Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo skausmai

baseinas ir joga, bet del abieju pasitarti su gine smile.gif siaip 30sav tai nrml ir mazai kas gali palengvinti ,,simptomus,, biggrin.gif
Atsakyti
Siaip dar siulyciau pasitarti su gine, kad pasiziuretu ar viskas gerai.
Atsakyti
Man 26sav., bet jau kelis kartus yra buve, kad uzeina pilvo skausmo priepuoliai. Taip suima visa juosmeni, kad siaubas.. unsure.gif eini gatve, tai tik ziuri kur koks suoliukas. Pasedejus praeina. Zodziu turbut teks jau su tuom draugaut iki galo... unsure.gif
Atsakyti
sveikute mamytes:) laukiuosi 32 savaite ir turiu bedele pries tris dieneles pradejo pusti vidurius taip pat ir uzkietejo o siandien pradejo durti desini sona as tai nuo viduriu skauda kai net giliai ora bandau ikvepti.ar yra kam taip atsitike?aciu
Atsakyti
Sveikutes,nesenei pasidariau 3 testus ir visi roto teigiama :nestuke ,bet pas daktaru tik antradieni einu isitikinti,bet labai pergyvenu nes labai daznai skauda pilvo apacia ar tai normalu?
Atsakyti
akcumis jeigu nera rausvu, kraujingu isskyru manau panikuoti nera del ko. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 123mamyte: 01 liepos 2012 - 14:44
man eina 16sav ir pora dienu maudzia kairi sona zemai, manau galraisciai tempias g.gif g.gif
Atsakyti
man taip pat, uzeina mausti pilvo apacia, o jau 19 savaiteliu. klausiau pas savo gine kodel, atliko tyrimus ir viskas ok. thumbup.gif sake, kad raisciai tempesi ir, kad kitom visa nestuma buna juntami tie tempimo skausmai. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(123mamyte @ 2012 07 04, 11:09)
man taip pat, uzeina mausti pilvo apacia, o jau 19 savaiteliu. klausiau pas savo gine kodel, atliko tyrimus ir viskas ok.  thumbup.gif  sake, kad raisciai tempesi ir, kad kitom visa nestuma buna juntami tie tempimo skausmai. blink.gif

tai as juos ir jauciu,gal nuo 12 savaiciu pradejau jaust,toki lyg pilvukas kieteja...nemalonu kartais kaip ka veiki ir suima skausmai lyg pries gimdyma,bet tai ka padarysi pakentesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2012 07 02, 15:41)
man eina 16sav ir pora dienu maudzia kairi sona zemai, manau galraisciai tempias g.gif  g.gif


man tiek pat laiko ir tokie pat pojūčiai blink.gif vakar labai skaudėjo g.gif
Atsakyti
man, kad labai skaudetu, tai taip nera, bet taip toks nemalonus maudimas... doh.gif na kenteti galima, svarbiausia, kad viskas ok butu. 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,
gal kuriai taip yra, kad beveik nuolat persti ar maudzia,net nezinau kaip aprasyti ta jausma pilvo apacia ir retsykiais suduria desini sona???labai labai bijau...ryt einu pas gyd., bet jau dabar man labai neramu,kad tik viskas gerai butu g.gif
Atsakyti