Įkraunama...
Įkraunama...

Centras: "Raudonkepuraitė"

Jei jau apeiti tamsios paros metu, tai apeiti visas Kauno gatves biggrin.gif
Nezinau 10 metu gyvenu ir nieko, nors daugiausiai su masina vazineju.
Tik va ko jau ko , bet kieno neturim ir del to labai gaila. Mergaite i kiema nera isleista nei karto, jei nori lauke pazaisti tai vezam pas ka nors i svecius pas draugus ar pas uosvius i kiema.
Atsakyti
QUOTE(Japoniene @ 2005 11 17, 11:19)
Jei jau apeiti tamsios paros metu, tai apeiti visas Kauno gatves biggrin.gif
Nezinau 10 metu gyvenu ir nieko, nors daugiausiai su masina vazineju.
Tik va ko jau ko , bet kieno neturim ir del to labai gaila. Mergaite i kiema nera isleista nei karto, jei nori lauke pazaisti tai vezam pas ka nors i svecius pas draugus ar pas uosvius i kiema.


Nu nieko, pastatys Akropoli -bus kone labiausiai apsviesta gatve mieste rolleyes.gif
Del kiemo tai uzuojauta rolleyes.gif mes tikrai gera kiema turim, kad ir daugiabutis, bet parkai i visas 4 puses 4u.gif
Atsakyti
Del to kad apsviesta, tai nereiskia kad saugu. Bet va tikiuosi, kad ispildys komendante savo pazada ir uzdarys musu kiema, irengs vaikams zaidimu aiksteles masinu stovejimo vietas ir siaip sutvarkys thumbup.gif
Va tada bus gerai. Gal antras vaikas gales i kiema po darzelio begti ir zaisti, kaip kad daro draugu mergaite. tongue.gif
O parka ir mes turim..... tik kad jau ir man nelabai jauku per ji vakare eiti.
Atsakyti
QUOTE(Japoniene @ 2005 11 18, 12:11)
Del to kad apsviesta, tai nereiskia kad saugu. Bet va tikiuosi, kad ispildys komendante savo pazada ir uzdarys musu kiema, irengs vaikams zaidimu aiksteles masinu stovejimo vietas ir siaip sutvarkys  thumbup.gif
Va tada bus gerai. Gal antras vaikas gales i kiema po darzelio begti ir zaisti, kaip kad daro draugu mergaite. tongue.gif
O parka ir mes turim.....  tik kad jau ir man nelabai jauku per ji vakare eiti.

ne į temą: kada bus antras vaikas ? ax.gif
Atsakyti
Svarbiausia, kad BUS o kada tai ne taip svarbu Ane? 4u.gif
Atsakyti
Nu jūs duodate, čia tema apie Raudonkepuraitęsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2005 10 21, 20:26)
Kazi, kokion grupen buvo patekes KLEVELY? mes lankom KLEVELI ir esam labai patenknti thumbup.gif

Labas spragtuk nesupyk ,bet galvoju kas tau yra ,kad visur kur tik gali rasai apie kleveli ir ginciniesi.Klevelis puikus darzelis kas is direktores padaryta,del aukletoju tai nezinau,bet nebutina visur rasyti,rasyti kaskaip keista man. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga saule @ 2006 01 13, 10:58)
Labas spragtuk nesupyk ,bet galvoju kas tau yra ,kad visur kur tik gali rasai apie kleveli ir ginciniesi.Klevelis puikus darzelis kas is direktores padaryta,del aukletoju tai nezinau,bet nebutina visur rasyti,rasyti kaskaip keista man. cool.gif


Labas, o Tu siulai visus is eiles kritikuoti, kabinetis, pan. ? Tai ne mano stilius. man irgi daug kas keista, ka tu darai, bet negi tureciau kiekviena tavo posta komentuot? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spragtukas: 13 sausio 2006 - 13:56
QUOTE(čikaga @ 2005 12 15, 20:07)
Nu jūs duodate, čia tema apie Raudonkepuraitęsmile.gif


Va, butent, o kazkas i asmeniskumus viska suveda....
Atsakyti
mamos, nesipykit, čia tema ape Raudonkepuraitę, o yra tema ir apie Klevelį, aš užsiprenumeravau šitą temą, nes kitais metais žadu sūnų vesti, galvojau ką nors sužinosiu įdomaus, pvz. kuri auklėtoja labiausiai užsiiminėja su vaikais, o jūs čia pykstatės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(čikaga @ 2006 01 14, 20:54)
mamos, nesipykit, čia tema ape Raudonkepuraitę, o yra tema ir apie Klevelį, aš užsiprenumeravau šitą temą, nes kitais metais žadu sūnų vesti, galvojau ką nors sužinosiu įdomaus, pvz. kuri auklėtoja labiausiai užsiiminėja su vaikais, o jūs čia pykstatės smile.gif


Matai, kai kam nepatinka geri atsiliepimai apie KLEVELI, tai ir "gryzina", kaip tik gali g.gif as galvojau, po pusmecio jau bus pamirsusi, bet kur tau... Cikaga, o tavo sunus alergiskas ar i nealergisku vaiku grupe zadi vesti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(čikaga @ 2006 01 14, 22:54)
mamos, nesipykit, čia tema ape Raudonkepuraitę, o yra tema ir apie Klevelį, aš užsiprenumeravau šitą temą, nes kitais metais žadu sūnų vesti, galvojau ką nors sužinosiu įdomaus, pvz. kuri auklėtoja labiausiai užsiiminėja su vaikais, o jūs čia pykstatės smile.gif

Realiai tai visos auklėtojos fainos, nors daugiausiai žinau apie Edita, dabar jau ir apie parengiamosios grupės auklėtojas.
Jau rašiau kad vaikas visada noriai eina į darželį, sunku ją iš darželio iškrapštyti tongue.gif
"Nu mama aš dar nebaigiau žaisti!!!!"
Aš labai patenkinta, o be to vaikui tik 6 metai o jau moka skaityti ir rašyti, žinoma tas mokėjimas sąlyginis, bet tikrai kur randa ką perskaityti ar suskaičiuoti, tai būtinai tai ir daro.
Atvirai pasakius nesu ta mama kuri sėdi ir mokina , todėl tai yra tik darželio nuopelnas.
Tikrai rekomenduoju Raudonkepuraite, visiems kas paklausia apie vaikų darželį.
Atsakyti