Įkraunama...
Įkraunama...

Mašinytė-paspirtukas ir arkliukas-supynės

Tikriausiai visi zinote apie ka kalbu. Tokios masinytes vaikams nuo 9 men. ar 1 metuku, kur vaikas spiriasi kojomis ir masina juda.
Labai jau jos man patinka, o dabar parduotuvese tokiu fainu modeliu yra - ir gaisrine, ir traktoriukas ir dzipai - mergaitems - ruzavu spalvu, berniukams - melynu.
Tik man Kleo bijo visu nauju daiktu ir mano bandymas pasodinti ja parduotuveje ant tos masinos pasibaige verikimais. nors pati mielai priejo, apziurinejo.

Tas pats ir supynemis-arkliukais.

Ar jusu vaikams patinka tokie zaisliukai ir kiek ilgai jie islaiko vaiko susidomejima?
Ar nera taip, kad tai tik poros dienu zaisliukas, o po to vaikui jau nebeidomus.

Ir kas vaikam labiau patinka - paspirtukas ar supynes?

--Resize_Images_Alt_Text-- --Resize_Images_Alt_Text-- user posted image
Atsakyti
Mes turim mašinytę-paspirtuką. Tiksliau, net 2 rolleyes.gif (kad abu vaikai turėtų savo). Maniškiams tai yra nerealus žaislas ir iš visų žaislų "ilgiausiai grojantis". Sūnus jau daugiau nei metus kiekvieną dieną ilgiausiai žaidžia, o dukra turi saviškę dar tik 3 mėn (nuo 1m. gimtadienio), bet irgi kiekvieną dieną duodasi smile.gif Kai jie dviese, tai ir lenktynes namie tom mašinom suorganizuoja smile.gif
Mano dukrytė iš pradžių irgi bijojo ant mašinos sėsti, tai tik stumdydavo ir žaisdavo su priedais (pas mus ten visokių rankenėlių dar yra ant tos mašinytės). Bet vis tiek labai patiko. O po kokių 2 sav. išdrįso atsisėsti, dar ne iš karto suprato, kaip čia reikia spirtis, kad važiuotų, bet po truputį išmoko smile.gif Šiaip maniškė tai lėtapėdė, o judresni vaikučiai gal ir greičiau įsikerta wink.gif

O arkliuko mes neturim. Bet girdėjau, kad kas turi, tai patenkinti.
Atsakyti
man atrodo tos masinytes trumpam buna kol mazi visai vaikuciai, o arkliukas, ypac toks tikroviskas, kaip cipoline akropoli, tai ilgam labai, mano pana net ir dabar zyzia kad toki nori, sako klausysiu viska darysiu bet gimtadieniu padovanok rolleyes.gif laugh.gif
Atsakyti
O kur pirkote? Maciau yra labai skirtingu ir kaina skiriasi nu 40 iki 100 lt.
Atsakyti
Dukrai gimtadieniui senelis padovanojo, atrodo, iš "Čipolino". Mūsiškė tai nebrangi, maždaug už 40 Lt smile.gif Bet išlaiko ir vyresnio brolio išdaigas, tai aš labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
Mes turim masinyte. Jau puse metu. Ir turbut nebuvo dienos, kad su ja nevazinetu. Kartais net bando i vonia ar i tauleta su ja ivaziuoti biggrin.gif O arkliuko neturim, bet kai nueinam i svecius tai butinai uzsilipa ir supasi. Matyt del to, kad bernas, tai maniskis tik pamates tokia masinyte parduotuveje uzsilipdavo ir baisiausiai rekdavo, kai bandydavom nuimti. Vadina Traktoriumi smile.gif Siaip pardaveja patare mazesniems vaikams pirkti masinytes su didesniais ratais - sako tokos stabilesnes. Mes tokia ir pirkom, bet buvo ne viena avarija, kai per smarkiai ant priekio uzsiremia ir nuvirsta sad.gif O is pradziu, kai dar nemokejo gerai vairuoti, tai kelis kartus pro duris nepataike huh.gif Tokia musu patirtis su masinytemis smile.gif
Atsakyti
Kai as pagalvoju apie zaislu ivairove ir gausa, tai man net silpns darosi rolleyes.gif Jau dabar kaip zaislu sandelyje gyvenam..o dar kokiu chiaa paspirtuku reikia blink.gif
Atsakyti
QUOTE (MAMA2T @ 2003 12 14, 19:44)
Kai as pagalvoju apie zaislu ivairove ir gausa, tai man net silpns darosi rolleyes.gif Jau dabar kaip zaislu sandelyje gyvenam..o dar kokiu chiaa paspirtuku reikia blink.gif

As irgi taip jauciuosi smile.gif Ir didele dauguma tos ivairoves guli dezeje, o vaikas vis tiek is paskos vaiksto ir zyzia smile.gif

Siandien maniskis pasverte masinyte ant sono ir pareiske, kad ji sugedo ir dabar jis remontuos : rolleyes.gif
Atsakyti
mes turim masinyte, nupirkom kai buvo 10 men., o dabar mums jau trys ir patikek susidomejimas yra ir manau, kad dar didesnis nei pries tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Rimaiste @ 2003 12 14, 18:15)
Siandien maniskis pasverte masinyte ant sono ir pareiske, kad ji sugedo ir dabar jis remontuos : rolleyes.gif

laugh.gif
Aha, mano dičkis irgi taip daro smile.gif . Ypač, kai norisi pavažinėti su naujesne sesės mašinyte. Tada savo specialiai parverčia, sako, kad sugedo ir reikia remontuoti, ir su sesės mašinyte "tempia į servisą" rolleyes.gif .
Atsakyti
Maniskiui masinyte tai super!! biggrin.gif Gavo dovanu pirmojo gimtadienio proga. Jeigu pradeda ko nors zysti, tai as jam vis primenu "O kur tavo masinyte?" Tai toks patenkintas palieka, kad gera daikta jam priminiau, lekia greiciau sesti i masina. O sios savaites topas buvo - taranuoti su masina musu suneka rolleyes.gif
Arkliukas yra pas senelius, bet nepasakyciau, kad labai jau liko suzavetas. Pasisupuoja, bet labai trumpai.
Atsakyti
O stai maniskis nerodo didelio susidomejimo nei masina nei arkliuku sad.gif Na, masina, tai suprantu-tetis neleido po namus vazineti (mat jam grindys yra svarbaiu mad.gif ) tai masina buvo iskomandiruota pas mociute-o ten vietos nedaug-laukiam pavasario. O arkliukas tai gal minutei reikalingas-viens du ir pasisupau jau laugh.gif Paskutinis mados klyksmas-apvertus taisyti (cia kaip su masina panasiai)
Tai va tokios tokeles-tik viena laime, kad tiek arkliukas tiek masinyte buvo padovanotos (ne tiek sirdy mamai skauda, kad pinigai vejais paleisti) Beje arkliukas tai zinau apie 90 lituku kainavo-jo galvyte tokia kailiuku aptraukta-minksta, kad vaikis nesusidauztu blink.gif
Atsakyti