Įkraunama...
Įkraunama...

"Nuo ... iki"

Labutis! Vakar labai norejau paziureti, ka rode per laida ,,Nuo Iki", bet nepavyko sad.gif . Kas laukia musu Lietuveles ir kur ivyks ta baisi nelaime? Beje, ar tas latvis buvo numates ta baisu cunami? Jei kam nesunku-papasakokit!!!
Atsakyti
Gaila, as tik pirma reportaza pasiziurejau ir persijungiau History. Nemaciau pranasysciu sad.gif
Atsakyti
Aš net užsirašiau.. 4u.gif
Taigi, pasak latvių skaičiuotojo:
02 14-18 d. - didelė tragedija, nusinešianti apie 3 milijonus gyvybių kažkur prie kinijos
Lietuvoje-
03 03- geras vyriausybės sprendimas pakeisiantis į gerą valstybės gyvenimą.
04 13- vyriausybės krizė Lietuvoje.
Taip kad neilgai beliko laukti ir patikrinsime. smile.gif
O ta ragana nieko gero nepasakė- papilstė iš tučio į kiaurą. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dafnė @ 2005 01 19, 19:31)
Aš net užsirašiau..  4u.gif
Taigi, pasak latvių skaičiuotojo:
02 14-18 d. - didelė tragedija, nusinešianti apie 3 milijonus gyvybių kažkur prie kinijos
Lietuvoje-
03 03- geras vyriausybės sprendimas pakeisiantis į gerą valstybės gyvenimą.
04 13- vyriausybės krizė Lietuvoje.
Taip kad neilgai beliko laukti ir patikrinsime.  smile.gif
O ta ragana nieko gero nepasakė- papilstė iš tučio į kiaurą. tongue.gif

ragana sake, kad nuolat kartodami "tragedija", "karas", "nelaime" tas blogybes ir prisisaukiam.dar sake, kad irgi ispranasavo dar didele viena nelaime, t.y. apie Kinija, kur ir latvis kalbejo.
Atsakyti
Aciu!!! 4u.gif Lauksim rezultatu-ar tikrai taip ir bus...
Atsakyti
QUOTE(Dafnė @ 2005 01 19, 19:31)
Aš net užsirašiau..  4u.gif
Taigi, pasak latvių skaičiuotojo:
02 14-18 d. - didelė tragedija, nusinešianti apie 3 milijonus gyvybių kažkur prie kinijos


Nekelsiu kojos is Lietuvos tom dienom doh.gif 4u.gif
Atsakyti
as irgi dabar laukiu kas bus vasario menesi, ar jis sake tiesa.
bet jei bus tiesa, tai man nes plaukai siausiasi, jau geriau butu tai netiesa.
Atsakyti
QUOTE(rasyte31 @ 2005 01 19, 16:28)
Labutis! Vakar labai norejau paziureti, ka rode per laida ,,Nuo Iki", bet nepavyko sad.gif . Kas laukia musu Lietuveles ir kur ivyks ta baisi nelaime? Beje, ar tas latvis buvo numates ta baisu cunami? Jei kam nesunku-papasakokit!!!





sveikute,
laida gali pasiziuret internete http://www.tv.lt/ , ir eik kur laidos pavadinimas smile.gif Sekmes!
Atsakyti
unsure.gif Aikit sau, negasdinkit, as kaip tik tuo metu keliausiu ir busiu toli nuo savo artimuju.... unsure.gif
Atsakyti
Va va, mes irgi tuo metu planuojame vaziuoti slidineti blink.gif Gerai nors, kad ne prie Kinijos, o cia pat Europoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sesyte @ 2005 01 19, 22:46)
Va va, mes irgi tuo metu planuojame vaziuoti slidineti blink.gif Gerai nors, kad ne prie Kinijos, o cia pat Europoje smile.gif


taip taip,kaip gerai,kad ne čia kažkur o kinijoj ar kur,kas jiem tie 3 milijonai...
kartais merginos kaip parašot doh.gif doh.gif
Atsakyti
As po tos raganos zhodziu imsiu kartoti zhodzius "meile", "laime", "dziaugsmas", "teisybe" ir lauksiu tu geru dalyku... biggrin.gif
Atsakyti