Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

Labutis,

Ačiukas man pagelbėjusios, ir užuojauta jurgitastai wub.gif Bet aš irgi sakau, gi ne jūs sugadinot, todėl per daug nesigraužkit.
O mūsų tas malonumas laukia rugsėjo 1-ą, o dar dukra į 1-ą klasę tą pačią dieną, tai nežinau, kaip reiks suktis g.gif Beje aš galvoju vietoj tų darbų paskirstymo padaryti kokius nors a la kuponus, ar čekius pvz. "su šiuo kuponu galite reikalauti kavos į lovą 3 pirmadienius iš eilės" ir panašiai. Padaryt kokius 10 ir duot išsitraukt jaunavedžiams. kaip manot ar bus nieko g.gif
Atsakyti
Su kuponais smagi mintis biggrin.gif Dar nesu girdejus tokio varianto g.gif

Rugsejo 8d pati isteku, o rugsejo 21d eisim su vyru i draugu vestuves liudininkais. Bus nedidele vakariene, jaunoji teka antra karta tai jokiu vainikeliu, baznyciu ir panasiu tradiciju nebus. Nebus ir muzikanto. Puota vyks uzdaroje saleje viename restorane, taigi labai prasau patarimo...
Kiek skaiciau ir siaip is svetimos patirities zinau kad vien tik su parasais metrikacijoje mes neissisuksim biggrin.gif Manau reikes kazka daugiau pasiruosti... Kaip manot? Kaip manot kiek ir ko uztektu tokioje kuklioje puotoje? Malonios staigmenos vidurnakti ir keleto zaidimu? Ar reiktu ko nors daugiau?

P.S. Turiu keleta failu medziagos skirtos pirsliams, taip pat viena juodrastini vestuviu scenarijaus varianta (ziema tevai pirsliavo, tai padejau susukit scenariju 4u.gif ). Jei kam reikia rasykit ongoborga@gmail.com Ir ten pat permeskit jei pacios turit ko nors mano bedai su liudininkavimu blush2.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(InGridutia @ 2007 07 21, 21:35)
Su kuponais smagi mintis biggrin.gif Dar nesu girdejus tokio varianto  g.gif

Rugsejo 8d pati isteku, o rugsejo 21d eisim su vyru i draugu vestuves liudininkais. Bus nedidele vakariene, jaunoji teka antra karta tai jokiu vainikeliu, baznyciu ir panasiu tradiciju nebus. Nebus ir muzikanto. Puota vyks uzdaroje saleje viename restorane, taigi labai prasau patarimo...
Kiek skaiciau ir siaip is svetimos patirities zinau kad vien tik su parasais metrikacijoje mes neissisuksim biggrin.gif Manau reikes kazka daugiau pasiruosti... Kaip manot? Kaip manot kiek ir ko uztektu tokioje kuklioje puotoje? Malonios staigmenos vidurnakti ir keleto zaidimu? Ar reiktu ko nors daugiau?

P.S. Turiu keleta failu medziagos skirtos pirsliams, taip pat viena juodrastini vestuviu scenarijaus varianta (ziema tevai pirsliavo, tai padejau susukit scenariju  4u.gif ). Jei kam reikia rasykit ongoborga@gmail.com Ir ten pat permeskit jei pacios turit ko nors mano bedai su liudininkavimu  blush2.gif  Aciu  4u.gif

O kiek zmoniu toje sventeje dalyvaus?
ir labai noreciau gauti ta scenariju? mano adresas jarvaida@gmail.com labai labai aciu
Atsakyti
Apie 20 zmoniu biggrin.gif

Jau issiunciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(InGridutia @ 2007 07 22, 14:20)
Apie 20 zmoniu biggrin.gif

Jau issiunciau  4u.gif


manau dar galima sugalvoti ka nors panasaus i seimos zidini, gal tada nebutinai tevai turetu inesti g.gif o kazka simboliskai padaryti.Tiesiog kaip jums atrodo pagal tos seimos situacija?
Atsakyti
QUOTE(InGridutia @ 2007 07 21, 21:35)
Su kuponais smagi mintis biggrin.gif Dar nesu girdejus tokio varianto  g.gif

Rugsejo 8d pati isteku, o rugsejo 21d eisim su vyru i draugu vestuves liudininkais. Bus nedidele vakariene, jaunoji teka antra karta tai jokiu vainikeliu, baznyciu ir panasiu tradiciju nebus. Nebus ir muzikanto. Puota vyks uzdaroje saleje viename restorane, taigi labai prasau patarimo...
Kiek skaiciau ir siaip is svetimos patirities zinau kad vien tik su parasais metrikacijoje mes neissisuksim biggrin.gif Manau reikes kazka daugiau pasiruosti... Kaip manot? Kaip manot kiek ir ko uztektu tokioje kuklioje puotoje? Malonios staigmenos vidurnakti ir keleto zaidimu? Ar reiktu ko nors daugiau?

P.S. Turiu keleta failu medziagos skirtos pirsliams, taip pat viena juodrastini vestuviu scenarijaus varianta (ziema tevai pirsliavo, tai padejau susukit scenariju  4u.gif ). Jei kam reikia rasykit ongoborga@gmail.com Ir ten pat permeskit jei pacios turit ko nors mano bedai su liudininkavimu  blush2.gif  Aciu  4u.gif

Gal galetum ir man atsiusti?
kristina_kriugiskiene@yahoo.com
Aciu
Papildyta:
QUOTE(Dew @ 2007 07 20, 11:54)
Merginos gal galit ir man persiusti Welkom1 scenariju i jolitazz@yahoo.com. Didelis aciu is anksto  4u.gif

Mamytes gal galetumet ir man ta garsuji scenariju atsiust
kristina_kriugiskiene@yahoo.com
aciu labai, Jus nepakartojamos
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2007 07 20, 14:38)
Sveikos merginos smile.gif .
Nu atpirsliavom ir mes vyro sesers vestuvese. Gal ir nieko tas pirsliavimas,bet as asmeniskai antra karta neiciau schmoll.gif ,nes man patinka,kad gali viska susiplanuot ir daryt pagal plana. O mums taip nesigavo verysad.gif . Tiesiog aplinkybes viska gadino: Pirmiausiai blogas oras gadino nuotaika, pries dvylikta likom be elektros gal kokiai porai valandu(bet pridegiojom daug zvakuciu,tai nors filmuotoj medziagoj bus grazu),per dvylikta isejom i lauka sudainuot ilgiausiu metu ir paleist oro balionus su saltosiom ugnelem,bet kadangi pyle kaip is kibiro tai ne vienas balionas ir nepakilo verysad.gif . Po dvyliktos neapsiejom ir be greitosios med. pagalbos doh.gif ,ivyko mustynes(smulkmenu nepasakosiu bet buvo baisu). Taigi pirmas vakaras taip ir baigesi. Antros dienos ryta uzsikiso kanalizacija,tai seimininkes vos nepaskendo,WC neveike,nu zodziu kosmaras kazkoks. Nu paskui lygtai viskas pradejo isibeget,bet i vel viskas apsiverte aukstyn kojom. Vel kvietem greitaja ir dar prie to paties ir policija doh.gif . Nu zodziu siaubas,o ne vesele blink.gif .
Vat toks tas pirmas blynas. Deja,bet gerokai prisviles..... verysad.gif

Tikiuosi ir linkiu visoms,kad taip nepasitaikytu.
P.s.: idomu kada Welcom pasirodys ir papasakos apie savo vestuves  g.gif  ?


Kazkaip galvoju, kad cia kaltes tavo maziausiai
Oro prie didziasiu noru gali gero negauti, girtai kvailos liaudies taip pat nesuvaldysi, o del elektros ir kanalizacijos tai nieko mes i su vyru pirsliavome birzelio gale, tai tokie bajeriai ir mum paitaike ir muzikantai prie to buvo susiruose namo nes be elektros jiems dirbti nelabai ejo.... bet cia baike, juk nuo nusiteikimo viskas priklauso. Jei tikejaisi, kad viskas eis kaip per sviesta tai labai gaila, nes taip nebuna niekada......
Be to balionai su saltomis ugnelemes taip pat liko puosti sales, nes lietus pyle kaip is kibiro.... Tai juos kita diena paleidome i dangu tai galiu drasiai teigti, kad ne ka blogiau atrode.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga:): 23 liepos 2007 - 09:56
Merginos gal kas turit zodzius, kuriuos reikia sakyt paleidziant balandzius aciuks.gif
Atsakyti
Labutis!
QUOTE(zaismas @ 2007 07 23, 15:20)
Merginos gal kas turit zodzius, kuriuos reikia sakyt paleidziant balandzius  aciuks.gif

Bent jau man žadėjo juos kaip priedą prie balandėlių kai domėjausi g.gif
Atsakyti
merginos labai prasau atsiuskit man vestuviu scenariju i novika85@gmail.com
Atsakyti
Mergytes, bukit geros, rasykit i mano el.pasta jei norit scenariju ongoborga@gmail.com nes galiu cia ir neuzsukti daugiau... ax.gif Kazkaip atmintis streikuoja kur ka parasiau blush2.gif tai patikimiau jei prasyma i e pasta parasysit 4u.gif Ji as tikrinu kasdien thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidoska @ 2007 07 22, 14:24)
manau dar galima sugalvoti ka nors panasaus i seimos zidini, gal tada nebutinai tevai turetu inesti  g.gif o kazka simboliskai padaryti.Tiesiog kaip jums atrodo pagal tos seimos situacija?

Niu man atrodo, kad to zidinio nereikia, vien jau del to, kad jaunikio tevai nelabai patenkinti, kad jaunoji jau buvo karta istekejusi. Bijau, kad del tos itampos vestuves nevirstu cirku, nors jaunosios tevai labai ramus zmones, bet su jaunikio puse visko gali buti... g.gif As galvoju tik apie kelis tostus, kelis zaidimus prie stalo, koki juokinga pareigu paskirstyma po vestuviu, nu zodziu isrinksiu is savo vestuviu kokius smagiausius momnetus ir juos kazkaip bandysiu atkartot ir kai pati liudininke busiu... Joa... Sunku juk jum kazka man patart kai zmoniu nepazistat...
Papildyta:
Bet to, gal kam teko eit mini pirsliais mini vestuvese. Pasidalinkit patirtim 4u.gif
Atsakyti
Gal galite ir man kas nors permesti legendini Welcom lobyna i mazute@gmail.com

Is anksto dekui
Atsakyti