Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 3

Bus kaip mano draugei, pries pries dirbtinius nagus buvo, sako uzsidesiu tik vestuvems, o kai pasibaige vestuves, jau 2 metai nenusiema tongue.gif patiko matyt smile.gif
Atsakyti
Perziurejau galybe cia pateiktu nuotraukyciu, ir perskaiciau visokiu minciu ir nuomoniu.. Galiu pasakytitik tiek, kad ne viska man patiko kad kitoms mrginoms patiko smile.gif Tad isvada tokia, kad kiek zmoniu - tiek nuomoniu..
Bet 150 proc. pritariu, kad prancuziskas manikiuras vestuvems labai tinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O toliau jau kiekvienos improvizacija smile.gif
Atsakyti
cia mano biggrin.gif as nenorejau detis tu dirbtinu nes man ir savi grazus ax.gif o norejau kad butu paprasta nes siaip bet kokiai progai prisimaliavot man nesunku blush2.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tinnygirl @ 2009 01 20, 22:02)
cia mano  biggrin.gif as nenorejau detis tu dirbtinu nes man ir savi grazus  ax.gif o norejau kad butu paprasta nes siaip bet kokiai progai prisimaliavot man nesunku  blush2.gif user posted image


super, kai savus tikius turi...., pas mane visa gyvenima ju nera, o dirbtiniu nemoku neshiot..nezinau, kaip cia reiks issisukt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinnygirl @ 2009 01 20, 21:02)
cia mano  biggrin.gif as nenorejau detis tu dirbtinu nes man ir savi grazus  ax.gif o norejau kad butu paprasta nes siaip bet kokiai progai prisimaliavot man nesunku  blush2.gif

Na tokius nagučius savus turint, net galvot apie dirbtinius neverta smile.gif
Labai gražu wub.gif Paprasta, kuklu, subtilu.. Labai graži nago plokštelė pati 4u.gif
Pavydžiu aš tokių nagučių, pas mane natūralūs tokie niekad neužauga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2009 01 21, 09:06)
Na tokius nagučius savus turint, net galvot apie dirbtinius neverta  smile.gif
Labai gražu  wub.gif Paprasta, kuklu, subtilu.. Labai graži nago plokštelė pati  4u.gif
Pavydžiu aš tokių nagučių, pas mane natūralūs tokie niekad neužauga  doh.gif

Visiskai pritariu.. Mano irgi tokie niekad neuzauga.. Megiu auginti, bet netgi vakar trinktelejau per stala ir nuluzo 2 nagai.. doh.gif Ir uzsiaugink, kad mandras.. Del to ir dziaugiuosi, kad yra alternatyva kaip priauginami nagai, bent jau tokia diena kaip savos vestuves.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2009 01 21, 08:06)
Na tokius nagučius savus turint, net galvot apie dirbtinius neverta  smile.gif
Labai gražu  wub.gif Paprasta, kuklu, subtilu.. Labai graži nago plokštelė pati  4u.gif
Pavydžiu aš tokių nagučių, pas mane natūralūs tokie niekad neužauga  doh.gif

aciu 4u.gif
pabandykit kam luzineja nagai kai verdat bulves ir nupilat i atvesinta ta vandeni pamirkyt mirksiukas.gif mano sesei tai labai padejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinnygirl @ 2009 01 21, 16:05)
pabandykit kam luzineja nagai kai verdat bulves ir nupilat i atvesinta ta vandeni pamirkyt  mirksiukas.gif mano sesei tai labai padejo  ax.gif

Geras, pirmąkart girdžiu tokį receptą smile.gif
O šiaip tia ko aš tik nebandžius, ko tik nepirkus..
Ant galo gelį užsidėjau ir turiu tokius, kokių noriu smile.gif
Atsakyti
Ir man mano kosmetologe siųlė dėti gelį pirmiausiai, o jeigu nepadės, tai tada prieš pora dienų iki vestuvių visada spesiu dirbtinius užsidėti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(eglekuku @ 2009 01 11, 15:12)
o kiek tau iki vestuviu liko? yra viena labai puiki priemone silpniems nagams - nail tek II. Pati isbandziau, ir dabar turiu sveikus ir stiprius nagucius  mirksiukas.gif  o jau galvojau apie priauginima  biggrin.gif  bet dabar nereiks  biggrin.gif  rimtai siulau pabandyti! Super priemone  blush2.gif


o man Nail Tek II nepadėjo nors tu ką... ir dar ten kazkoks šveicariškas lakas iš 2 dalių, kur vienas sluoksnis kazkokio pluošto, o po to stiprinamoji danga dedasi irgi nepadėjo doh.gif situacija pagerėjo tik naudojant kazkokią rusišką priemonę, jų yra pirkti Sarmoj, ten daug labai rūšių to paties gamintojo yra, bet tas, kur aš naudoju yra baltos spalvos (tiksliau bespalvis) ir juodu užrašu parašyta kažkas apie long nail mirksiukas.gif jis apie 29 litus kainuoja.
Atsakyti
Su tuo NailTek'u labai daug terliones...jei tepsi ryta vakara, turetu padet, o jei tik kada prisiminsi, rezultatas - pinigai ismesti i bala...jau nuo nauju sau pasizadejau teplioti, bet gal tik dvi dienas is visu 21 saziningai ryte vakare uztepiau tongue.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti