Įkraunama...
Įkraunama...

flirtas

Ka Jus laikote flirtu? Pvz., as manau, kad flirtas yra perdetas mano vaikino demesys kitai moteriai, pataikavimas jai(pvz., cigaretes pridegimas kaskart jai paemus cigarete, nors jos vyras sedi salia ir gali sita darba pats atlikti. Ir uzmirsimas, kad as,jo moteris sedziu salia, bet man niekas cigaretes nepridega, nes manes nemato;pagyros jai, kad pvz., ji be proto graziai soka;erotiskas sokis su ja;akiu kontaktas;nuziurinejimas ir t.t.) Kai visa sita pasakiau savo vaikinui ir pasakiau, kad man atrodo, kad mano drauge jam patinka, jis atsake, kad ji jo kaip moteris netraukia...deja, man atrode visiskai atvirksciai. Mane tiesiog erzina sitoks jo elgesys. As matau, kad jis rodo isskirtini demesi kitai moteriai, o jis to nejaucia! Arba jaucia, bet neigia tai...O paskui vel daro ta pati. Gal nesivaldo? Jis sako, kad as tiesiog pavydziu...Ka Jus manote? Gal is tiesu esu per daug pavydi? Gal leisti savo draugui taip elgtis ir nesikabineti? Bet kaip tada iskesti visa vakara? Sedeti sukandus dantis ir perkreiptu is inirsio veidu? Juk jis ne su visom taip elgiasi... g.gif p.s. o svarbiausia, kad po tokio mano draugo isskirtinio demesio draugei, nebegaliu ir nebenoriu su ja bendrauti.
Atsakyti
QUOTE(MissGift @ 2007 06 14, 20:41)
Ka Jus laikote flirtu? Pvz., as manau, kad flirtas yra perdetas mano vaikino demesys kitai moteriai, pataikavimas jai(pvz., cigaretes pridegimas kaskart jai paemus cigarete, nors jos vyras sedi salia ir gali sita darba pats atlikti. Ir uzmirsimas, kad as,jo moteris sedziu salia, bet man niekas cigaretes nepridega, nes manes nemato;pagyros jai, kad pvz., ji be proto graziai soka;erotiskas sokis su ja;akiu kontaktas;nuziurinejimas ir t.t.) Kai visa sita pasakiau savo vaikinui ir pasakiau, kad man atrodo, kad mano drauge jam patinka, jis atsake, kad ji jo kaip moteris netraukia...deja, man atrode visiskai atvirksciai. Mane tiesiog erzina sitoks jo elgesys. As matau, kad jis rodo isskirtini demesi kitai moteriai, o jis to nejaucia! Arba jaucia, bet neigia tai...O paskui vel daro ta pati. Gal nesivaldo? Jis sako, kad as tiesiog pavydziu...Ka Jus manote? Gal is tiesu esu per daug pavydi? Gal leisti savo draugui taip elgtis ir nesikabineti? Bet kaip tada iskesti visa vakara? Sedeti sukandus dantis ir perkreiptu is inirsio veidu? Juk jis ne su visom taip elgiasi... g.gif p.s. o svarbiausia, kad po tokio mano draugo isskirtinio demesio draugei, nebegaliu ir nebenoriu su ja bendrauti.



Manau, kad tavo reakcija normali, taip kaip tu aprašei neturėtu būti. Jei jis visalaik tik jai dėmesį skiria, o ne tau, tai reiškias, kad ji jam kažkuom tai labiau patinka, negu tu, kad kažką joje pamatė. Tai nebūtinai reiškia, kad jis ją bandys įtraukti į lovą arba tave mes dėl jos. Toks elgesys jo tai chamiškas, prie savo merginos vyras tikrai neturėtu taip elgtis, turėtu susilaikyti, susitvardyti. Na aišku, jeigu vieną kartą pridegė cigaretę, ir vieną šokį sušoko tai tikrai nieko tokio, bet jei, kaip tu sakai, tai ne kas tada. O šiaip tai jei ta mergina su juo irgi neflirtuotu, būtu šalta jo atžvilgiu, tai jis atstotų, manau gerai būtu, kad tu ir jai pasakytum, kad neprisileistu ji taviškio wink.gif
Atsakyti
kadangi aš esu pavydi labai, o čia dar jis akutėmis į kitas blizgintų, tai tokį uraganą pakelčiau lotuliukas.gif gal paskui gryžus namo ramiai apmastyčiau kas ir kaip... rolleyes.gif
Atsakyti
Esu nepataisoma flirtuotoja. Flirtuoju pastoviai. Flirtas tai nieko neįpareigojantis, paviršutiniškas, skirtingų lyčių bendravimo būdas. Labai mėgstu šokti, ir prisipažinsiu tai darau gerai, man nesunku prie stalo užvesti dainą, pagroti gitara, pasakyti tostą. Savaime suprantama visada esu dėmesio centre, bet ar aš esu grėsmė moterims... O kiek moterų šnairuoja į mane piktais žvilgsniais. Nejau, kad jom įtikti turiu virsti tyli, kampe kiurksanti moteriškė? Na tas vyrų dėmesys yra logiškas, normalus, nes jie mato savimi pasitikinčią, linksmą moterį, kurios nevaržo pseudo kuklumas, tik prašau, nepainioti su pasileidimu, niekada nesikoriau vyrams ant kaklo. Vyras gi, mano artistišką natūrą priima, kaip normalų reiškinį, niekada nebuvo iškėlęs pavydo scenų, nes jis manim pasitiki ir pažysta.

