Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės, kurį darželį lankėte Jūs?

Labai smalsu pasidarė, kurį Klaipėdos darželį lankė pačios klaipėdietės? ax.gif Tiek daug kalbame apie savo vaikučių darželius, giriame ar peikiame juos, na, o kaip jaučiamės pačios, prisimindamos savo lankytą darželį, ar dar jaučiami jam sentimentai, ar eidamos pro šalį jaučiate nostalgiją... Galbūt atvirkščiai, pamenat tik nuoskaudas, patirtas darželyje verysad.gif O gal visai nelankėte darželio? bigsmile.gif
Pati lankiau lopšelį-darželį "Volungėlė", bet tik priešmokyklinius metus, kuriuos geriausiai ir pamenu. Dabar tą patį darželį lanko ir mano dukrytė. Buvo labai keista sutikti ten pat dirbančią savo auklėtoją, kuri visai nesenai išėjo iš "Volungėlės" į "Giliuką", kas netikėčiausia - ji mane prisiminė, pasakė net vardą, vis tik praėjo 22m. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiunčia @ 2007 06 13, 19:26)
Labai smalsu pasidarė, kurį Klaipėdos darželį lankė pačios klaipėdietės? ax.gif Tiek daug kalbame apie savo vaikučių darželius, giriame ar peikiame juos, na, o kaip jaučiamės pačios, prisimindamos savo lankytą darželį, ar dar jaučiami jam sentimentai, ar eidamos pro šalį jaučiate nostalgiją... Galbūt atvirkščiai, pamenat tik nuoskaudas, patirtas darželyje verysad.gif O gal visai nelankėte darželio?  bigsmile.gif
Pati lankiau lopšelį-darželį "Volungėlė", bet tik priešmokyklinius metus, kuriuos geriausiai ir pamenu. Dabar tą patį darželį lanko ir mano dukrytė. Buvo labai keista sutikti ten pat dirbančią savo auklėtoją, kuri visai nesenai išėjo iš "Volungėlės" į "Giliuką", kas netikėčiausia - ji mane prisiminė, pasakė net vardą, vis tik praėjo 22m.  doh.gif



labute o vietoj mano darzelio dabar darbo birza..... prisiminimai nekokie....aukletoja tokia buvo, verte miegot diena, nors nenorejau tada isjuokdavo pries visus statydavo i kampa lauke neleido nei begiot nei laipiot...dabar pasiziuriu i savo sunaus darzeli (Bangele irg netoli nuoo manojo) tai rojus zemeje!
user posted image
Atsakyti
Aš pati lankiau 19 vaikų darželį, dabar ,,Želmenėlis". Neblogi prisiminimai, tik viena auklėtoja gnaibydavosi, dar vis atsimenu jos vardą. Mano duktė lanko ,,Gintarėlį" Giruliuose. Ir sūnų leisiu ten pat, jau užrašiau. Mažai grupėje vaikų, šalia miškas, jūra. Manau geresnio pasirinkimo nėra. 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Aš lankiau taip pat 19 dabar Želmenėlis ax.gif Tą patį lankė ir sūnus biggrin.gif Dukrytė ten lankė 1,5metų, bet dėl akyčių perėjom į pelėdžiuką ax.gif Kai lankiau pati tai atsiminimai gan neblogi mirksiukas.gif Buvo viena auklėtoja labai pikta ir dabar pamenu jos vardą Judita verysad.gif Bet ji jau seniai ten nebedirba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2007 07 21, 11:26)
4u.gif Aš lankiau taip pat 19 dabar Želmenėlis ax.gif Tą patį lankė ir sūnus biggrin.gif Dukrytė ten lankė 1,5metų, bet dėl akyčių perėjom į pelėdžiuką ax.gif Kai lankiau pati tai atsiminimai gan neblogi mirksiukas.gif Buvo viena auklėtoja labai pikta ir dabar pamenu jos vardą Judita verysad.gif Bet ji jau seniai ten nebedirba ax.gif

O kartais ta Judita ar nebūdavo susirišusi plaukus į kuodą? g.gif Galvoju paklausiu dėl visa ko, gal tą patį žmogų turiu mintyse mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiunčia @ 2007 07 21, 14:12)
O kartais ta Judita ar nebūdavo susirišusi plaukus į kuodą?  g.gif Galvoju paklausiu dėl visa ko, gal tą patį žmogų turiu mintyse  mirksiukas.gif

Jazau kaip pirštu į akį mirksiukas.gif Ir per pietų miegą vis jos lediniai žodžiai RANKAS PO GALVA IR MIEGOT doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2007 07 21, 21:54)
Jazau kaip pirštu į akį mirksiukas.gif Ir per pietų miegą vis jos lediniai žodžiai RANKAS PO GALVA IR MIEGOT doh.gif

lotuliukas.gif Geeras, norėjau tik pasitikslint, nes pasirodo šį darželį ir aš lankiau, bet tik iki 5 metukų doh.gif Po to išsikėlėm gyvent į Laukininkų gatvę ir perėjau į Volungėlę. Tai man net nuotraukos akyse stovi su ta auklėtoja Judita doh.gif Man tai nekokie prisiminimai iš to darželio, pamenu dar vieną mergaitę Okasaną lyg tai, kuri labai gnaibydavosi ir auklėtoja (jau nepamenu kuri) davė žirkles ir liepė jai nukirpti nagus (siaubiakas kažkoks, gi mums buvo gal tik 4 ar 5-eri doh.gif ). Pamenu, visuomet labai laukdavau mamos, kad greičiau pasiimtų, jei būdavom lauke po pietų miego, tai pasiimdavo tiesiog per tvorą (išsikeldavo rolleyes.gif ).
Tarp kitko, su manim į tą pačią grupę ėjo ir vyro sesers vyras lotuliukas.gif tik žiūrėdami nuotraukas, pamatėm kas ir kaip doh.gif
Atsakyti
4u.gif Tai va tada želmenėlyje vesdavo po piet į lauką dabar labai retai galim sakyt iš vis neveda schmoll.gif tik ryte doh.gif Beje mane taip pat arba mama arba tėtis išsikeldavo per tvorą biggrin.gif O ta Judita tai bash.gif gun_bandana.gif Tokiai savo vaiko tikrai nepatikėčiau schmoll.gif
Atsakyti
as eijau i darzeli debreceno gatveje, prie buvusios gal ir esamos "draugystes " parduotuves. Nebezinau,kaip tie darzeliai visi vadinasi.
Aukletojos vardas buvo Regina- raganu ragana. net siurpas eina,kai prisimenu.
Jei vaikai nemiegodavo pietu - pastatydavo nuogus vidury grupes arba gasdindavo su adatelemis,kad idurs.... baisu ir prisiminti... blink.gif
Atsakyti
Aš ėjau į tuo metu 42 darželį. Kiek atsienu man labai patiko. dabar ten darželis mokykla "Saulutė"
Atsakyti
as lankiau 57. dabar nezinau kaip vadinasi. zards rajone. aukletoja is pradziu atrodo usiene buvo. man tada patiko o kai atejo nauja fui
Atsakyti
as lankiau darzeli "Saltinelis", patys nuostabiausi prisiminimai thumbup.gif ir pati geriausia aukletoja Gaiva 4u.gif buciau ir mokyklele ten pradejus lankyt, bes ishsikraustem i simonaitytes gatve ir pagal rajona neleido doh.gif
Atsakyti