Įkraunama...
Įkraunama...

Kai streikuoja širdelė

aš irgi nežinau mb bendradarbis pasakė tai jaučiu bus , koks glušo telefono efektas doh.gif

na bet jei ką pažadu parašyt kaip ir kas smile.gif

db ieškau kur pigiau kraujospūdžio aparatą nusipirkt , radau kur nuomoja bet neapsimoka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2010 01 07, 11:22)
Man tie priepuoliai prasidejo pries tris metus. Pradzioje budavo trumpi sirdies neramumai trunkantys apie 0.5min. O paskui prasidedavo jau ilgesni, net ir gulint lovoje ramybes busenoje. Paskui jau gydytoja poliklinikos rekomendavo priepuolio metu gerti verapamili, isgerus pageredavo per mazdaug 40min, bet taip ilgai netrukdavo kaip jums po 6 pavalandas doh.gif Silpsta sirdies raumuo..Neisivaizduoju kaip jus iskenciant, as priepuolio metu gulet negaledavu, nes sirdis tragiskai baladodavosi..
Siaip po operacijos savijauta tikrai buvo nebloga, pradzioje gal truputi ji buvo jautresne ir nerami, bet kadangi esu labai jautrios nervu sistemos zmogus,gal itakos tai turejo. Bet siaip grizau i darba po dvieju savaiciu..Kaip gydytoja minejo galesiu sportuoti, bet nelabai toleruoju fizinio kruvio, pridustu lipdama laiptais..Kuo tolyn vis sunkiau, tai siuo metu laukiu taip pat savo eiles pas kardiologa. As tai noreciau pradzioje uzsikabinti ta aparata kuris fiksuoja sirdies ritma(holteri), o paskui gal ta tyrima per nosi daryti. O gal jums jis buvo uzkabintas sekimui?
Siaip tai kitiems is pirmo karto pavyksta pasalinti ta kento pluosta ir jauciasi kuo puikiausiai smile.gif Zinau viena atveji kai salinant antra karta pluosta vienai moteriai labai retas pulsas buvo, tai net buvo mastoma apie sirdies stimuliatoriu doh.gif

as jau pripratau prie tu ilgu ilgu priepuoliu...pastoviai geriu kali,magni,mildronatas....tik anksciau jie budavo reti i metus karta, du..tai netrugde dar taip baisiai,pasikankini ta karta ir pamirsti iki sekancio...o dabar jau karta i menesi ir kazkaip po gimdymo pablogejo situacija unsure.gif todel ir galvoju kad jau viskas,reikia lekt ir tvarkyt ta ritma smile.gif man jokiu aparatu nedejo,ekoskopija buvo normoje,ekg kaip visada tachikardija rodo.... as ir jautri esu,man tas pulsas pasoka jau i poliklinika iejus biggrin.gif daktare pamenu net pyko,nes kai ekoskopavo,negalejo ten kazko iziuret per ta musima,o man sirdis varo 110 is baimes ir nieko negaliu padaryt doh.gif as dabar pagalvojau,as gi geriu betalok zok,jis gi kazkoks ten blokatorius,jauciu jau pries tyrimus negalima vaistu blokuojanciu gert g.gif
Atsakyti
QUOTE(LABBRA @ 2010 01 07, 14:55)
as jau pripratau prie tu ilgu ilgu priepuoliu...pastoviai geriu kali,magni,mildronatas....tik anksciau jie budavo reti i metus karta, du..tai netrugde dar taip baisiai,pasikankini ta karta ir pamirsti iki sekancio...o dabar jau karta i menesi ir kazkaip po gimdymo pablogejo situacija unsure.gif  todel ir galvoju kad jau viskas,reikia lekt ir tvarkyt ta ritma smile.gif  man jokiu aparatu nedejo,ekoskopija buvo normoje,ekg kaip visada tachikardija rodo.... as ir jautri esu,man tas pulsas pasoka jau i poliklinika iejus biggrin.gif  daktare  pamenu net pyko,nes kai ekoskopavo,negalejo ten kazko iziuret per ta musima,o man sirdis varo 110 is baimes ir nieko negaliu padaryt doh.gif as dabar pagalvojau,as gi geriu betalok zok,jis gi kazkoks ten blokatorius,jauciu jau pries tyrimus negalima vaistu blokuojanciu gert g.gif

Reiktu dar pagerti kazkokiu raminanciu arbatu ar lasiuku su melisa. Mano bukle labai panasi kaip ir jusu..Reikia eiti i poliklinika-pulsas pakyla, bet ne taip kaip per priepuolius..Deja bet Betalok negydo musu problemu verysad.gif As siuo metu ta pati viska geriu kaip ir jus smile.gif Aisku man dabar netaip uzkyla ritmas kaip pries operacija, bet vistiek vargina..
O pries tyrima negalima gerti jokiu vaistu, nes sunkiai seksis issaukti priepuoli. Reikia po truputi mazinti vaistu doze, bet man labai sunkiai atpranta sirdis nuo tu vaistu..
Atsakyti
QUOTE(LABBRA @ 2010 01 07, 13:55)
as jau pripratau prie tu ilgu ilgu priepuoliu...pastoviai geriu kali,magni,mildronatas....tik anksciau jie budavo reti i metus karta, du..tai netrugde dar taip baisiai,pasikankini ta karta ir pamirsti iki sekancio...o dabar jau karta i menesi ir kazkaip po gimdymo pablogejo situacija unsure.gif  todel ir galvoju kad jau viskas,reikia lekt ir tvarkyt ta ritma smile.gif  man jokiu aparatu nedejo,ekoskopija buvo normoje,ekg kaip visada tachikardija rodo.... as ir jautri esu,man tas pulsas pasoka jau i poliklinika iejus biggrin.gif  daktare  pamenu net pyko,nes kai ekoskopavo,negalejo ten kazko iziuret per ta musima,o man sirdis varo 110 is baimes ir nieko negaliu padaryt doh.gif as dabar pagalvojau,as gi geriu betalok zok,jis gi kazkoks ten blokatorius,jauciu jau pries tyrimus negalima vaistu blokuojanciu gert g.gif

