Įkraunama...
Įkraunama...

Jogurtas ir varškytė

QUOTE(lauralin @ 2007 01 19, 14:04)
Kaip gali naturalus produktai ilgai stovet?Paziurekit galiojimo trukme!
Zinua kad ne visi E yra blogi,bet vaikiskose varskytese tikrai yra ir blogu  verysad.gif  Juk visai nesunku paciai pagamint ir laiko uzima tikrai nedaug  tongue.gif

LABAS!!!gal galit parasit kaip darot namine varskyte? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
1Budas:
Supili litra pieno i puoda,uzvirini,nukeli nuo ugnies,tada supili du litrus kefyro ir palauk,gali pamaisyt.Kai sutrauks i gumuliukus nukosi ir valgai smile.gif Jei turit kaimisko pieno galima paciai suraugint piena.Ipilt i koki nors inda,imest nedideli gabaliuka juodos duonos ir pasatyt prie radiatoriaus,per 1.5paros gausis rugpienis ir is jo galima daryt varskyte.Pieno turi but perpus maziau nei kefyro ar rugpienio.Is sitos varskytes netgi suri galima pasidaryt.Reikia gerai nusunkt,sumunkyt i vientysa mase,susukt i koki audini ir stipriai paslegt,kita diena bus suris.Tik gaminant suri galima ipilt truputi daugiau pieno nei varskytei.
2Budas:
Taip darydavo mano mama kai mane augino.
Supili kefyro litra i puoga.I salta kefyra idedi sauksteli grietines,ismaisai ir kaitini iki virimo,tada nukosi ir valgai.
Skanaus!
Atsakyti
QUOTE(ursule @ 2007 01 18, 21:14)
as ir manau kad ten konservantu yra,,bet tikrai geriau nei tos hipp,,bulviu kose, darzoviu tyres, siaubas kazkoks doh.gif



mane net nukrato kai pagalvoju kad bulve ir morka jau paruosta metus galioja, fui, oi , nu dar vaisines, bet ir tai sutrynei banana, obuoli, o jokie persikai tokiam amziuje is vis nereikalingi, mirksiukas.gif
Atsakyti
Pradejos nuo nestle, o paskuiu miau, smilga, magija.. visas noriai valgo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingulik @ 2006 11 14, 22:34)
O kas nors pats bande varskyte gaminti?  ax.gif
As tai noriu pabandyti  g.gif

jei nenori pati daryt, tai tada tiesiog galima pertrint per sieteli ir ipilti ar pienuko ar tiesiog vandeniuko kad suskystint! o maisyt galima su tyrelem ar su vaisiais

QUOTE(Spindulėlis @ 2006 11 17, 00:27)
sveikos mamos. va iškilo man toks klausimas g.gif karvės pieną rekomenduojama mažiukams duoti, berods, nuo metukų, ar pan. tai kaip ten tada su ta varškyte? čia gi irgi pieno produktas g.gif mano kleckui tuoj septyni mėn, ar nebūtų mums per anksti varškytės paragaut? ax.gif

as duodu nuo 7men, bet maista pradejo ragaut nuo 4.5 men, tai ir anksciau pradejau! reikia ragaut duot nuo rugsciu: jogurto, varskytes(ir stebet ar net alergijos laktozei), po poros men galima ir piena bandyt (nebutinai laukt metuku) mirksiukas.gif
Atsakyti
o miau nemegsta, o Danonki tik duok doh.gif
Atsakyti
labutis, mano mažiukas varškytės pradėjo ragaut jau nuo 7mėn galo. Pabandžiau tyrele "Mažas"su varškyte ir persikais ar bananais.kuo puikiausiai tiko.Po to perėjom prie Miau.ir labai esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lauralin @ 2007 01 19, 14:31)
1Budas:
Supili litra pieno i puoda,uzvirini,nukeli nuo ugnies,tada supili du litrus kefyro ir palauk,gali pamaisyt.Kai sutrauks i gumuliukus nukosi ir valgai  :)  Jei turit kaimisko pieno galima paciai suraugint piena.Ipilt i koki nors inda,imest nedideli gabaliuka juodos duonos ir pasatyt prie radiatoriaus,per 1.5paros gausis rugpienis ir is jo galima daryt varskyte.Pieno turi but perpus maziau nei kefyro ar rugpienio.Is sitos varskytes netgi suri galima pasidaryt.Reikia gerai nusunkt,sumunkyt i vientysa mase,susukt i koki audini ir stipriai paslegt,kita diena bus suris.Tik gaminant suri galima ipilt truputi daugiau pieno nei varskytei.
2Budas:
Taip darydavo mano mama kai mane augino.
Supili kefyro litra i puoga.I salta kefyra idedi sauksteli grietines,ismaisai ir kaitini iki virimo,tada nukosi ir valgai.
Skanaus!

ACIU LABAI!!!!!!!!!
Atsakyti
nuo puses metuku duodu varskytes ..
Atsakyti
QUOTE(Julite @ 2007 01 06, 23:16)
ragavom varskyte "YOU" thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
    sakikit mamos, o jusu vaikuciai varskyte kiek viena diena valgao?ir kiek gr.galima 7men.vaikui? g.gif

ir as siandien prie kasos maciau, kad pirko "&joy" varskyte-reiks pabandyt ir mums smile.gif
siaip "Miau" valgom kokius 2 k i savaite-sukapoja visa indeli- 100g ir dar nori!
nezinau, ar gerai duoti jau varskyte, bet mes ragaujam-skanu mano leliui biggrin.gif o alergijos jokios neturim-pfu pfu pfu
Atsakyti
varske labai apsunkina inkstu veikla, duoti ja reikia labai mazom dozem, o ne kiek vaikas nori, taspats su kefyru ir pienu, iki metu geriau isvis neduot pieno produktu g.gif
Atsakyti
aciu visom mamytem, kurios parase receptukus , kaip paciom pasigaminti varskytes. Mums dar tik pusmetis, bet turiu laiko pasipraktikuoti ir ismokti pasigaminti lotuliukas.gif
Man paciai labai patinka migijos sureliai blush2.gif , tai jau truputuka duodu ir mazajai paragauti, nes jos noras toks didelis paragauti, ka mayte valgo.
Atsakyti