Įkraunama...
Įkraunama...

Centras: "Raudonkepuraitė"

Mes eiles laukem metus ir buvom atrodo, kad 17-ikti eileje. O siaip as esu darzeliu labai patenkinta. Pagal vaika sprendziu. Tiesa, pasakius, nelabai man svarbu kiek ten tu uzsiemimu papildomu, kaip ir nesvarbu, kad miega tose paciose patalpose.
Svarbiausia, kad atmosfera grupeje sauni thumbup.gif Ir aukletojos wub.gif
Net mano "atskalunas" vienisius sugebejo adaptuotis ir su dziaugsmu keliauja i darzeli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutas2006 @ 2010 03 04, 12:32)
Mes eiles laukem metus ir buvom atrodo, kad 17-ikti eileje. O siaip as esu darzeliu labai patenkinta. Pagal vaika sprendziu. Tiesa, pasakius, nelabai man svarbu kiek ten tu uzsiemimu papildomu, kaip ir nesvarbu, kad miega tose paciose patalpose.
Svarbiausia, kad atmosfera grupeje sauni thumbup.gif  Ir aukletojos  wub.gif
Net mano "atskalunas" vienisius sugebejo adaptuotis ir su dziaugsmu keliauja i darzeli  4u.gif


Vat kas tiesa, tai tiesa ne esmė visokie uzsiemimai nors siame darzelyje ju tikrai pakankamai. Svarbiausia, kad vaikas noriai eina, kad pasiilgsta draugu, nes jei kiekviena ryta reiketu su asaromis akyse issiskirti su vaiku ir jei vaikas nenoriai eitu i darzeli, tai sirdies skausmas butu pastoviai doh.gif
Atsakyti
O nežinot auklėtoja Erika tebedirba,dukra lankė šį darželį tai ir jai ir man viskas labai patiko.Gal šiemet irgi bus atvirų durų dienos
Atsakyti
QUOTE(meškinija96 @ 2010 04 23, 13:04)
O nežinot auklėtoja Erika tebedirba,dukra lankė šį darželį tai ir jai ir man viskas labai patiko.Gal šiemet irgi bus atvirų durų dienos

Dirba Erika priešmokyklinėje grupėje 4u.gif
dėl atvirų durų dienų nieko negirdėjau, lyg ir nebus ax.gif
Atsakyti
Kviečiame apsilankyti Kauno centre esančiame centriuke
www.stebuklusalis.lt smile.gif
Atsakyti
Tikimes, kad ir mes pateksim i sita isgirtaji darziuka ax.gif
ir kas ryta su dziaugsmu zigiuosim thumbup.gif
Atsakyti
Mano dukryte laukia nesulaukia kada eis i darziuka 4u.gif pasakem kad eis i Saulyciu grupe,tai dabar visiems pasakoja kad ji bus saule biggrin.gif
Gal kas zino kada bus Seimos svente darzely ?
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2010 05 15, 07:54)
Mano dukryte laukia nesulaukia kada eis i darziuka  4u.gif pasakem kad eis i Saulyciu grupe,tai dabar visiems pasakoja kad ji bus saule  biggrin.gif
Gal kas zino kada bus Seimos svente darzely ?


Birželio 3dieną, 10val.planuojama 4u.gif
Atsakyti
Naujausiais duomenimis. 4u.gif
Šeimos šventė rytoj (06.03) 17.00val., kadangi neturim normalios aktų salės, tai jei lis, šventės nebus, nebent tik mini akcija - tėvelių pasveikinimas.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mes nuo 2011m. turėtumėme pradėti lankyti šį darželį mažiausiųjų grupę.
Jei neklystu, mūsų auklėtojos Edita ir dar kažkuri.... nepamenu doh.gif
Gal kam jau teko susidurti su šiomis auklėtojomis ir su bendra tvarka.
Ką turi mokėti vaikutis eidamas į darželį, ar turi būti visiškai savarankiškas?
Atsakyti
QUOTE(Laurencijan @ 2010 09 28, 18:02)
Sveikos  4u.gif

Mes nuo 2011m. turėtumėme pradėti lankyti šį darželį mažiausiųjų grupę.
Jei neklystu, mūsų auklėtojos Edita ir dar kažkuri.... nepamenu  doh.gif
Gal kam jau teko susidurti su šiomis auklėtojomis ir su bendra tvarka.
Ką turi mokėti vaikutis eidamas į darželį, ar turi būti visiškai savarankiškas?

dabar mūsų auklėtojos Edita ir Lina 4u.gif Liną nelabai gerai pažįstu, nes tik pradėjo šitoj grupėj šaisi metais dirbti, o Edita man labai labai wub.gif wub.gif wub.gif kitais metais mūsų vaikučiai išeis į priešmokyklinukus ir jums atiteks šitos auklėtojos biggrin.gif
Šiaip auklėtojos padeda kiek gali vaikučiams, bet vistiek 3-metinukas jau turi mokėt pavalgyt, bandyt pats rengtis, prašytis į tualetą 4u.gif
Atsakyti
O jei vaikučiui nuo rugsėjo sueina 2m. 4 mėn., tai priimtų, ar tik nuo tada, kai sueis 3 metukai?
Ir įdomu ardar yra tos anglų pamokėlės ir jos kaip papildomos (mokamas būrelis) ar čia į dienotvarkę įeina? Kokio amžiaus vaikučiams ar visoms grupėms?
Atsakyti