Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Stigma @ 2008 03 28, 22:02)
Tik jau nebegaliu pakęst to išlendančio violetinio atspalvio doh.gif kuo ilgiau dažau,tuo greičiau jis išlenda ir gyvenimą gadina doh.gif

spėju,kad greit spjausiu į visus natūralumus unsure.gif

Va va, dėl to ir aš profilaktiškai kartas nuo karto spjaunu. Tik man atrodo, kad nu oBasma jis išlenda g.gif:
Atsakyti
Man kirpėja pasėjo nerimo dėl chna naturalumo unsure.gif. Įdomu ar ten tikrai nėra chemijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 03 29, 18:28)
Va va, dėl to ir aš profilaktiškai kartas nuo karto spjaunu. Tik man atrodo, kad nu oBasma jis išlenda g.gif:

bet be basmos irgi negaliu doh.gif noriu tamsių plaukų unsure.gif grįšiu prie Kadus be amoniako... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 03 29, 18:28)
Va va, dėl to ir aš profilaktiškai kartas nuo karto spjaunu. Tik man atrodo, kad nu oBasma jis išlenda g.gif:


O aš nespjaunu jau nepamenu kiek metų - kai prisimenu tas triušenas nuo gerų brangių dažų tokiomis patapusias - tikrai nebenoriu šito.

QUOTE(raami @ 2008 03 29, 19:29)
Man kirpėja pasėjo nerimo dėl chna naturalumo unsure.gif. Įdomu ar ten tikrai nėra chemijos g.gif


Manau, kad chemijos yra dažuose, kur rašoma, kad "chna pagrindu", o pačioje chna - ko gero, ne. Kitaip vargu ar dar vaikščiočiau su plaukais, jei laikyčiau ant galvos tą chemiją kas 1-2 savaites po 4-8 valandas.
Atsakyti
QUOTE(raami @ 2008 03 29, 20:29)
Man kirpėja pasėjo nerimo dėl chna naturalumo unsure.gif. Įdomu ar ten tikrai nėra chemijos g.gif



QUOTE(Miaška @ 2008 03 29, 22:55)

Manau, kad chemijos yra dažuose, kur rašoma, kad "chna pagrindu", o pačioje chna - ko gero, ne. Kitaip vargu ar dar vaikščiočiau su plaukais, jei laikyčiau ant galvos tą chemiją kas 1-2 savaites po 4-8 valandas.


sutinku su Miaška drinks_cheers.gif
dar gali buti chemijos tuose dazuose kur siaip rasoma kad jie CHNA bet yra atskiri variantai rudiems raudoniems ir kt plaukams. ten dazniausiai buna prideta chemikalu.
(si informacija is pdf failo, kuris anksciau buvo nurodytas sioje temoje)
------
beje, pries pradedant zaisti su chna bandziau bespalve chna, kuri man visai nepatiko. paskui kai skaiciau ta pati pdf, ten buvo rasyta, kad taip vadinama "bespalve chna" yra visai ne chna, o cassia. taciau siandien budama droge paziurejau tos rusiskos bespalves sudeti, ir tie milteliai tikrai nebuvo cassia schmoll.gif g.gif
man irgi jau islindo ta violetine spalva verysad.gif o man visgi labiausiai patinka mano naturalioji plauku spalva, bet plaukai labai plonyciai, o chna juos tikrai biskiuka "apvelka" ir pastorina blush2.gif kita karta reikes atidziau paziureti is ko padaryta ta besplave, ir jei tai tikrai ne cassia (neaisku kiek ji gali tureti botanpavadinimu) turbut bandysiu tikraja cassia zvejot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2008 03 29, 21:55)
O aš nespjaunu jau nepamenu kiek metų - kai prisimenu tas triušenas nuo gerų brangių dažų tokiomis patapusias - tikrai nebenoriu šito.

