Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojam įsivaikinti

sveikos mamytes. su kovo 8 visas...
as cia prisijungiu pirma karta... abu su vyru turim grazu nora- isivaikinti vaikeli is LT. Kazkam suteikti sansa i geresni gyvenima... As lietuve, vyras danas. gyvename DK. Gal kas gali patarti, esa susidure- kaip musu seima traktuos- ar kaip uzsieniecius? kokios taisykles? Kokia suma mes turim sumoketi norint isivaikinti vaikeli? kaip suprantu lietuviams turbut nereikia moketi- o va musu seima turbut juk pilnai bus laikoma ''uzsienietiska''?
Mums nesvarbu nei lytis, nei amzius...
Busime dekingi uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmucka @ 2009 03 08, 15:09)
sveikos mamytes. su kovo 8 visas...
as cia prisijungiu pirma karta... abu su vyru turim grazu nora- isivaikinti vaikeli is LT. Kazkam suteikti sansa i geresni gyvenima... As lietuve, vyras danas. gyvename DK. Gal kas gali patarti, esa susidure- kaip musu seima traktuos- ar kaip uzsieniecius? kokios taisykles? Kokia suma mes turim sumoketi norint isivaikinti vaikeli? kaip suprantu lietuviams turbut nereikia moketi- o va musu seima turbut juk pilnai bus laikoma ''uzsienietiska''?
Mums nesvarbu nei lytis, nei amzius...
Busime dekingi uz info  4u.gif


Labutis,
Labai grazus jusu noras.. Bet.. Jums reikes pradeti ivainimo procedura DK, kai pereisit visus iteviu rengimo kursus, tada jusu pavardes atsius i Lt, kaip galimu iteviu is uzsienio. Pirmenybe bus teikiama lietuviams is Lietuvos, o tik paskui uzsienieciams.. zodziu, vaikuti gausit, bet ne tiesiai, o per aplinkui smile.gif
As irgi noriu isivaikinti, mano vyras lietuvis, as lietuve, bet ir mus traktuoja kaip uzsieniecius.. Liudna..
Atsakyti
gal kas zinot iki kokio amziaus moteris gali isivaikint vaika?
Atsakyti
QUOTE(ivinskis @ 2009 04 03, 23:03)
gal kas zinot iki kokio amziaus moteris gali isivaikint vaika?

iki 50 metų.
Galimos išimtys:
1. Jei esate vyresni nei 50 metų, jums galėtų būti leista įvaikinti, jei:
- vienas iš sutuoktinių viršija įstatymo nustatytą ribą;
- norite įvaikinti vyresnius nei šešerių metų amžiaus vaikus;
- vaikas, kurį norite įvaikinti, ilgą laiką buvo globojamas jūsų šeimoje.
Atsakyti
Labas visoms,
Lenkiu galvas pries tas moteris, kurios ryžosi tokiam žingsniui. Mes ir su vyru ruošiam planus įsivaikinti, tik norėjau paklausti gal žinot,kuri kada prasideda įtėvių kursai Marijampolėje?
Atsakyti
Sveikos mergaites!

Skaitau periodiskai si skyreli ir tik dabar ryzausi parasyti.
Mes su vyru jau daugiau kaip 5 metus niekaip nesusilaukiam savojo vaikelio, o laikas bega...
Vis dazniau pagalvojam apie ivaikinima, taciau kyla klausimas ar galimas ivaikinimas, kuomet seimoje dirba tik 1 zmogus, nors pajamu islaikyti vaikiuka tikrai yra.
Kur galima suzinoti tokia informacija?
Ir dar, kaskart pasikalbejus su vyru prieinam prie nuomones, kad noretumem isivaikinti kaip galima jaunesni vaikiuka, kudiki, jei pasisektu - gal galit pasidalinti info, patirtim, kokia tikimybe, kad tai mums pavyktu?

Is anksto dekoju uz atsakymus!!!
Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2009 04 28, 11:01)
Sveikos mergaites!

Skaitau periodiskai si skyreli ir tik dabar ryzausi parasyti.
Mes su vyru jau daugiau kaip 5 metus niekaip nesusilaukiam savojo vaikelio, o laikas bega...
Vis dazniau pagalvojam apie ivaikinima, taciau kyla klausimas ar galimas ivaikinimas, kuomet seimoje dirba tik 1 zmogus, nors pajamu islaikyti vaikiuka tikrai yra.
Kur galima suzinoti tokia informacija?
Ir dar, kaskart pasikalbejus su vyru prieinam prie nuomones, kad noretumem isivaikinti kaip galima jaunesni vaikiuka, kudiki, jei pasisektu - gal galit pasidalinti info, patirtim, kokia tikimybe, kad tai mums pavyktu?

