Įkraunama...
Įkraunama...

Mano stebuklingasis maisto papildas

Sveikutes, galvoju koks cia papildas stebuklingas , nes esu pries visokius padedancius lieknet papildus ogi -vanduo thumbup.gif . Kaip tik rytoj pirmadienis reikes ir man pameginti su tuo vandeneliu gal sublogciau kaskiek nes sportuoti valios neturiu o tie bjaurybes 5 kg taip ant kuno negraziai atrodo ir dar esu kaskur skaiciusi kad vanduo padeda islaikyti grazia oda tai tuo paciu nusausiu du zuikius ir sublogsiu ir oda atgaivinsiu thumbup.gif Aciuks
Atsakyti
Labas mamytes,

skaitau jusu istorijas ir atpazistu save, kiek saves varzymu...sporto ir t.t.
Mano istorija tokia: pagimdziau vaikeli ir buvau 22 kg pliuse...negalejau i save paziuret... zinoma, maitinau krutimi labai i dietas nekreipiau demesio, svoris po truputi tirpo, bet nukrito tik 10 kg, o kiti 12 kg...
Tiesa pasakius ko gero per daug save myliu, kad alinciausi dijetomis, tai ir bandziau susigyventi su mintimi, kad liksiu stambesne....nors ir nuo bulimijos buvau netoli...prisivalgau - isvemiu - vel pavalgau...bet, nepatikesit, dabar sveriu minus 2 kg kaip iki nestumo. Atradau maisto papildus 100 proc naturalius, kurie siaip skirti sveikatinimui organizmo (nes jauciausi issekus ir nuvargus - pacios zinot kaip buna auginant maza kudyki)... o jie labai pasidarbavo sureguliuojant mano poreiki maistui... visiskai dingo potraukis saldumynams, norejosi valgyti kuo sveikesni maista, dingo persivalgymo priepoliai (organizmas gaudavo visu reikalingu medziagu su papildais), kas idomiausia, kad svori numeciau ne tik as, bet ir mano vyras (minus 10 kg), tevas (minus 7 kg), mama ir taip kuda, bet sake baigesi jojo efektas - svoris stabilizavosi. Niekad nemaniau, kad kazkokiu papildu pagalba galima suliekneti, nes per gyvenima daug ka buvau isbandzius, bet si syk, esu sveika, energinga ir liekna...
Atsakyti
QUOTE(Jumuli @ 2010 08 02, 14:05)
Labas mamytes,

skaitau jusu istorijas ir atpazistu save, kiek saves varzymu...sporto ir t.t.
Mano istorija tokia: pagimdziau vaikeli ir buvau 22 kg pliuse...negalejau i save paziuret... zinoma, maitinau krutimi labai i dietas nekreipiau demesio, svoris po truputi tirpo, bet nukrito tik 10 kg, o kiti 12 kg...
Tiesa pasakius ko gero per daug save myliu, kad alinciausi dijetomis, tai ir bandziau susigyventi su mintimi, kad liksiu stambesne....nors ir nuo bulimijos buvau netoli...prisivalgau - isvemiu - vel pavalgau...bet, nepatikesit, dabar sveriu minus 2 kg kaip iki nestumo. Atradau maisto papildus 100 proc naturalius, kurie siaip skirti sveikatinimui organizmo (nes jauciausi issekus ir nuvargus - pacios zinot kaip buna auginant maza kudyki)... o jie labai pasidarbavo sureguliuojant mano poreiki maistui... visiskai dingo potraukis saldumynams, norejosi valgyti kuo sveikesni maista, dingo persivalgymo priepoliai (organizmas gaudavo visu reikalingu medziagu su papildais), kas idomiausia, kad svori numeciau ne tik as, bet ir mano vyras (minus 10 kg), tevas (minus 7 kg), mama ir taip kuda, bet sake baigesi jojo efektas - svoris stabilizavosi. Niekad nemaniau, kad kazkokiu papildu pagalba galima suliekneti, nes per gyvenima daug ka buvau isbandzius, bet si syk, esu sveika, energinga ir liekna...

