Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip įsidėti avatarą - logotipą?

Ištrauka iš forumo taisyklių:


 i 
13. AVATARAS (logotipas). Jūsų logotipas (asmeninė nuotrauka ar paveiksliukas) negali būti didesnis nei 120*140 taškų dydžio (sverti daugiau kaip 12 KB). Leidžiami šie failų tipai: gif, jpeg, jpg, swf, png. . Nuotrauka/paveiksliukas turi būti padorūs: supermamų forume nepageidaujami avatarai, kuriuose vaizduojamo objekto intymios kūno vietos yra apnuogintos, nepridengtos; taip pat draudžiami avatarai, vaizduojantys, propaguojantys ar reklamuojantys seksualines paslaugas, pornografiją, narkotinių medžiagų vartojimą ir pan. Nuotraukos bei paveiksliukai, neatitinkantys šių reikalavimų, trinami be perspėjimo.


-------------------------------------------------------------------------------------

Kaip įsikelti/pakeisti logotipą?

Avataras keičiamas "Mano nustatymai"(yra pas kiekvieną narį viršuje) -> Redaguoti logotipo (avataro) nustatymus.

user posted image

1, jei keli iš savo kompo, tai "Jūsų logotipas negali būti didesnis nei 120 * 140 taškų dydžio. Atsiųsti logotipai negali būti didesni nei 50 KB". Prie šios eilutės "Atsiųsti naują logotipą iš kompiuterio" spaudi browse ir savo kompiuteryje susirandi rą nuotraukėlę/paveiksliuką ir įsikeli. Tada pabaigoj spaudi atnaujinti logotipą.

Browse atsiranda surinkus 26+ žinučių!

2, galima logotipą keltis ir iš kitų internetinių psl: susirandi, eilutėje "Įveskite logotipo nuorodą" įklijuoji (ctrl+V) paveisklėlio adfresą ir pabaigoj vėl spaudi atnaujinti logotipą.

Arba gali susikūrti internetinį fotoalbumą ir ten įsikėlus paveikslėlį/nuotrauką, nukopijuoji internetinį adresą (galūnė baigiasi jpg, gif) ir įklijuoji eilutėje "Įveskite logotipo nuorodą" įklijuoji (ctrl+V) ir pabaigoj vėl spaudi atnaujinti logotipą.


Jei jau turejote pasirinkę logotipą (paveiksliuką), spaudžiate Pašalinti logotipą, o tik tada įkeliate naują, pasirinktą iš interneto/ kompo ar patalpintą savo internet. albume. Jei keliate iš savo kompiuterio, logotipas ne didesnis nei 120*140 taškų (px) dydžio. Tada spaudžiat Atnaujinti logotipą.


Pakeistas logotipas keičiasi visose žinutėse!


Iš kur sužinoti paveiksliuko adresą?


Su naršykle "Netscape": paspaudi dešinį pelės klavišą ant norimo paveiksliuko ir pasirenki "copy image location";

Su naršykle "Internet Explorer": paspaudi dešinį pelės klavišą ir pasirink "Properties". Atsidarys naujas nedidelis langas. Ten bus eilutė "Adress URL". Į dešinę nuo šio užrašo bus to paveiksliuko adresiukas, tai jį ir reikia nukopijuoti.

Paskui grįžtam i "Redaguoti logotipo nustatymus" ir eiluteje "Įveskite logotipo nuorodą" "iklijuojame" (paste) paveiksliuko-logotipo adresa internete.


tema: Šypsenėlės, avatarai

Dėmesio!

Iš kompiuterio atsiųsti logotipai negali būti didesni nei 50 KB.


Rinkitės nedidelį paveiksliuką. Priešingu atveju jį suspaus, nes yra uždėtas paveiksliuko dydžio limitas wink.gif (120*140 pix).

P.s. "widht" - plotis, o "height" - aukstis. Nepamirškit jų nurodyti. Priešingu atveju bus iškraipomas paveikslėlis rolleyes.gifKą daryti, jei neatnaujina logotipo?

Retkarčiais būna, kad užkrovus naują logotipą rodo senąjį. Tokiu atveju spauskite vienu metu CTRL+F5 klavišus savo klaviatūrioje. Nepadėjus - tiesiog perkraukite naršyklę (išjunkite ir vėl iš naujo įjunkite). Čia atsitinka todėl, kad naršyklės "pasikrauna" paveikslėlius į savo atmintį, kad nereikėtų pastoviai joms siųstis iš interneto visų pavevikslėlių, taupo laiką biggrin.gif
Atsakyti
Avatarai:

http://www.avatarsdb.com/

http://www.avatarai.lt/en/

http://www.1avatars.com/

http://avatars.lc-pasaulis.com/

http://www.free-avatars.com/

http://gdpit.com/ava...s/animals-1.htm

http://avatarslove.hostzi.com/

http://www.msgshit.com/avatars

http://www.lovedream...com/avatars.php

http://www.picgifs.c...rs/butterfly/3/

http://avatar.hq-picture.com/


P.s. papildžiau naujais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambro: 21 sausio 2012 - 13:54
Klausimas: Ar yra tokia galimybė ir kaip avatarui įsidėti savo nuotrauką, kurią turiu kompe? sorry, jei kur kas rašė jau, bet viso forumo nėr kada perskaityti....

