Įkraunama...
Įkraunama...

Informacija apie kėbulo remonto darbus

QUOTE(snickers @ 2009 05 27, 14:43)
Klausykit, o va man čia toks meistriukas Kaune ruošiasi tai daryti, matyt jau ne tik KAune tai daro g.gif . PArašysiu, kaip sekėsi smile.gif

visur tai daro, tik klausimas ar gerai daro smile.gif
Atsakyti


Gal turit meistriukų mašinai, reik paremontuoti. Atsiprašau jei čia aš ne į temą ax.gif

user posted image
user posted image

reik gana skubiai.

Atsakyti
QUOTE(Akvile_ @ 2007 02 08, 21:07)
Sveikos, ar ka nors girdejote apie auksaranki meistra Vilniuje, kuris nestipriai ilenktas masinas istiesina be dazymo ir spakliavimo? Bendradarbe dave vizitine, sako neseniai pradejo tuo uzsiimti. Gal girdejote kokiu atsiliepimu? Mano masina taip pat siek tiek ilenkta, ivaziavo kazkoks senukas uzsiziopsojes, bet del tokio mazo ilenkimo tikrai nenoriu visu dureliu dazyti, taigi susidomejau tuo budu istiesinti dureles be dazymo. Ar girdejot ka nors apie tai? Nesiryztu kol kas vaziuoti, nors bendradarbei tai ilenkta sparna islygino be priekaistu  ax.gif

Na nereikia buti auksarankiu, tokiu meistru yra ne vienas ir ne du Vilniuje. O Kaune tai bele kiek. Tik reikia tureti spec yrangą. Tai vat
Papildyta:
QUOTE(Skambanti tyla @ 2009 05 31, 16:08)
Gal turit meistriukų mašinai, reik paremontuoti. Atsiprašau jei čia aš ne į temą  ax.gif

user posted image
user posted image

reik gana skubiai.

zinau gera Antakalnyje, jei domina susisiek
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2009 03 23, 15:29)
aciu, bet radau jau prie stoties parduotuve, ten parsiduoda man reikalingi dazai, SIKKIENS ir DUPONT, atseip patys geriausi  ax.gif


sveiki

gal kas galit rekomenduot koki dazymo servisiuka gera vilniuje, reiktu nudazyti priekini bei galini bamperi, norisi kad butu kokybiska
Atsakyti
Neperseniausiai ir man teko vaziuoti i autoservisa taisyti masiniuko, tikrai gerai padare ir kokybiskai, neperdaugiausiai nulupo uz remonta thumbup.gif smile.gif dare netoli Europos prekybos centro, jei kam kontaktu reikia, i AZ. Nedarau viesos reklamos schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas gali rekomenduoti kokį normalų kėbulininką Klaipėdoje? g.gif
Į až.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rinesa: 19 gruodžio 2012 - 21:49
Jeigu ieškot auksarankio kaune-jonavoje, kuris gali ir perdažyti, ir buferį sulaužytą sutvarkyti, ir atnaujinti ratlankius,galiu rekomenduoti vieną vyruką. Darbus atlieka greitai ir kokybiškai smile.gif
Atsakyti
Sveiki reikia, nebrangaus meistro Vilniuje, kad sutvarkytu Audi3 priekini bamperį (atlauziau kamputi). Buciau dekinga wub.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal galite rekomenduoti kėbulo dažymo meistrus Panevėžyje? Subraižymų yra nemažai, kažką reikia daryti su jais.
Atsakyti