Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikai turi auginti vaikus?

Šiuo klausimu esu greižta. Vaikai yra mūsų rūpestis, o ne vaikų. Kaip savo vaikinams sakau , vaikų darbas yra žaisti smile.gif
Atsakyti
Jei pasisiulo padeti, kodel gi ne? Noreciau isauginti savo vaikus, mokancius ir norincius rupitis kitais, tvarkingus ir darbscius. Bet viskas normos ribose. Svarbiausia, kad dziaugtusi vaikyste smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesute @ 2012 06 30, 21:45)
Šiuo klausimu esu greižta. Vaikai yra mūsų rūpestis, o ne vaikų. Kaip savo vaikinams sakau , vaikų darbas yra žaisti  smile.gif

Iki kokio amžiaus yra tas darbas "žaisti"? Kada jau galima prašyti padėti?
Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 07 15, 20:27)
Iki kokio amžiaus yra tas darbas "žaisti"? Kada jau galima prašyti padėti?


Na tai ir gali "žaisti" su jaunesniu broliu ar sesute ir darbą "žaisti" atliks, ir pagalba bus. Mano dukra nuo 6 metų "padeda "žaisti" smile.gif
Atsakyti
VISIKAI PRITARIU-Vaikai neturi auginti vaikus, bet padeti tevams manau kad gali ir nieko tame blogo nematau. bigsmile.gif
Atsakyti
Musu vaikai tures savo vaikus auginti. Man butu gaila, kad is vyresnio vaiko atimti vaikyste. Zinoma, jei nori pazaisti, pabuti kartu - galima, nes reikia, kad bendrautu. Bet jei yra jau didesni, tai namau, kad kartais gali isleisti apsipirkti (zinoma cia maisto kokiai 15 min.) smile.gif
Atsakyti
Dar neturiu savo vaiku, taciau manau, kad vaikai neturi auginti jaunesniu broliu ir sesiu. Kodel? jei nori ir patys siulosi - prasom, jei ne ir tai yra todel, kad liepia tevai - jokiu budu ne, kuo vaikas nusikalto, kad tevai "prisidare" vaiku ir dabar jam reik jais rupintis? Grieztai ne jei vaikas nenori va
Atsakyti
na, papasakosiu is patirties. as ir vyresnysis brolis buvom tie, kurie padejo tevams vaikus auginti. tarp manes ir mano sesiu yra 11.5 m ir 14m skirtumas, o tarp manes jaunesnio brolio - 17m skirtumas. biggrin.gif
ir ka. gasdino kiti, kad susirgsiu psich bedom, savbu vaiku nekesiu - taip nebuvo.
nelb smagu visalaik budavo, atvirai pasakius. pasitampyt tekdavo jaunesnes seses/broli su savim, tiksliau visas kiemas tampydavos su musu vezimeliais.
kas gero: atsirusiavo kai kurie draugai.
dar kas gero: lb geras rysys su sesem, dabar jos jau uzaugusios, 21 ir 18metu smile.gif
ko pasimokiau? niekad savo vaiku neversiu auginti vaiku.
pati turiu du vaikus, ir tikrai ju ne "nekenciu', kaip buvo, deja, man prognozuota.
bet yra bet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 23 spalio 2012 - 21:45
Versti tikrai negalima ,bet padeti manau tikrai gali . Maniskiai broliuka mielai paziuri ir pazaidzia su juo .Gal mielai ziuri todel ,kad skirtumas didelis ir protauja jau kitaip .
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2012 10 11, 16:43)
VISIKAI PRITARIU-Vaikai neturi auginti vaikus, bet padeti tevams manau kad gali ir nieko tame blogo nematau. bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vaikus turi auginti TEVAI. Mokyti rupintis mazesniu, saugoti,, neskriausti - taip, bet priziureti, maitinti ir pan vaikai vieni kitu neturetu. Cia jau tevu pareiga rolleyes.gif
Atsakyti
ir as pritariu tevai turi augint o vaikai nebent padet kai reikia smile.gif


Atsakyti