Atsakymas: Taip, tokia galimybe yra. Avataras turi buti ne didesnis nei 120x140 taškų dydžop (pixel'ių) ir sverti ne daugiau kaip 12 Kb. Avatarą galite pasikeisti čia:
Mano valdymo skydas -> Mano nustatymai -> Redaguoti logotipo nustatymus
Atsakyti
QUOTE(daniele @ 2005 02 22, 19:51)
Del avataro ir "juosteles". 1. Nuejau i  www. chatportal.ru. 2. Isrinkau norima. 3.Su desine paspaudziau i avatara. Bet mano langelis parode, kad galiu nukuopijoti. Kur? Ka daryti toliau?
1. Nuejau i www.lilypie.com. 2. isrinkau noryma.3. Pasirode 3 langeliai.4. Su desine klavisa paspaudziau ir copy.
Viskas. Ka daryti toliau? Aciu. cry.gif


1. Kai nukopijuoji to busimo avataro adresa, tada eini i "Mano nustatymai" ir kaireje puseje pasirenki "Redaguoti logotipo nustatymus". Uzsikrovus puslapiui, susirandi sia eilute "Įveskite logotipo nuorodą" ir paspaudi paste (ctl+v). Nepamirsk pazymeti avataro dydzio, jei jis nera 120*120 mirksiukas.gif Ir spaudi "atnaujinti logotipa"

2. Is tu triju langeliu po pasirinkta liniuote nukopijuoji viduriniaja. Tada eini vel i "Mano nustatymai", kairej pusej susirandi "Redaguoti parašą" ir ten i langeli paste ta nukopijuota eilute wink.gif. Tada paspaudi "atnaujinti mano parasa".

Aisku g.gif
Atsakyti
Čia dar vienas adresiukas 4u.gif :
http://www.blamethep...m/siguplist.php

tik netingėt prisėsti, nes pasirinkimas tikrai didelis.
Atsakyti
QUOTE(LinaBoo @ 2005 03 22, 21:45)
Šiandien dar landžiojau  po tuos avatarus ir pastebėjau, kad tie kur aš rinkausi didesni negu 12 kb  doh.gif . Tai aš pasirinkau jau tikrai mažesnį,  ištryniau seną, per naują atsijungiau nustatymus ir vistiek nėra  cry.gif . Gal čia laiko reikia? Dar bandysiu iš savo kompo įsidėti , gal kas pavyks.

Jei dedi avatarą iš interneto, o ne iš kompo, tai gali "sverti" ir daugiau nei 12 KB (žinoma, proto ribose) ir būti didesnis, nes automatiškai jį sumažins iki 120*120 pix.
Atsakyti
QUOTE(stirnaite @ 2005 05 06, 13:58)
jei kuriai nesiseka nukopijuoti paveiksliuko adreso, tai tiesiog padarykite tai konservatyviu budu:nusirasykite ant popieriaus(suprantu, kad neprestizas siais laikais) ir irasykite savo nustatymuose i reikiama langeli.


Nea, čia tai viršūnė blink.gif ! Tai dar šiais laikais pasiūlyk ranka rašyti referatus biggrin.gif

Juk kiekviena žino dešinę pusę? Ok! Tada spauskit deš. pelės klavišą. Atsidaro naujas langelis, kur susirandat "properties" ir spaudžiat ant jo kairiu pelės klavišu. O šiame langelyje rasite eilutę "url adress". Į dešinę nuo jo eina to paveikslėlio adresas, kurį išryškinkite (vedate į dešine paspaustu kairiu pelės klavišu). tada spaudžiate šių klavišų kombinaciją "ctrl+c", o įklijavimui spaudžiate "ctrl+v".

Ir tikrai daug greičiau nukopijuosi ir įklijuosi, nei ranka rašyti biggrin.gif


Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2005 07 27, 18:57)
A niekaip negaliu pakeisti savo avataro,vis bandau uzdeti kita o man lieka toks pats...  g.gif


Pirma ištrink senąjį avatarą, tik tada kelk naują. Perkrauk iš naujo naršyklę. Turi jau matyti naująjį wink.gif


QUOTE(babouziuke @ 2005 07 27, 21:44)
aš iš pardžių irgi galvojau, kad čia viruas tam chatportal. Bet čia pasirodo, kad tas puslapis truputį užlūžo ir viskas. Gal ten jie ką taiso  g.gif . Bet man atrodo, kad viskas bus gerai.


Moterys, nepanikuokit!!! Man tas pats buvo sad.gif Matyt, jie keičia paveikslėlių adresus. Kai įsikėliau iš naujo, vėl tą nelemtą "chatportal.ru" rodė doh.gif Turbūt jie blokuoja savo picsus, kad kiti forumai nebenaudotų, nes taip jiems eina trafikas rolleyes.gif ...