MissGift aprašytoje situacijoje manau, kad jos mielasis yra tiesiog neišauklėtas. Labai gražu, kai vyras globoja vienišą, šalia esančią moterį, bet tai nereiškia, kad jis turi visiškai pamiršti moterį su kurią atėjo į vakarėlį. Maža to, jis kaip tik privalėjo didžiąją dėmesio dalį skirti savo partnerei, o tik vėliau patarnauti vienišai viešniai. Tai auklėjimo klaida.

MissGift padarė klaidą, kad sėdėjo susiraukusi visą vakarą, tokiais atvejais reikia ignoruoti tokį partnerio dėmesio nebuvimą, jei jis sau leidžia neatsižvelgti į judviejų santykius, tai kas jums draudė daryti tą pati.

Merginos nereikia iškart sukti nosies, liūdėti. Jus tuo nieko neišlošiat. Tik suteikiat progą jūsiškiui ramiai be trukdžių flirtuoti. Padarykite taip, kad to vakaro vyrai žiūrėtų vien į jus, kad jūsų brangiajam kaklas nusisuktų jus beieškant, kad jis netūrėtų laiko varžovei. Pavydo scenos, isterijos, ar dar kokie emociniai prasiveržimai, tai ne metodas.

Manau, kad draugė yra ne kokia. Priimti kito vyro asistavimą juolab, kad jis yra tavo draugės mylimasis, švelniai tariant nekorektiška. Manyčiau, ji galėjo subtiliai nutraukti vaikino meilikavimąsi. Iš kitos pusės, pavydo akys viską hiperbolizuoja, tu gali ir klysti.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2007 06 15, 14:59)
Labai gražu, kai vyras globoja vienišą, šalia esančią moterį, bet tai nereiškia, kad jis turi visiškai pamiršti moterį su kurią atėjo į vakarėlį. Maža to, jis kaip tik privalėjo didžiąją dėmesio dalį skirti savo partnerei, o tik vėliau patarnauti vienišai viešniai. Tai auklėjimo klaida.

Apie vienišumą čia nė pusės žodžio nebuvo - "jos vyras sedi salia".
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 06 16, 18:26)
Apie vienišumą čia nė pusės žodžio nebuvo - "jos vyras sedi salia".


Kiekvienas skaito ir mato ką nori.
Atsakyti
Ir koks būtų Tavo, Moonte, patarimas į tokią situaciją pakliuvusiai merginai?
Atsakyti
Fui,man tokie vyrai nepatinka...nei jei maniskis taip elgtusi,nei kai su manim flirtuotu su mergina atejes vyras. Nepagarba savo moteriai.Pasakyciau jam tai,bet ir rimtai pagalvociau,ar man tokio reik...
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 06 20, 12:56)
Fui,man tokie vyrai nepatinka...nei jei maniskis taip elgtusi,nei kai su manim flirtuotu su mergina atejes vyras. Nepagarba savo moteriai.Pasakyciau jam tai,bet ir rimtai pagalvociau,ar man tokio reik...


Nepatinka niekam tokie vyrai. Nebent tom medžiotojom, kurios smaginasi svetimus vyrus viliodamos vien tam, kad kitas moteris pažemintų.
Bet kai su žmogum esi ne vienus ir ne penkis metus, o štai jam užplauktų per kokią vakarušką kitai dėmesio parodyt daugiau, nei tau priimtina g.gif ... Isterikuot ir susisukusiai sėdėt, aišku, kvailiausia, bet ką daryt? Pačiai eit su kitais flirtuot? Nėra man tas klausimas taip baisiai aktualus šiuo metu, aš tik bandau susigalvot, kas būtų, jeigu būtų... ax.gif
Atsakyti
Skaitau komentarus ir dziaugiuos, ir stebiuos! Na, negi daugiau niekam nera teke su tokiais vyrais susidurt? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pimkie @ 2007 06 20, 12:42)
Ir koks būtų Tavo, Moonte, patarimas į tokią situaciją pakliuvusiai merginai?


Man nebūdinga pasyvi elgsena. Niekada specialiai nebandžiau sukelti pavydo, bet jei žmogus su manim visą vakarą nebendrauja, ignoruoja nematau prasmės sėdėti šalia jo, stebėti jo bendravimą iš šalies, gandinti sau nuotaiką. Vakarėlyje susirasčiau man įdomius žmones su jais praleisčiau didesniąją laiko dalį. Jei mano palydovas ir toliau mane ignoruotų, nieko jam nepranešus išeičiau namo.

Nemanau, kad pora visą vakarą privalo praleisti tik kartu. Bendraujant su kitais galima parodyti tave lydinčiam asmeniui, kad tu jį atsimeni, kad jis tau rūpi. Nieko tam specialiai daryti nereikia, vien akių kontaktas viską pasako. Svarbiausia yra noras, jei nori padarai, surandi galimybes, nenori, randi pasiteisinimą.
Atsakyti
Moonte drinks_cheers.gif
Atsakyti