Įkraunama...
Įkraunama...

Emilis

Na man sis vardas kazkoks ne
Atsakyti
As turiu Emiliuka wub.gif Pats vardas svelnus, bet jo reiksme-"verzlus nepralenkiamas", tai visai nesaldu, kaip cia pasakius, kaip tik neperminksta ir neperagresyvu thumbup.gif Pats tas viduriukas, todel ir rinkomes. O kas del populiarumo, tai jeigu grazus vardas, naturalu, kad kazkiek to vardo nesiotoju yra. Kad butu vienintelis vardas, tai turetu buti koks nors nesamoningas, ar naujadaras isvis. Bet Emilis tikrai nera nuvalkiotas vardas, pvz as nepazistu nei vieno daugiau g.gif Siaip ar taip, Tomu, Luku, Mariu ir t.t zymiai daugiau smile.gif
Vnz balsuoju UZ EMILI wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Fainas vardas wub.gif
Atsakyti
Visąlaik ketinau mergytę Emilija pavadinti,berniuką Emiliu mirksiukas.gif ,bet...laikas viską sudelioja į savo vietas,net vardus savaip paskirsto lotuliukas.gif
Atsakyti
As labai norejau antra sunu si vardu pavadint, bet vyrai buvo pries verysad.gif .Labai grazus vardas 4u.gif
Atsakyti
Man negražus. Nebent, kol berniukas mažas...
Atsakyti
Emilis gražu,bet EMILIJUs tai ne doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
labai labai gražus vardas wub.gif
Atsakyti
labai grazus thumbup.gif
tikrai asocijuojasi su svelniu, geru berniuku smile.gif
as uz bigsmile.gif
Atsakyti
Labai labai grazus vardas smile.gif
Jei tik turesiu antra suneli,butinai bus Emiliukas thumbup.gif
Atsakyti
Man Emilis labai grazus vardas, jei netycia vietoj dukrytes sulauksime sunelio tai bus vienas is variantu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta bitė @ 2007 06 13, 08:48)
Ka jus manote apie varda Emilis? Kolkas tai geriausias atrodo variantas, su vyru jau puse metu mastom niekaip negalim isrinkti 4u.gif



dieviskas vardas. mano pirmoji meile.... 4u.gif wub.gif
Atsakyti