Įkraunama...
Įkraunama...

Nekaltybės paieškos po vestuvių

QUOTE(Niurzgike @ 2007 06 29, 12:55)
tai vat būtent, jei vyras pirmas anksčiau ar vėliau norėsis sužynoti, o kaip būtųų su kitu vyru

O jei vyras ne pirmas, anksčiau ar vėliau ateis mintis, kad gal su vyru nr. 5 arba su vyru nr. 27 visgi būtų buvę geriau? Kuriai jau iki santuokos norėjosi nesvarbu, ar su mylimu, svarbu išbandyti, tai ir ištekėjus keliai tiek į kairę, tiek į dešinę atviri.
Papildyta:
QUOTE(Niurzgike @ 2007 06 29, 10:43)
gal tai net ne tavo žmogus ir neaišku ar tai bus tik nuotykis tam vaikinui, juk pati to negali žinoti.

Jei tai ne tavo žmogus, jei net pati "nieko negali žinoti", tai kam to išvis reikia - gyvenimo paįvairinimui? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 06 29, 10:14)
O jei vyras ne pirmas, anksčiau ar vėliau ateis mintis, kad gal su vyru nr. 5 arba su vyru nr. 27 visgi būtų buvę geriau? Kuriai jau iki santuokos norėjosi nesvarbu, ar su mylimu, svarbu išbandyti, tai ir ištekėjus keliai tiek į kairę, tiek į dešinę atviri.
Papildyta:

Jei tai ne tavo žmogus, jei net pati "nieko negali žinoti", tai kam to išvis reikia - gyvenimo paįvairinimui? doh.gif

perskaityk mano postą iš naujo, juk parašiau, kad nebutinai jei tavo vyras yra pirmas ir norėsis išbandyti kitą, yra ir tokių kurioms ir taip norisi pabandyti su kitu nesvarbu pirmas vyras ar ne.
O dėl "nieko negali žynoti", tai nemanai, kad tokų nėra?
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 06 29, 13:14)
O jei vyras ne pirmas, anksčiau ar vėliau ateis mintis, kad gal su vyru nr. 5 arba su vyru nr. 27 visgi būtų buvę geriau? Kuriai jau iki santuokos norėjosi nesvarbu, ar su mylimu, svarbu išbandyti, tai ir ištekėjus keliai tiek į kairę, tiek į dešinę atviri.


Nesąmonė. Buvo mano gyvenime jau keli vyrai, dar kažkiek bus, nes dabar esu vieniša. Bet į galvą neatėjo lyginti vienų vyrų su kitais. Galų gale žiūrima yra į visumą, o ne į tai, kuris lovoje buvo geresnis ar kurio buvo ilgesnis doh.gif
Ir išbandyti nieko jau nebesinori. Žinau, kaip būna. Išbandžiau ir su nemylimais. Na, ir ką? Žinau, kad daugiau nenoriu. Ir į kairę ar dešinę vaikščioti nuo to noras neatsirado. Nuoširdžiai tikėjau, kad mano paskutinis draugas bus man paskutinis visomis prasmėmis, deja, santykiai nesusiklostė. Paskutinis bus kažkas kitas.
Atsakyti
QUOTE(Beganti @ 2007 06 29, 13:27)
Nesąmonė. Buvo mano gyvenime jau keli vyrai, dar kažkiek bus, nes dabar esu vieniša. Bet į galvą neatėjo lyginti vienų vyrų su kitais. Galų gale žiūrima yra į visumą, o ne į tai, kuris lovoje buvo geresnis ar kurio buvo ilgesnis  doh.gif

Jei žiūrima į visumą, tai kam tie pasitikrinimai lovoje? Jei šalia mylimas žmogus, tai pasitikrinti, kuris gal būtų geresnis, minčių kilti irgi neturėtų.
Papildyta:
QUOTE(Niurzgike @ 2007 06 29, 13:23)
O dėl "nieko negali žynoti", tai  nemanai, kad tokų nėra?

Nėra ko? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 06 29, 10:50)
Jei žiūrima į visumą, tai kam tie pasitikrinimai lovoje? Jei šalia mylimas žmogus, tai pasitikrinti, kuris gal būtų geresnis, minčių kilti irgi neturėtų.
Papildyta:

Nėra ko? unsure.gif

tokių situacijų
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2007 06 29, 14:30)
tokių situacijų

Čia jau tik nuo paties žmogaus priklauso, ar jam tokių situacijų pasitaiko.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 06 29, 11:33)
Čia jau tik nuo paties žmogaus priklauso, ar jam tokių situacijų pasitaiko.

niekada negali žinoti kokioje situacijoje atsidursi
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 06 29, 13:50)
Jei žiūrima į visumą, tai kam tie pasitikrinimai lovoje? Jei šalia mylimas žmogus, tai pasitikrinti, kuris gal būtų geresnis, minčių kilti irgi neturėtų.


Pasitikrinimai? Aš nevadinu tai pasitikrinimi. Man tai tiesiog santykių su artimu žmogumi dalis. Seksas yra tos visumos dalis. Nesiruošiu tuoktis su žmogumi vien dėl to, kad jis labai geras lovoje, nors žmogus netikęs, kaip ir dėl to, kad jis labai geras žmogus, bet lovoje didžiuliai nesutarimai. Man svarbu, kad visose srityse daugmaž sutartume.
Šiaip nesu katalikė, tad man negalioja draudimas susilaikyti nuo sekso prieš vestuves. Ir mano moralė leidžia miegoti su vyru prieš vestuves.
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2007 06 29, 14:37)
niekada negali žinoti kokioje situacijoje atsidursi

Bet gali žinoti, kokioje tikrai neatsidursi.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 06 29, 12:02)
Bet gali žinoti, kokioje tikrai neatsidursi.

Labai naivi atrodai su tokiais teiginiais, nebent aiškeregė esi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2007 06 29, 15:38)
Labai naivi atrodai su tokiais teiginiais, nebent aiškeregė esi bigsmile.gif

Nesu nešiojama vėjelio - tik tiek. Yra situacijų, į kurias patekimas/nepatekimas priklauso nuo paties žmogaus sąmoningo ėjimo/nėjimo link jų.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 06 29, 12:45)
Nesu nešiojama vėjelio - tik tiek. Yra situacijų, į kurias patekimas/nepatekimas priklauso nuo paties žmogaus sąmoningo ėjimo/nėjimo link jų.

Gyvenimas parodys, nes jo9 keliai nežinomi
Atsakyti