Įkraunama...
Įkraunama...

Prieš parinkdamos vardą - gerai pagalvokite.

QUOTE(vyšniux @ 2007 06 26, 22:24)
Bet as jau kaip ir motera metuos,kaip ir netureciau vyrais pasitiket mastau.gif  biggrin.gif

cia jau i makaliaus vartus hah.gif
Atsakyti
Informacija apie mane:

Mano vardas Justė. Na, šitą jau žinote, bet nesvarbu. Esu iš Kauno (baisiausiai pykstu ant tų, kurie sako - kad Kaunas yra degalinė tarp Vilniaus ir Klapėdos. Ir neigiu išsigalvotus stereotipus apie mano miestą. Nes taip paprasčiausiai nėra.) Vaaa... O ką dar papasakoti? Mano ūgis 175 blush2.gif , taip taip išeina, kad esu nemaža lotuliukas.gif Akių spalva - kažkada buvo tooookia graži ir mėlyna, o dabar - nežinau, kažkokia žaliai mėlyna, nei pilka, nei šiokia, nei tokia. Charakterio puse esu sukalbama - mane galima papirkinėti biggrin.gif Ir šiaip, su manimi įmanoma bendrauti 4u.gif Tai tiek, jei ką norėsite sužinoti dar - klauskite wub.gif

Mieliausioji Justytė lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rona @ 2007 06 26, 22:26)
cia jau i makaliaus vartus hah.gif

bigsmile.gif ale niekur nedingsit, viskas jau išpliurpta, teks pasitikėt tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Been_gone @ 2007 06 26, 22:29)
Informacija apie mane:

Mano vardas Justė. Na, šitą jau žinote, bet nesvarbu. Esu iš Kauno (baisiausiai pykstu ant tų, kurie sako - kad Kaunas yra degalinė tarp Vilniaus ir Klapėdos. Ir neigiu išsigalvotus stereotipus apie mano miestą. Nes taip paprasčiausiai nėra.) Vaaa... O ką dar papasakoti? Mano ūgis 175 blush2.gif , taip taip išeina, kad esu nemaža lotuliukas.gif Akių spalva - kažkada buvo tooookia graži ir mėlyna, o dabar - nežinau, kažkokia žaliai mėlyna, nei pilka, nei šiokia, nei tokia. Charakterio puse esu sukalbama - mane galima papirkinėti biggrin.gif Ir šiaip, su manimi įmanoma bendrauti 4u.gif Tai tiek, jei ką norėsite sužinoti dar - klauskite wub.gif

Mieliausioji Justytė lotuliukas.gif thumbup.gif

Tai žinoma kad norime biggrin.gif
Amžiaus klausti negražu, tai gal gimimo datą galima sužinot hihihi.gif unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Been_gone apie save jau papasakojo wub.gif nagi kas kitas g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(rona @ 2007 06 26, 22:34)
Been_gone apie save jau papasakojo wub.gif nagi kas kitas g.gif ?

Aš jums galiu papasakot apie save, bet ne savo žodžiais biggrin.gif norit? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 26, 22:36)
Aš jums galiu papasakot apie save, bet ne savo žodžiais biggrin.gif norit? biggrin.gif

o kaip g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 26, 22:32)
bigsmile.gif ale niekur nedingsit, viskas jau išpliurpta, teks pasitikėt tongue.gif

Tai vat,kai jau saukstai po pietu,tada tik galvot zmogus pradedi fool.gif biggrin.gif .Negalvojau,kad net nuoroda reaktyviniu greiciu bus ideta doh.gif .Na,gausiu must tai gausiu .angel_sadangel.gif
Atsakyti
[quote=Makalius,2007 06 26, 22:39]
Va taip:
Skaityti nuo paskutinės pastraipos blush-anim-cl.gif
Čia ne puslapio reklama biggrin.gif
Papildyta:


Nu,Makaliau,Tau tik clap_1.gif
Saunuolis bis.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2007 06 26, 22:42)
Nu,Makaliau,Tau tik clap_1.gif
Saunuolis bis.gif

aciuks.gif
Jūsų Makaliumagijūkštis unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Been_gone @ 2007 06 26, 22:29)
Informacija apie mane:

Mano vardas Justė. Na, šitą jau žinote, bet nesvarbu. Esu iš Kauno

Mieliausioji Justytė lotuliukas.gif thumbup.gif

Malonu susipazint su krastiete drinks_cheers.gif .Gal kaimynes esam biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Makalius @ 2007 06 26, 22:43)
aciuks.gif
Jūsų Makaliumagijūkštis  unsure.gif  lotuliukas.gif

Vis vien man graziau skambaMakaliūkštis thumbup.gif
Atsakyti
Makaliau kaip idomu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2007 06 26, 22:45)

Vis vien man graziau skamba Makaliūkštis thumbup.gif

Jau nusišnekėjom tai mes visai ne į temą wacko.gif
Atsakyti