O koks pavadinimas?
Atsakyti
QUOTE(KLEVELIS @ 2010 08 02, 22:38)
O koks pavadinimas?

Eiline reklama forume su 3 zinutemis , ir 2 is ju apie stebuklinga papilda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2010 08 05, 20:16)
Eiline reklama forume su 3 zinutemis , ir 2 is ju apie stebuklinga papilda  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif

as tai darau iskrovu dienas 2 kart per savaite,
viena diena valgau tik arbuza thumbup.gif padeda,
o kita diena tik 2 pakelius varskes liesos (padalinu i 5 porcijas) ir suvalgau be jokiu priedu
Labai padeda suliekneti thumbup.gif
tik zinoma vakarais nieko nevalgyti,tai yra minimum 3val. iki miego mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas ....... smile.gif
Papildyta:
labukas.... norejau paklaust...... ax.gif ir kaip sekasi liekneti? smile.gif
Atsakyti
Labas rytas visai neseniai buvau jusu burelyje (galbut pamena tik istikimiausios sios temos dalyves) tada jungiausi prie jusu su geru 96kg, kazkaip pavyko numesti,bet per trumpa laiko tarpa, supratau po laiku kad toks metimo budas tikrai ne geriausias kg pradeda gristi tik pradejus valgyti o ne badauti.. saket tiesa, bet kaip krenta svoris uzmerktomis akimis dziaugiesi ir varai i prieki, tiesa pasakysiu bijojau sverti 100kg, arba dar blogiau perlipti 100kg.. tas supratimas apie ne svorio metima o kitokia mityba turi subresti galvoje, supratu kad galvoje uzsifiksavo tik svorio metimas ir kosmariskos svarstykles, man kiekvienas sverimasis budavo savotiskas stresas... aciu dievui pakeiciau mastyma, subrendo mintys ir galiausiai pasiekiau tikslingo gero maitinimosi, ne badavimo.. dabar sveriu 71.5kg (ugis 171cm) ir tuo esu labai patenkinta, nesijauciu alkana, valgau viska su saiku, nes ko tik sau uzdrausdavau ta suvalgydavau daugiausiai neskaiciuoju kaloriju, negalvoju ir nesakau kad gyvenu dietomis.. is tiesu dideli pliusa dedu zaliosioms arbatoms, ju nebuvau atradusi, dabar negaliu atsistebeti ju poveikiu, skanumu... ismokau valgyti.. ir neitiketini rezultatai.. tad visoms linkiu kitokio supratimo apie maisto iprocius ir geru rezultatu

stai tokia trumpa mano lieknejimo istorija..

Atsakyti
Merginos, o kaip su tuo vandeniu, kai organizmas linkęs kaupti skysčius? Tikriausiai, šisd "papildas" netinka? wink.gif
Atsakyti
Vanduo ne tik apetita mazina,bet ir jis butina musu sveikatai ir odai, ilgai pamirsit apie stangrinancius kremus,sanariu skaudejima ir galvos skausmus ir pan. mirksiukas.gif
Seip yra geras filmas apie vandeny,tik neatsimenu koks tikslus pavadinimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalelytė @ 2011 01 07, 17:32)
Merginos, o kaip su tuo vandeniu, kai organizmas linkęs kaupti skysčius? Tikriausiai, šisd "papildas" netinka? wink.gif


Kai organizmas linkes kaupti skyscius reikia kaip tik daugiau gerti vandens, nes vanduo yra naturalus diuretikas
Atsakyti
QUOTE(monkey @ 2011 01 20, 23:57)
Kai organizmas linkes kaupti skyscius reikia kaip tik daugiau gerti vandens, nes vanduo yra naturalus diuretikas

drinks_cheers.gif
Papildyta:
Va dar straipsniukas, kaip sau padet kad maziau kauptusi skysciai 4u.gif
http://gyvenimas.del...i.d?id=40656641

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gress: 21 sausio 2011 - 12:00
sekmes jums merginos!!!
Atsakyti