Patarimas:

Nusikopijuokit savo paveikslėlio adresą. Išjunkit forumą (kitaip man nerodė) ir užkraukit paveikslėlį. Reloudinau kelis kartus, kol normaliai užsikroviau. Iįsaugojau jį kompe, o paskui įsikėliau avatarą jau iį kompo thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ingista @ 2005 11 13, 15:44)
Nesuprantu, kodėl man neįkelia logotipo g.gif  Jis sumažintas iki 12 KB, mano kompe, nuotraukėlė. Kaip sužinoti, ką blogai darau. Gal kas galit parašyti,kaip pirmąkart įsidėti logotipą help.gif


Spaudi "Mano nustatymai" => kairej pusėj susirandi "Redaguoti logotipo nustatymus" ir spaudi.

1. Gali logotipa pasirinkti iš jau duotos galerijos.

2. Įrašyti paveikslėlio adresą, jau esančiio internete. Tik reik nukopjuot to paveikslėli oadresą ir įklijuot šioje eilutėje: Įveskite logotipo nuorodą. Tik žiūrėk, kad
nesikartotų dukart http://

3. Įkelti iš savokompiuterio. Šis varijantas patogiausias. Nes tada tiksliai žinosi, kad tavo logotipas/avataras niekur nedings wink.gif Tik siuo varijantu galioja taisyklė, kad:
"Jūsų logotipas negali būti didesnis nei 120 * 140 taškų dydžio. Atsiųsti logotipai negali būti didesni nei 12 KB."
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2005 11 17, 09:50)
kodel neduoda ivesti logotipo nuorodos? Nuspaudziu desini klavisa, nukopinu Address (URL), bet ne visa adresa nukopijuoja. Ka daryti? Is kompo nekelia, nors ir sumazinu. Nieko nesuprantu tada  blink.gif

O visas adresas būna pažymėtas prieš kopijuojant? Kartais kai adresas labai ilgas, jo rodo tik tiek, kiek telpa į dvi eilutes, o toliau jau reikia su pele žemyn patempti norint visą užžymėti 4u.gif

QUOTE(Saule25 @ 2005 11 22, 13:52)
labas;)
kėliau kėliau... įvairius dydžius... bet kaip ištempta, taip ištempta gaunasi cry.gif

Pažiūrėk, kokius nuotraukos išmatavimus kompiuteryje rašo, juos suvesk logotipo pakeitimuose prie "Plotis" ir "Aukštis" ir paspausk "Atnaujinti logotipą". Jeigu nuotrauka kompiuteryje buvo normaliai sumažinta (t.y. nebuvo pakeistos proporcijos ją mažinant), tai turėtų ir forume susitvarkyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2006 01 04, 20:21)
O kodėl mane taip "suspaudė"? blink.gif Turiu omeny -iš šonų "sukompresino"


Spausk "Mano nustatymai" => "Redaguoti logotipo nustatymus" ir laukeliuose irasyk ikelto paveikslelio ilgi ir ploti wink.gif Juos gali suzinoti, paspaudus ant paveikslelio ir pasirinkus "Properties" - width (ilgis) ir height (aukstis) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gremlinas @ 2006 03 15, 11:36)
Nu, atleiskit, gal aš visai niekam tikusi, bet tikrai nesugebu isidėti nuotraukėlės, kiek žiūrėjau pas save kompe tokio mažumo kaip 12KB išvis nėra ir kaip čia su tais taškais padaryti-tiesiog įrašyti į "auktis, plotis"? man vis išmeta, kad mano grupei paveiksliukas per didelis. Lauksiu pagalbos-ačiū.

Bandysiutrumpai ir paprastai paaiškinti 4u.gif
Kompiutery sau patinkantį paveikslėlį atiadaryk su paprasčiausia piešimo programa (Microsoft Paint)
Tada pažiūrėk kiek taškų jis yra dydžio:
Vaizdas (Image) -> Atributai (Atibutes).
Jei tų taškų per ilgį daugiau nei 120 o plotį 140, tada reikia tą paveiksliuką mažinti taip:
Vaizdas(image) - >tempti/kreipti (strech/skew) ir parasyti kažkiek mažiau procentų, tarkim 80 ir 80 (po lygiai aukščiui ir pločiui).
Tada vėl pažiūrėk kiek taškų ir jei jau ne daugiau kaip 120*140, tada gautą paveiksliuką išsisaugok kurnors kompe užsirašius kiek pas tave tiksliai plotis ir akštis tais taškais.

Tada supermamoj keldama norodyk tiek taškų, kiek yra tiksliai pas tave, tai reikalinga tam, kad paveikslėlis nebūtų "išplaukęs". "perkreiptas ir panašiai.

Jei taškų skaičius atitinka, bet paveiksliukas yra netinkamas dėl per didelio jo kb skaičiaus, tada skaityk mano ankstesnę žinutę šioje temoje mirksiukas.gif

Tikiuosi, padėjau 4u.gif
Atsakyti