Įkraunama...
Įkraunama...

Cannelloni (idaryti makaronai)

Man cannelloni patys mėgemiausi su varškės ir špinatų įdaru (apvirtus špinatus sumaišai su varške, galima dėti šiek tiek kmynų, įvairių prieskonių, šlakelį grietinėlės arba pienuko). Canneloni įdarau neapvirtus, tada juos beveik visus užpilu beshamel padažu (sviesta kepinti su miltais, tada skiesti pienu, deti druskos).
Niamu, niamu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2007 06 27, 10:38)
As mikrobangeje nieko negaminu, bet pabandyk. Gal kiek ilgiau kepti reikes g.gif .


Reiks pabandyt. Esam naujakūriai, todėl orkaitės vis neapsisprendžiam kokios norim blush2.gif , o pasigaminti kažką tokio skanaus labai norisi. Pabandysiu gal išeis kas, nes šiaip tai šlauneles irgi kepu mikrobangėje ir gaunasi neprasčiau nei orkaitėje, ir apskrunda.
Atsakyti
QUOTE(saimutė @ 2007 06 27, 10:58)
Reiks pabandyt. Esam naujakūriai, todėl orkaitės vis neapsisprendžiam kokios norim  blush2.gif , o pasigaminti kažką tokio skanaus labai norisi. Pabandysiu gal išeis kas, nes šiaip tai šlauneles irgi kepu mikrobangėje ir gaunasi neprasčiau nei orkaitėje, ir apskrunda.


Tai manau, kad ir Cannelloni iseis biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Majaa @ 2007 06 27, 11:56)
Man cannelloni patys mėgemiausi su varškės ir špinatų įdaru (apvirtus špinatus sumaišai su varške, galima dėti šiek tiek kmynų, įvairių prieskonių, šlakelį grietinėlės arba pienuko). Canneloni įdarau neapvirtus, tada juos beveik visus užpilu beshamel padažu (sviesta kepinti su miltais, tada skiesti pienu, deti druskos).
Niamu, niamu  tongue.gif

Reiks pameginti jau labai skaniai skamba :)tik kas cia per padazas ir kur jo buna pirkti ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaa @ 2007 06 27, 10:56)
Man cannelloni patys mėgemiausi su varškės ir špinatų įdaru (apvirtus špinatus sumaišai su varške, galima dėti šiek tiek kmynų, įvairių prieskonių, šlakelį grietinėlės arba pienuko). Canneloni įdarau neapvirtus, tada juos beveik visus užpilu beshamel padažu (sviesta kepinti su miltais, tada skiesti pienu, deti druskos).
Niamu, niamu  tongue.gif



Tikrai labai skanu thumbup.gif Aš gaminu tokius pat tik padažą pagardinu muskato riešutu.
Beje, taip pat darau ir lazanja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MiJo: 27 birželio 2007 - 14:26
QUOTE(raimonda23 @ 2007 06 27, 13:57)
Reiks pameginti jau labai skaniai skamba :)tik kas cia per padazas ir kur jo buna pirkti ?  blush2.gif


Kiek žinau Beshamel padaž pirkti nebūna blush2.gif Jis gaminamas iš miltų, sviesto, pieno, prieskonių... paprasčiau, tai yra "lietuviškai" - baltasis padažas 4u.gif
Bechamel padažui:
50 g. sviesto, 50 g. miltų, 900 ml pieno, malto muskato.
Ištirpinamas sviestas, jame apkepinami
miltai, tada letai, visuomet maišant pilamas pienas. Padažas
pagardinamas muskatu ir kt. prieskoniais ir nuolat maišant užvirinamas. Keletą minučių
pavirinamas. Padažas turi būti truputį skystesnis už kondensuotą pieną.
toks pat padažas gaminamas ir lazanijai.
Atsakyti
As tai į faršą dar varškės arba grybų dedu, mums labai skanu ax.gif
Ir dar pora tokiu makaroniuku išverdu su labai smulkiais makaronais daržovem ir gaunasi sriubytė.
Atsakyti
Šiandien šiuos makaronus gaminau orkaitėj su grietine ir tomatu biggrin.gif skanumėlis gaila sūrio neturėjau.
Atsakyti
visi receptai su farsu verysad.gif , kazin jei jo neturi (man daznai taip buna arba buna saldiklyje per didelis gabalas) tai gal galima kazkuo kitu pakeisti? tarkim kokiu kumpeliu.. gal kas toki recepta zino?

maciau bea lazaniju temoj nebloga savo recepta pasiule su varske, kumpeliu, suriu ir t.t. man labai patiko ir butinai isbandysiu, bet bijau, kad sokiruosiu namiskius su tokiu deriniu blush2.gif tai jiems koki priimtinesni derini padaryciau..


be to, siuos makaronus galima pakeisti lazanijos lakstais. juos apvirti tada prideti idaro ir susukti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 07 10, 11:16)
visi receptai su farsu  verysad.gif , kazin jei jo neturi (man daznai taip buna arba buna saldiklyje per didelis gabalas) tai gal galima kazkuo kitu pakeisti? tarkim kokiu kumpeliu.. gal kas toki recepta zino?

maciau bea lazaniju temoj nebloga savo recepta pasiule su varske, kumpeliu, suriu ir t.t. man labai patiko ir butinai isbandysiu, bet bijau, kad sokiruosiu namiskius su tokiu deriniu blush2.gif tai jiems koki priimtinesni derini padaryciau..
be to, siuos makaronus galima pakeisti lazanijos lakstais. juos apvirti tada prideti idaro ir susukti  thumbup.gif



Ooo,kiek receptų sužinojau su faršu thumbup.gif .Na o aš darau su šlapianka blush2.gif (daktariška dešra).sumalu,įdedu prieskonių,galima batono,kiaušnį įmušti.Aš tokį įdarą dėdavau į cepelinus blush2.gif
Atsakyti
as gal cia nelabai sutrukdysiu jei uzklausiu blush2.gif
kur rasti malto muskato? nes kiek ieskojau visose parduotuvese prie prieskoniu, tai nera schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(avinuke @ 2007 07 13, 10:21)
as gal cia nelabai sutrukdysiu jei uzklausiu  blush2.gif
kur rasti malto muskato? nes kiek ieskojau visose parduotuvese prie prieskoniu, tai nera  schmoll.gif



Tikrai yra mirksiukas.gif Aš turiu nusipirkus Valdorfo maltus muskatus, bet tikrai neabejoju, kad kitos prieskonių firmos taip pat turi šį prieskoniuką
Atsakyti