabaluotis blink.gif nesu didele kofemane schmoll.gif
Atsakyti
Negeriu kavos smile.gif
Niu geriu 1 kart savaitej (kava-siusia), sestadienio rytais su Lietuvos rytu. Taip mane ipratino vyras tongue.gif
Atsakyti