Įkraunama...
Įkraunama...

"Liaudies legendos" apie kvailus vardus

nepžįstu nieko tokiu vardu lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-- Meeresfrau -- @ 2008 04 10, 14:20)
Man atrodo,čia anekdotinis vardas ir tiek.Toks pats,kaip Triedena ir Žertvūnas lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
doh.gif
Atsakyti
nu cia as net nezinau kaip graziau parasyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu sudu vaika pavadint doh.gif blink.gif
Atsakyti
ir dar atsirado turinciu toki varda blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-- Meeresfrau -- @ 2008 04 10, 14:20)
Man atrodo,čia anekdotinis vardas ir tiek.Toks pats,kaip Triedena ir Žertvūnas
drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti


blink.gif nu čia tai geras vardas lotuliukas.gif lotuliukas.gif tokį gavus sulaukus 18 tą pačią dieną eičiau pasikeist lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos.nu temuke linksma thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dabar madoje duoti du vardus. Tai vienas iš tų kvailų variantų - Ana Liza. Ir šauki dukrą analizaaaa.... doh.gif
Atsakyti
Man keisčiausia, kad vis dar atsiranda tikinčių šiomis kvailomis istorijomis doh.gif
Atsakyti
Realaus vaikino, vardu Gėjus, neteko pažinti, bet merginą, kurios tikras vardas Gėja, pažįstu.
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2008 05 04, 16:46)
lotuliukas.gif Telesforas ,jums juokinga o is tiesu vardas yra ir egzistuoja net vardadieniai  lotuliukas.gif  telefono ir sviesoforo garbei , nors nezinau baisiau izaura ar fekalija  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Ureja , Birkantas , nors man labiausiai patiko sie FEKALIJA PAMAKŠTYTĖ  PENISLOVAS PAUTIENIUS nors cia juokinga lietuviams , uzsieni jus normaliai taip vadintu  lotuliukas.gif


Telesforas - graikiškas vardas, yra buvęs toks popiežius ir šventasis kankinys

O dėl šiame forume aptarimų vardų, tai vienas Gėjus 1980 metais mokėsi režisieriaus J. Vaitkaus teatro studijoje. Tiesą sakant, tuomet šis žodis dar nebuvo atėjęs ir anglų kalbos, tai nieko nestebino. O vat Žydrūno vardas jau pamažu darėsi juokingas...
Nors gal ir klystu, gal juokingas pasidarė vėlaiu,atsiradus videomagnetofonams ir pasirodžius "Policijos akademijai"
Atsakyti