Įkraunama...
Įkraunama...

Treineris

Sveikos. Mano 8 m. sūnus treinerį nešioja du mėn., o šiandien apžiūrėjau, kad vidinė treinerio pusė labai sugriaužta, tas mažas liežuvėlis beveik nesilaiko, įtrūkę viduje. Jis dieną nešiodamas vis čiaumoja. Aš jam nuolat sakau, kad negriaužtų, bet be rezultatų. Ar kam taip buvo? Ką darėte? Juk nepirksiu antro treinerio, nes bus tas pats. Defektas pas jį nedidelis, bet rezultatus pastebėjau.
Atsakyti
Siandien ir mums gydytoja patare nusipirkti treineri. nelabai zinau ju kainu, tai gal galetumet mamytes is Vilniaus pasidalinti, kiek esate mokejusios uz treineri, norisi paieskoti kus pigiau..
Atsakyti
QUOTE(gojag @ 2014 01 04, 16:24)
Siandien ir mums gydytoja patare nusipirkti treineri. nelabai zinau ju kainu, tai gal galetumet mamytes is Vilniaus pasidalinti, kiek esate mokejusios uz treineri, norisi paieskoti kus pigiau..

sveiki. jei neklystu, Antakalnio stomatologijos centre kainavo 250, plius 50 lt konsultacija... g.gif
Atsakyti

Noriu pasiteirauti naudojančių treinerį suaugusiems, kokie pojūčiai jį įsidėjusi, ar pastoviai jaučiate tempimą ar skausmą? Pati pradėjau naudoti jį neseniai, kas nustebino,kad nesijaučia jokio tempimo, kažkaip kilo abejonių ar vyksta tada koks procesas g.gif Pirmą kartą įsidėjus tempė kokią minutę ir viskas, dabar nieko..ar čia taip greit priprato dantys, ar kažkas negerai?
Atsakyti
QUOTE(Ellein @ 2014 01 12, 11:52)
Noriu pasiteirauti naudojančių treinerį suaugusiems, kokie pojūčiai jį įsidėjusi, ar pastoviai jaučiate tempimą ar skausmą? Pati pradėjau naudoti jį neseniai, kas nustebino,kad nesijaučia jokio tempimo, kažkaip kilo abejonių ar vyksta tada koks procesas  g.gif Pirmą kartą įsidėjus tempė kokią minutę ir viskas, dabar nieko..ar čia taip greit priprato dantys, ar kažkas negerai?

matyt, priklauso nuo Jusu turimos situacijos. man irgi sukele labai mazai diskomforto. nemalonu buvo pirmas kelias dienas, ir tai pakenciamai, jokiu siaubingu skausmu. o veliau isidedavau tiesiog kaip soske kokia. pokyciai vizualiai minimalus - susitvarke centrai, gal siek tiek prasiplete zandikauliai. dabar visa pagrindini darba atliks plokstele
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2014 01 12, 14:45)
matyt, priklauso nuo Jusu turimos situacijos. man irgi sukele labai mazai diskomforto. nemalonu buvo pirmas kelias dienas, ir tai pakenciamai, jokiu siaubingu skausmu. o veliau isidedavau tiesiog kaip soske kokia. pokyciai vizualiai minimalus - susitvarke centrai, gal siek tiek prasiplete zandikauliai. dabar visa pagrindini darba atliks plokstele


O kiek laiko nešiojote? Man aktualu ištiesinti dantukus ir sakandį pataisyti .
Atsakyti
QUOTE(Ellein @ 2014 01 12, 16:35)
O kiek laiko nešiojote? Man aktualu ištiesinti dantukus ir sakandį pataisyti .

pusmeti. dabar 3 menesius devesiu plokstele. po to vel treineris + po kazkiek laiko kita plokstele. taisau sakandi, dantys lygus
Atsakyti
Mano mažėlė jau gal koks mėnuo turi treinerį, dideliu diskomfortu nesiskundžia. Yra dantų laisvumas, šioks toks tempimas. Taisom sąkandį.
Atsakyti
mes irgi nesiojam, sunui kai buvo astuoni metai, taisom sakandi, tai jau biski daugiau kaip metus laiko nesiojam tai tikrai viskas susitvarke, ir rezultatai pastebimi,
Atsakyti
Labas, vakar nusipirkome treineri, mokejom 250 Lt. Gyd liepe nesiot naktim, ir dienos metu po 1-2 val. Ziuresim kokie bus rezultatai. Vaikui 7 metai. Gydomes Vilniuje.

Paskaiciau, kad pagal spalva skirias treinerio minkstumas-kietumas. Pirkome T4K- melsva. Tai koks jo kietumas palyginus su kitais? Radau internete yra ir kitu spalvu T4K.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 28 vasario 2014 - 09:16
Sveiki, jau antrą savaitę šešiametė nešioja T4K Trainer'į, dėl įgimto išsikišusio žandikaulio. Jau sugeba išmiegoti visą naktį (bet išsižiojus). Po pirmos nakties, kai išbuvo visą naktį, labai buvo linksma, nes pusę dienos šveplavo biggrin.gif pradėjo labiau klibėti trys pieniniai dantukai.
Seilės tysta, nelabai jai patinka, bet reikia tai reikia.

Bet štai visur pažymima, kad reikia būtų susičiaupus. Dukrai nepavydžiu, nes jai susičiaupus matosi, kad yra nepatogu. Kaip pas jus su sučiaupimu? Tos lūpos neišsitampys?

Mes mokėjom 300, bet ačiū, kad pasidalinate, po pusmečio paieškosim pigiau smile.gif
Atsakyti
Maniske ismiegojo jau nuo antros nakties. Miega siek tiek nesuciaupus lupu. Pradzioje siek tiek skaudejo dantenas, dabar jau nebeskauda. Ziuresim kokie bus rezultatai.
Kiek jusu vaikams metu?Maniskei dabar 7 metai.
Atsakyti