Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo skausmai

man paskauda kartais piluko apace , skausmas toks idomus
bet dazniau pakauda kairy pilvo sona ar tai galetu buti kasnors negerai?? g.gif g.gif
Atsakyti
labukas visoms,noreciau jusu info truputi ax.gif man daznai suskauda pilva,skausmas toks kaip pries menstruacijas,taip pat suskausta ir kairyji ir desini sonus,nesergu jau savaite laiko,patroskina kartais mane,ar galeciau buti pastojusi?ar cia as prisigalvoju,nes jau svajojam abu apie tai bigsmile.gif nesikreipiu dar niekur, nes vis dar galvoju,kad susirgsiu,nors jau noreciau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruti @ 2008 01 19, 22:00)
labukas visoms,noreciau jusu info truputi ax.gif  man daznai suskauda pilva,skausmas toks kaip pries menstruacijas,taip pat suskausta ir kairyji ir desini sonus,nesergu jau savaite laiko,patroskina kartais mane,ar galeciau buti pastojusi?ar cia as prisigalvoju,nes jau svajojam abu apie tai  bigsmile.gif nesikreipiu dar niekur, nes vis dar galvoju,kad susirgsiu,nors jau noreciau nestuke.gif

Daryk nestumo testa thumbup.gif

O man... tai NT pasidariau dar nesulaukusi mm dienos - II - vakar buvo toji diena, kada turejo aplankyti raugonieji unsure.gif ..neatejo...bet taip baisu buvo doh.gif - ir siandien baisu - pilveli skauda - aisku gal del nestuke.gif - bet taip baisu unsure.gif ...

Zodziu labai sunku, kai apie nestuma suzinai dar iki mm dienos - laaabai sunku tas kokias 3 dienas isgyventi ir nelaukti menesiniu... doh.gif Tikiuosi kad jos tikrai neateis ir galesiu isijausi i savo kaip nestuke.gif padeti rolleyes.gif
Atsakyti
Manau, kad pilvo skausmas (aisku normos ribose) nestuke.gif yra normalus dalykas, kadangi gimda auga, pleciasi ir reikia leliui pasidaryti vietos namelyje biggrin.gif Zinoma, jei skausmas yra nepakeliamas ir ilgai trunka, butinai reikia kreiptis i gydytojus 4u.gif
Atsakyti
man irgi pilvuka labai maude pirmoms savaitem nestumo. kaip pradejo mausti lyg pries menesines, taip ir nesustojo, kol neapsilankiau po teikiamo NT pas gine. ji padare echo, rado miniatiurine puslele (dar mazas nestumas buvo) ir israse geri duphaston'o. pagerus kokias 3-4 dienas skausmeliai praktiskai isnyko. dabar tik kartais ir tik silpnai jauciu maudima ir manau kad tai normalu del augimo procesu vykstanciu pilvelyje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 01 22, 16:49)
man irgi pilvuka labai maude pirmoms savaitem nestumo. kaip pradejo mausti lyg pries menesines, taip ir nesustojo, kol neapsilankiau po teikiamo NT pas gine. ji padare echo, rado miniatiurine puslele (dar mazas nestumas buvo) ir israse geri duphaston'o. pagerus kokias 3-4 dienas skausmeliai praktiskai isnyko. dabar tik kartais ir tik silpnai jauciu maudima ir manau kad tai normalu del augimo procesu vykstanciu pilvelyje  ax.gif

mano nėštumas jau 29 sav. ir pilvą maudžia nuo pat pradžių ir niekas nepadeda g.gif
Atsakyti
aha, kartais taip nutinka....
mano brolienei skausmai buvo iki pat 30 savaites. daktarai galvojo, kad gali ir nesinesiot. bet gi atejo 30 savaite, praejo pagrindinis prieslaikinio gimdymo pavojus, atsipalaidavo nervai ir skausmai praktiskai dingo! biggrin.gif taigi isvada, maziau stresuoti reikia, nes nuo to kartais irgi skauda...
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 01 22, 16:58)
aha, kartais taip nutinka....
mano brolienei skausmai buvo iki pat 30 savaites. daktarai galvojo, kad gali ir nesinesiot. bet gi atejo 30 savaite, praejo pagrindinis prieslaikinio gimdymo pavojus, atsipalaidavo nervai ir skausmai praktiskai dingo!  biggrin.gif  taigi isvada, maziau stresuoti reikia, nes nuo to kartais irgi skauda...

drinks_cheers.gif sutinku pilnai. Aišku pagulinėti reikia daugiau jei pilvukas maudžia, pasisaugoti.
Atsakyti
aha, gulinejimas yra geris biggrin.gif gaila darbe lovos neturiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 01 22, 17:06)
aha, gulinejimas yra geris  biggrin.gif  gaila darbe lovos neturiu  wub.gif

mano ginė tai iškarto paklausė kur dirbu ir biuletenį siūlė, nes vistiek tas maudimas nėra juk gerai, gulėjau ir ligoninėje 13 sav. o jau po to pati namie vis stengiuosi pagulinėti kad nereiktų vėl į ligoninę patekti doh.gif
Sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
hmz, o tai koks darbas kad net biuleteni israse?
man tai irgi del darbo buvo neramu, nes 8 val prie kompo sedziu. siaip jau pats kompa snestumo metu tipo negerai, bet as tai jauciu kad man ir nuo elementaraus sedejimo ir nejudejimo kartais pradeda mausti... tai stengiuosi bent pertraukeles darniau daryti ir pasivaikscioti siek tiek...
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 01 22, 17:12)
hmz, o tai koks darbas kad net biuleteni israse?
man tai irgi del darbo buvo neramu, nes 8 val prie kompo sedziu. siaip jau pats kompa snestumo metu tipo negerai, bet as tai jauciu kad man ir nuo elementaraus sedejimo ir nejudejimo kartais pradeda mausti... tai stengiuosi bent pertraukeles darniau daryti ir pasivaikscioti siek tiek...

aš nedirbu tai ir biuletenio nereikėjo, bet siūlė nuo pat pradžių mirksiukas.gif jo kai pasėdžiu namie prie kompo pilvas tikrai matyt paspaudžia kažką ir pradeda mausti g.gif
Atsakyti