Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyte, tu man skaniausia!

o gaila, pasirodo jau išėmė foto-nugalėtoją... sad.gif na galit mane dabar suvalgyt už mano nuomonę, kam ši foto sukėlė neigiamas emocijas, bet man ji tikrai patiko jau vien tuom, kad tai reali ir nesuvaidinta situacija... ir nuotaika joje atsispindėjo, ypač mamos veide-nu nei paš.. ramiai negali doh.gif ... Kas joje tokio tragiško? kad mama gamtinius reikalus tvarko? o ką nei viena iš jūsų to nedaro??? kad tuliko durys atdaros??? o gal geriau užsidaryti ir tegul už durų koncertai aidi?? ir man teko laabai dažnai atdarom durim tupėti... kad vaikas pliką mamos krūtį tuoj įsisegė??? o jums taip niekad nebuvo? na nežinau, bet man juokingi pasipiktinimai... tiesiog pakvimpa vaidinama dorove wink.gif kam nepatinka gi galėjot nebalsuoti wink.gif O foto autorę-sveikinu už drąsą, nes čia pasirodžius kitaip-gali greit būti suvalgyta plėšrūnų wink.gif daugiau tolerancijos, mielos mamos ... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2005 02 04, 14:19)
o gaila, pasirodo jau išėmė foto-nugalėtoją... sad.gif




Gi rašė supermama- 5-ta vieta buvo. doh.gif

Rigedora- vat tau tai reali situacija blink.gif , o man buvo kažkoks siurrealizmas, blaiviu protu nesuvokiamas. So what?

Kiekvienam savo. mirksiukas.gif
Atsakyti
norge, o ar viskas, kas vyksta gyvenime su mumis būna blaiviu protu suvokiama? wink.gif man tai tiesiog pagautas kadras iš gyvenimo... jei suvaidintas-nesuprasčiau, bet natūralumas??? žinoma, kiekvienam savo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2005 02 04, 15:30)
man tai tiesiog pagautas kadras iš gyvenimo... jei suvaidintas-nesuprasčiau, bet natūralumas???  žinoma, kiekvienam savo...  smile.gif


suvaidintas ar natūralus - dar neaišku...
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2005 02 04, 14:19)
o ką nei viena iš jūsų to nedaro???



Daro. Taciau tai nera susije su pietu stalu.


QUOTE(Rigedora @ 2005 02 04, 14:19)
o jums taip niekad nebuvo?


Matyt as kvaisa kokia, gal berete ar kt., bet taip tikrai nebuvo. Ir nezinau, ar tam , kad nebuciau "berete" imsiu serviruoti stala WC.



QUOTE(Rigedora @ 2005 02 04, 14:19)
tiesiog pakvimpa vaidinama dorove wink.gif



O kuo tu noretum pakvepint? Manyciau, kad jei noretum, kad kvepetu kitaip , galetum ideti savo analogiska nuotrauka.



QUOTE(Rigedora @ 2005 02 04, 14:19)
autorę-sveikinu už drąsą, nes čia pasirodžius kitaip-gali greit būti suvalgyta plėšrūnų wink.gif
Ve, kai idesi savo nuotrauka, pazadu taves nevalgyti. Bet, tikrai suabejosiu, ar tai drasa , kokis didvyriskumas, ar tiesiog nesusipratimas.

Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2005 02 04, 15:30)
man tai tiesiog pagautas kadras iš gyvenimo...



Manau, kad uzsibuvus su fotoaparatu WC, galeciau prigaudyti tiek naturalizmo, kad nespetumet aikscioti is susizavejimo ax.gif
Atsakyti
na va , pulkit pulkit wink.gif Tualete pietų stalo ir aš neserviruoju, bet juk kalbama apie pagautą situaciją wink.gif
savo nuotraukų neįdėsiu, nes išvis tokių neturiu wink.gif -tiesiog neturėjom dar fotiko savo wink.gif
O dėl nuotraukos tikrumo... paliksim autorių sąžinei... wink.gif beje, galim jau baigt diskusijas, nes tos baisios nuotraukos, vedančios mamas iš dorovės kelio ir sukeliančios tokį pasibjaurėjimą-jau nebėra ... wink.gif Nors vaikui mama ir tualete pati skaniausia wink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2005 02 04, 15:50)
beje, galim jau baigt diskusijas, nes tos baisios nuotraukos, vedančios mamas iš dorovės kelio ir sukeliančios tokį pasibjaurėjimą-jau nebėra ...



Pastebejimas. Atkreipkit demesi, kas daugiau vartoja zodi "dorove". Ar tikrai, taip vadinamos "beretes"?
Atsakyti
Aš tai savo albume turiu foto, kur mane mama žindo - tokia rami, laiminga, graži, kukliai taip. Ne WC biggrin.gif . Taip kad, berečių tradicijos mano šeimoje nuo seno puoselėjamos. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Jo, reikia parašyt, o tai norgės žodis liks paskutinis. Mano mama tai jokiu būdu nesileido fotografuojama žindymo metu ir mano vaikiškų "aktų" nėr nė vieno. Ištvirkau be tėvų įtakos, ir dabar tą užkratą platinu. Beretės tinka tik prancūzams iš pokario filmų ir tarybiniams buhalteriams, o tai jau visai nelietuviška.
Atsakyti
QUOTE(norge @ 2005 02 04, 13:24)
Ele, sekant tokia logika, į šypsenos konkursą kada nors būtinai reikės įkelti forumo odontologės skyrelio foto "Prieš ir po". Geriau- tik "Prieš".  biggrin.gif

O kodel gi ne? Butinai! Idomu, ar tai irgi sukeltu tooookia diskusija ? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Manau, kad ne... g.gif
Atsakyti
tai sian finalas ania mirksiukas.gif
Atsakyti