Is anksto dekoju uz atsakymus!!!

Saunuoliai, kad svarstote apie isivaikinimą, mes dviese pragyvenome 8 metus, isbandeme viska, o dabar jau nuo lapkricio pas mus gyvena ivaikintas sunelis, dabar jam truputi daugiau nei metukai, esam begalo laimingi ir niekaip nesuprantam kam tiek ilgai delsem. Dabar musu gyvenimas pasikeite kardinaliai, viskas sukasi tik apie mazyli, as esu motinystes atostogose. Kai ji parsivezeme jis nebuvo dar 9 men., pats nesugebejo atsisesti, bet dabar jau netik vaiksto, bet ir begioja, zaidzia, is pagrindu vercia namus. Mes ir norejome kuo mazesnio vaikelio, visai kudikeli gal kiek ir sunkiau gauti, bet jau toki apie metukus tikrai imanoma ir patikek, uzteks tu " malonumu", bemiegiu naktu dygstant dantukams ir panasiai. Tikrai nera butina dirbti abiems sutuoktiniams, svarbu , kad jums uztektu tu pinigeliu pragyvenimui, gal i tas pajamas labiau ziuri imant globoti, o isivaikinant svarbu, kad butu tinkamos gyvenimo salygos ir besalygiska meile vaikuciui. Sekmes JUMS, ilgai nedvejokite, ateis ir i jusu namus laime.... 4u.gif
Atsakyti
Merginos - kiek laiko laukėt teismo?
Atsakyti
Labutis smile.gif Mes teismo laukėm mėnesį, būtų gal kokią savaitę anksčiau, bet mūsų teisėja buvo išvažiavus į kažkokius kursus, tai nusikėlė. Po teismo dar mėnuo, kol įsigali teismo sprendimas, bet aš buvau radusi, jog galima teismo prašyti, kad sprendimą vykdytų skubiai, tai aš ir taip surašiau ir teismas patenkino mūsų prašymą sprendimą vykdyti skubiai, todėl jau po trijų dienų galėjau išsiimti naują gimimo liudijimą ir išeiti vaiko priežiūros atostogų. smile.gif
Atsakyti
Dokumentai išsiųsti į teismą vasario gale, bet dar nepaskirta teismo data doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolasim @ 2009 05 05, 22:35)
Labutis smile.gif Mes teismo laukėm mėnesį, būtų gal kokią savaitę anksčiau, bet mūsų teisėja buvo išvažiavus į kažkokius kursus, tai nusikėlė. Po teismo dar mėnuo, kol įsigali teismo sprendimas, bet aš buvau radusi, jog galima teismo prašyti, kad sprendimą vykdytų skubiai, tai aš ir taip surašiau ir teismas patenkino mūsų prašymą sprendimą vykdyti skubiai, todėl jau po trijų dienų galėjau išsiimti naują gimimo liudijimą ir išeiti vaiko priežiūros atostogų. smile.gif

labai geras dalykas, tik gaila, aš nežinojau. doh.gif


QUOTE(Karusia @ 2009 05 06, 12:04)
Dokumentai išsiųsti į teismą vasario gale, bet dar nepaskirta teismo data doh.gif

ir jiems krizė biggrin.gif
Atsakyti
labas, merginos.
Buvau šiandien ivaikinimas.lt puslapiuke ir spaudinėjau spaudinėjau ant forumo, vistiek man niekas neatsidarė. Gal pasakysit veikia jis dar ar nebe? Gal čia tik mano kompiuteris ožiuojasi.

Ir dar klausimuką turiu. Mūsų dokumentai jau suruošti siuntimui į Lietuvą, stinga tik vieno. Kaip aš suprantu prašymo įvaikinti. Mums čia sakė, kad reikia rašyti prašymą ir truputuką apie save papasakoti, užsiminti apie noro įvaikinti priežastis... Ufff, gal kuri rašėt ir galėtumėt pavyzdį atsiųsti? Būčiau labai labai dėkinga.
Atsakyti