Jo,zuokas yra beta ardenoblokatorius.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2010 01 07, 15:04)
Reiktu dar pagerti kazkokiu raminanciu arbatu ar lasiuku su melisa. Mano bukle labai panasi kaip ir jusu..Reikia eiti i poliklinika-pulsas pakyla, bet ne taip kaip per priepuolius..Deja bet Betalok negydo musu problemu verysad.gif As siuo metu ta pati viska geriu kaip ir jus smile.gif Aisku man dabar netaip uzkyla ritmas kaip pries operacija, bet vistiek vargina..
O pries tyrima negalima gerti jokiu vaistu, nes sunkiai seksis issaukti priepuoli. Reikia po truputi mazinti vaistu doze, bet man labai sunkiai atpranta sirdis nuo tu vaistu..


As dabar pradejau gert valeradix,nes mintys tik ir sukasi,kaip ten bus,kaip ten tie tyrimai,ar neras dar ko...nakti blogai miegot pradejau verysad.gif zinau,kad tie vaistai negydo,bet nors siek tiek ta pulsa prislopina,as labai maza doze geriu,tik 12,5mg tabletes..as pries tyrima visvien paimsiu kokia raminancia tablete,nes tas jaudulys nieko gero,tik dar pablogina situacija...dar kaip tycia uzregistravo pas ta pacia daktare,su kuria nesusikalbejau pries beveik 3 metus doh.gif sakau gal kita galit paskirt,tai sake mazai turim,kas uzsiima tachikardijom....beje ir man sunkiai atpranta nuo vaistu..matyt jau tai ligai budingi tie patys pozymiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LABBRA @ 2010 01 07, 16:21)
As dabar pradejau gert valeradix,nes mintys tik ir sukasi,kaip ten bus,kaip ten tie tyrimai,ar neras dar ko...nakti blogai miegot pradejau verysad.gif 

Man kaip gydytoja sake, svarbiausia galvoti pozityviai, nes daug kas nuo manes priklauso smile.gif Dar daug laiko jums iki tyrimo..Per tuos nervus dar tik blogesne savijauta pasidarys..Tie priepuoliai nepavojingi kaip man sake ir nemirstama.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2010 01 07, 15:34)
Man kaip gydytoja sake, svarbiausia galvoti pozityviai, nes daug kas nuo manes priklauso smile.gif Dar daug laiko jums iki tyrimo..Per tuos nervus dar tik blogesne savijauta pasidarys..Tie priepuoliai nepavojingi kaip man sake ir nemirstama.


As ir taip galvoju,visad vengiau tu tyrimu,dabar pati noriu ir jei pasiulytu net kita diena operuot,tikrai sutikciau smile.gif Tiesiog dabar save nuteikineju,kad ne man vienai taip yra ir jei kiti praeina viska,tai ir as galiu 4u.gif O priepuoliai gal ir nera pavojingi,bet kai eina daug valandu...geriau kad nebutu ju!!!Na jus kaip suprantu prieisit greiciau uz mane,tai parasykit kaip sekesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LABBRA @ 2010 01 07, 16:48)
As ir taip galvoju,visad vengiau tu tyrimu,dabar pati noriu ir jei pasiulytu net kita diena operuot,tikrai sutikciau smile.gif Tiesiog dabar save nuteikineju,kad ne man vienai taip yra ir jei kiti praeina viska,tai ir as galiu 4u.gif O priepuoliai gal ir nera pavojingi,bet kai eina daug valandu...geriau kad nebutu ju!!!Na jus kaip suprantu prieisit greiciau uz mane,tai parasykit kaip sekesi 4u.gif

As eisiu 22 dienai,ziuresiu ka ten man pasakys. O jus laikykites smile.gif Brukstelsiu i AZ, nes turbut nevisiems idomu musu vargeliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2010 01 07, 15:54)
As eisiu 22 dienai,ziuresiu ka ten man pasakys. O jus laikykites smile.gif Brukstelsiu i AZ, nes turbut nevisiems idomu musu vargeliai 4u.gif

Na tikrai ne visiems smile.gif na lauksiu jusu zinutes ir bandysiu pati laikytis optimistiskai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2010 01 07, 15:54)
Brukstelsiu i AZ

nedrįsk blink.gif

tokie dalykai vadinami patirtis kuri yra neįkainojama ..
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti