Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

Del priklaupimo,manau kad deretu priklaupti ax.gif ax.gif juk tevai augino ,puoselejo mylejo ir dar daug ka dare del vaiku wub.gif wub.gif argi jie to neverti wub.gif cia jau patys jaunieji turetu susiproteti ax.gif

Aisku liudininke-svocia ne kamandorius biggrin.gif bet patarti gali ax.gif ax.gif
Atsakyti
Aciu Welcom, studijuoju dabar.

Kazkas klause apie girlianda. Kazkokios reiksmes neturi.Kazkas panasaus i didelius naktinius,tik man pasirode graziau. Ka pasakyti dar pamastysiu,nor dazniausiai ideja gimsta jau veiksmui vykstant. Paprastuose pobuviuose kazkaip staiga islenda minciu ar tai tostui,ar zaidimui, ar staigmenai.. PO visko parasysiu,kas pavyko,o kas siaip sau.
Atsakyti
QUOTE(ausux @ 2007 07 02, 18:34)
Labai ačiū tau Welkom1, gavau tavo visą vestuvių info. Tu tikra šaunuolė mirksiukas.gif Ačiū, ačiū ir dar kartą didelis ačiū thumbup.gif


mirksiukas.gif

QUOTE(Zivileee @ 2007 07 02, 22:29)
Labukas Welkom, labai labai noreciau paprašyti, kad ir man atsiustum savo sukauptą TURTĄ, nes po mėnesio einu piršliauti... esu labai pasimetusi... rolleyes.gif kas kur kaip kodel biggrin.gif iš anksto nuoširdžiai dėkoju!

zivilespic@googlemail.com

ACIUUUUUUUUUUUUUUU  LABAI LABAI


www.gmail.com
prisijungimas - pirsliams

QUOTE(tinux @ 2007 07 03, 09:12)
Aciu Welcom, studijuoju dabar.

Kazkas klause apie girlianda. Kazkokios reiksmes neturi.Kazkas panasaus i didelius naktinius,tik man pasirode graziau. Ka pasakyti dar pamastysiu,nor dazniausiai ideja gimsta  jau veiksmui vykstant. Paprastuose pobuviuose kazkaip staiga islenda minciu ar tai tostui,ar zaidimui, ar staigmenai.. PO visko parasysiu,kas pavyko,o kas siaip sau.


prasau mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes:-)

dekui visoms kurios netingi ir cia pasidaina savo mintimis,bei patirtimi:-)
i vestuves pirsliais eisim jau 3 karta,nors dar nera 3 metu kaip patis savo atsokom:-))
si karta stai ka sugalvojau islidint jaunuosius mieguoti padovanuosim jaunai tokia skara nuostabia,uzrisim ant klubu kad ji kas nakt savo mylimajam soktu pilvo soki,o jam tokia kepure darysiu kaip sultono:-)manau tiks,nes jau pavargo visi nuo to pacio:-) o jums kaip atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Cinderella @ 2007 07 03, 11:32)
sveikutes:-)

dekui visoms kurios netingi ir cia pasidaina savo mintimis,bei patirtimi:-)
i vestuves pirsliais eisim jau 3 karta,nors dar nera 3 metu kaip patis savo atsokom:-))
si karta stai ka sugalvojau islidint jaunuosius mieguoti padovanuosim jaunai tokia skara nuostabia,uzrisim ant klubu kad ji kas nakt savo mylimajam soktu pilvo soki,o jam tokia kepure darysiu kaip sultono:-)manau tiks,nes jau pavargo visi nuo to pacio:-) o jums kaip atrodo?


nu man tai liuks mintis thumbup.gif lotuliukas.gif .
Atsakyti
Miela welkom, gal gali ir man atsiusti medžiagos vestuvėms. Būsiu labai dėkinga smile.gif
linuteb28@yahoo.com

Atsakyti
unsure.gif welkom, as nelabai supratau kaip tureciau pasinaudoti ta informacija...gal galetum man atsiusti i meila zivilespic@googlemail.com
labai ACIU 000189.gif wink.gif
Atsakyti
Welkom1, prasyciau ir as to scenarijaus 4u.gif 4u.gif 4u.gif pabirute@yahoo.com
Aciu!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirute @ 2007 07 03, 15:29)
Welkom1, prasyciau ir as to scenarijaus  4u.gif  4u.gif  4u.gif pabirute@yahoo.com
Aciu!!!  wub.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif Laba bigsmile.gif ir tu svociute busi bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinderella @ 2007 07 03, 11:32)
sveikutes:-)

dekui visoms kurios netingi ir cia pasidaina savo mintimis,bei patirtimi:-)
i vestuves pirsliais eisim jau 3 karta,nors dar nera 3 metu kaip patis savo atsokom:-))
si karta stai ka sugalvojau islidint jaunuosius mieguoti padovanuosim jaunai tokia skara nuostabia,uzrisim ant klubu kad ji kas nakt savo mylimajam soktu pilvo soki,o jam tokia kepure darysiu kaip sultono:-)manau tiks,nes jau pavargo visi nuo to pacio:-) o jums kaip atrodo?


nu taip mane suzavejo sita mintis, kad dabar lauzau galva, kaip cia geriau padaryti g.gif . Mano jaunavedziai buvo Egipte ir parsiveze tokia skara pilvo sokiui...ir tas skaras ant galvos. o tokia idomi minti..... thumbup.gif oi ka cia man tokio sugalvoti ir pakeisti g.gif Helppp
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2007 07 03, 05:43)
bigsmile.gif  bigsmile.gif Laba bigsmile.gif  ir tu svociute busi bigsmile.gif  thumbup.gif


ne, as nebusiu, tik padedu pasiruosti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirute @ 2007 07 03, 17:27)
ne, as nebusiu, tik padedu pasiruosti  bigsmile.gif

aisku mirksiukas.gif o jau galvojau doh.gif
Atsakyti