Įkraunama...
Įkraunama...

Literatūra apie veltinį

aga, taigi knygos atvartelyje galiniame yra visu darbu autoriu adreseliai ax.gif
Atsakyti
knyga jau pasirodė knygynuose? ax.gif
Atsakyti
ievuschka, labai aciu wub.gif
kitty***, Vilniaus Akropolio Baltose lankose yra :)netoli informacijos, maisto ir gerimu skyriuje kazkodel sudetos biggrin.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif reikės vadinasi Kaune Akropolyje tose pačiose lentynose ieškot lotuliukas.gif
Atsakyti
jau gavau !!!! thumbup.gif siandie is pasto pasiemiau, dar nespejau paskaitineti- tik pavarciau...laukia malonus vakaras su knyga smile.gif
Atsakyti
Jei kam pravers-tai naujoji knygutė yra ir Gedimino pr. Vagos knygyne, Vilniuje.
Šiandien ten ją radau smile.gif
Bus vakare ką veikti biggrin.gif
Atsakyti
Aš dėkoju Viltei , kad ėmėsi to darbo ir knygą pagaliau jau turime 4u.gif Kadangi esu visiška vėlimo savamokslė , tai man labai'' prašviesėjo'' kai kurios vėlimo gudrybės. O tai tekdavo pačiai ieškoti , atradinėti ir gadinti nepigias medžiagas.
Dėl rašymo stiliaus ar kai kurių žodžių pasikartojimų tekste -aš jų net nepastebėjau , nes skaičiau ir norėjau pasimokyti vėlimo.Jei skaityčiau kritiškai ir ieškočiau to , tai , žinoma rasčiau.Bet tai nėra grožinė literatūra.Šitą knygą aš priimu geranoriškai ir su džiaugsmu. wub.gif
Atsakyti
uzmaciau cia tokia gera naujiena bigsmile.gif tik, kazin, ar pas mane knygyne bus unsure.gif bandysiu teirautis unsure.gif
Mergaites, o jei ne paslaptis, kokia tos knygutes kaina? 4u.gif jei nebus knygyne, bandysiu prasyt gal, kad uzsakytu ax.gif tik va, orientacine kaina norisi zinot, kad paskui netektu staigmenu sulaukt schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elika: 16 rugsėjo 2008 - 14:22
QUOTE(Elika @ 2008 09 16, 14:21)
uzmaciau cia tokia gera naujiena  bigsmile.gif  tik, kazin, ar pas mane knygyne bus  unsure.gif  bandysiu teirautis  unsure.gif 
Mergaites, o jei ne paslaptis, kokia tos knygutes kaina?  4u.gif  jei nebus knygyne, bandysiu prasyt gal, kad uzsakytu  ax.gif  tik va, orientacine kaina norisi zinot, kad paskui netektu staigmenu sulaukt  schmoll.gif

taigi pas Vilke uzsisakyk, atsius pastu, knyga 30 lt kainuoja wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2008 09 16, 15:42)
taigi pas Vilke uzsisakyk, atsius pastu, knyga 30 lt kainuoja wink.gif


Aciu, uz informacija 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Uzsisakiau knyga, dabar laukiu darbo pabaigos, kad pinigelius pervest doh.gif lotuliukas.gif vis ieskodavau kokios knygos ar zurnalo, sunkiai sekesi doh.gif visgi viena zurnaliuka pavyko nusipirkt, tik ten daugiau apie siuvinejima tas zurnaliukas, tik keliatas pavyzdeliu ir paaiskinimu apie velima, bet, man kaip naujokei ten nelabai aisku schmoll.gif
jau pradejau knygos laukti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Elika - dar buvo išėjęs 2007m. specialus žurnaliuko"Rankdarbių kraitelė" numeris "Vilnos vėlimas".Gali paieškoti knygynuose, anksčiau senų numerių būdavo galima rasti centriniame knygyne Vilniuje (priešais Flagman prekybos centrą, prie Mcdonaldo).Pradedančiosioms ten galima rasti daug patarimų. Bet knygoje, kurią užsisakei-tikrai daug informacijos ir fotopamokėlių.
Sėkmės!!!
Atsakyti