Įkraunama...
Įkraunama...

Nutrauktas mamos pienas

Sėkmingai žindau savo sūnelį pati, tik po savaitės reikės tėčiui palikti pasaugoti 6 val. tai jau po truputi kaupiu ir šaldau pienelį, tik neįsivaizduoju kiek jo jis suvalgo, nes dar nebuvo reikalo nutrauktu pieneliu jo maitinti, parašykite iš savo patirties kiek maždaug gali suvalgyti 6 mėn. kūdikis? Beje žinda jis gana dažnai, diena kas 1,5-2 val ir naktį dar kokius 4-5 kartus.
Iš anksto ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Merginos, mamos, moterys! Help! Mano maziukui yra 1men.ir jis kas 2val.man islaka visa buteliuka 100ml pieno? Ar cia normalu? Ryt izengiam i 2a menesi. Ar reikia pienuko jau daugiau? Bijau, kad vel kas 2val.man jau daugiau suvalgys, o tada bijau virsvorio...
Atsakyti
QUOTE(MarijaS @ 2014 05 20, 23:05)
Merginos, mamos, moterys! Help! Mano maziukui yra 1men.ir jis kas 2val.man islaka visa buteliuka 100ml pieno? Ar cia normalu? Ryt izengiam i 2a menesi. Ar reikia pienuko jau daugiau? Bijau, kad vel kas 2val.man jau daugiau suvalgys, o tada bijau virsvorio...


Duokit tiek, kiek vaikas nori. Koks dar virsšsvoris....
Atsakyti
QUOTE(MarijaS @ 2014 05 20, 22:05)
Merginos, mamos, moterys! Help! Mano maziukui yra 1men.ir jis kas 2val.man islaka visa buteliuka 100ml pieno? Ar cia normalu? Ryt izengiam i 2a menesi. Ar reikia pienuko jau daugiau? Bijau, kad vel kas 2val.man jau daugiau suvalgys, o tada bijau virsvorio...

Na, natūralu, jog vaikui augant ji poreikis pienui didėja, jam ir 100 ml tuoj neužteks. Pradės dar dažniau reikalauti valgyt.
Na, kai vaikas verkia, nes valgyt nori, jokių minčių apie viršsvorį nelieka.
Atsakyti