maniškiai nuo dažų be amoniako tikrai gerai atrodė ir netriušo, bet,žinoma, chna ir basma geriau. tik tai,kad tas violetinis atspalvis jau po savaitės išlenda,o aš neturiu laiko tiek dažnai dažyt, tai vaikštau,kaip kokia gariūnų merga unsure.gif doh.gif

QUOTE(Dorela @ 2008 03 30, 00:40)
man irgi jau islindo ta violetine spalva  verysad.gif o man visgi labiausiai patinka mano naturalioji plauku spalva, bet plaukai labai plonyciai, o chna juos tikrai biskiuka "apvelka" ir pastorina  blush2.gif  kita karta reikes atidziau paziureti is ko padaryta ta besplave, ir jei tai tikrai ne cassia (neaisku kiek ji gali tureti botanpavadinimu) turbut bandysiu tikraja cassia zvejot  blush2.gif

aš to pastorinimo nepastebėjau-mano plaukai ir šiaip nekūdi labai, bet nuo chna jie tikrai nepastorėjo. Aš vis planuoju savo natūralią spalvą susigrąžint,bet esu beveik garantuota,kad vėl norėsiu tamsesnių doh.gif o be to,dar ir žilt pradėjau unsure.gif
Atsakyti
Įsiterpsiu ir aš biggrin.gif susigundžiau ir aš ta bespalve chna. Kažkada kažką buvau bandžiusi ant savo galvelės, tai pamenu labai plaukai vėlėsi. Šį kartą paskaitinėjau temą ir pasinaudojau kai kuriais patarimais. Į tą košę aliejaus įsipyliau. Rezultatas: labai labai patiko mano plaukams šita procedūra. Blizga, švelnūs. Ir dar: pleiskanų nėra, nors galvos neploviau jau 3 dienos blush2.gif (kas + reiškia mažiau riebaluojasi) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2008 03 28, 22:02)
Tik jau nebegaliu pakęst to išlendančio violetinio atspalvio doh.gif kuo ilgiau dažau,tuo greičiau jis išlenda ir gyvenimą gadina doh.gif

spėju,kad greit spjausiu į visus natūralumus unsure.gif

o čia tikrai kuo ilgiau dažai, tuo labiau lenda ta violetinė? po priešpaskutinio dažymo (dažau 1/3 chna ir 2/3 basma) niekaip negaliu tos violetinės/bordo spalvos uždažyt (nusidažė taip tik dalis plaukų, tokia didelė sruoga, kur beveik visi žili). anksčiau nusidažydavo ryžai ta vieta. vaikštau kaip kakadu kokis dabar.
kaip norėčiau ir aš grįžt prie savo natūralios spalvos, bet...jokių šansų, pilna galva žiliukų sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2008 04 04, 20:19)
o čia tikrai kuo ilgiau dažai, tuo labiau lenda ta violetinė? po priešpaskutinio dažymo (dažau 1/3 chna ir 2/3 basma) niekaip negaliu tos violetinės/bordo spalvos uždažyt (nusidažė taip tik dalis plaukų, tokia didelė sruoga, kur beveik visi žili). anksčiau nusidažydavo ryžai ta vieta. vaikštau kaip kakadu kokis dabar.
kaip norėčiau ir aš grįžt prie savo natūralios spalvos, bet...jokių šansų, pilna galva žiliukų sad.gif

nu aš nežinau, kaip kitom, bet aš nuolat išlaikau tas pačias proporcijas basmos ir chna, o ta violetinė spalva, kuri anksčiau išlysdavo tik po poros savaičių, dabar išlenda jau po kelių plovimų arba iškart po dažymo unsure.gif viskas, jau tvirtai apsisprendžiau nebedažyt su chna ir basma schmoll.gif
Atsakyti
O man jokia violetinė nelenda schmoll.gif
Jau kiek metų tik chna dažau, kaip buvau kaštoninė, taip ir likau. Tiesa, aš basmos nededu.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti