Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 07 03, 22:55)
tik va jau kelinta diena ieškau pirkt pakaitalo savo elektriniam dantų šepetėliui, nu ir nerandu niekur pirkt... unsure.gif  biggrin.gif

Eik eik, vaistinėse tikrai turi būt biggrin.gif
Atsakyti
Kaip Kretoje 3* viešbučiai? Ar verta tokiame apsistoti, ar geriau prisidėti ir 4* apsistoti? tarkim, Ispanijoje 3* viešbučiai nelabai... Pasidalinkit patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Nu va, grizo savi, papaskojo apie golden Beach smile.gif na, kaip ir tikejaus, ten blogiau
nei blogai biggrin.gif
Bet siaip apie Kreta gerai atsiliepe, o jau idege kaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 07 04, 11:37)
Nu va, grizo savi, papaskojo apie golden Beach smile.gif na, kaip ir tikejaus, ten blogiau
nei blogai biggrin.gif
Bet siaip apie Kreta gerai atsiliepe, o jau idege kaip  ax.gif

Nekreipk dėmesio į viešbutį.Į jį viskas nesusiveda. Pati matytk tik teigiamas puses ir atsimink kad atostogos bus vienos, tai kam jas gadint.Ko negali pakeist pati, nepriimk giliai į širdį.Tiesiog kitom atostogom busi atidesnė.O dabar ižvelg tik teigiamas kelionės puses. sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2007 07 04, 12:13)
na čia kam ko reik, šiaip 3* visko kas yra pilnai užtenka thumbup.gif  nors man ir 2* buvo thumbup.gif

drinks_cheers.gif bet jeigu žmogus pretenzingas, tai geriau tegul ima 5*, nes man tai susidaro įspūdis, kad minkšta viešbučio lova yra ta priežastis dėl kurios dauguma tautiečių į užsienį beldžiasi doh.gif kitaip sakant maximalios paslaugos už minimalią kainą. mes beveik visada apsistojam 2* ir niekada dar nenusivyliau.
Atsakyti
o gal kas keliavo į kretą su fiji travel???
jų siūlomas vienas iš pigiausių hotelių (paprastai 2*man pakanka 4u.gif )
Ormos & Crystal Agios Nikoalos -gal kas yra ten buvę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fanda: 04 liepos 2007 - 19:07
QUOTE(fanda @ 2007 07 04, 21:02)
o gal kas keliavo į kretą su fiji travel???
jų siūlomas vienas iš pigiausių hotelių (paprastai 2*man pakanka  4u.gif )
Ormos & Crystal Agios Nikoalos -gal kas yra ten buvę  ax.gif


Man asmeniskai minusiukas sio viesbucio yra tas, kad jis salia gatves blush2.gif Bet jei nekliuna tai, tada viskas ok... stai cia yra pora atsiliepimu:
http://www.tripadvis...laos_Crete.html

Del Fiji Travel... g.gif musu kelioniu agente kazkaip pries juos nusiteikusi - sako, dar naujokai jie Kretoje, bet ji nusiteikusi ir pries Travelman lotuliukas.gif (su kuriuo butent mes ir keliausime i Kreta hihihi.gif )...tiesiog mes planuojame tik nuskristi su jais, o vietoj ekskursiju ieskosimes patys ax.gif

Man atrodo cia svarbiausia nusiteikimas ir pozityvus mastymas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bala_nemate: 05 liepos 2007 - 07:36
Norėčiau pasiteiraut, gal kas buvot apsistoję "Phedra beach"? ax.gif Mane traukia tai, kad šalia plataus smėlio paplūdimio ir yra Novaturo šeimos klubas 4u.gif Tačiau baido, kad senam pastate ir už teliką, ir už šaldytuvą, ir už kondicionierių reikia mokėt papildomai unsure.gif Už skėčius ir gultus prie baseino - irgi reikia doh.gif Tai gal sumoj sudėjus kaina išeis kaip 4 ar 5 žvaigždių lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif
As neseniai grizau is Kretos
Buvau viesbutyje AMNISOS 3* doh.gif tragedija doh.gif gymenime ten nevaziuociau.... nuotraukos graziai pateiktos, bet nuvaziavus buvo daug neskalandumu verysad.gif Pirmiausiai tai niekas nepasake, (nei gide, kuri beja zinojo) kad norint kad veiktu kondicionierius kambaryje reikia is registraturos pasiimti pulteli doh.gif kai vyras nuejo paimti, tai pasake kad jau neturi, bet po 2 min man nuejus ir issisiepus iki ausu, pultelis is karto atsirado... Mes turejom All incl, bet viena karta negavom pietu laukneselio, nors buvo is vakaro uzsake ir vakarienes doh.gif karsto vandens grizus vakare i viesbuti jau nebudavo . tekdavo po saltu praustis. Daznai ir elektra dinginedavo, aptarnaujantis personalas irgi pasyviai ziurejo i savo darba.... nu zodziu likom labiau nei nusivyle verysad.gif

Vaziavom per Travelman agentura ir mus pasitikusis gide SOLVEIGA lydejo iki viesbucio ir turejo mus priziureti doh.gif dar viena tragedija mums bunant saloje doh.gif tox vaizdas kad metrgina pries tai dirbo valytoja ir visiskai neatsidavus savo gides darbui.... vaziuojant autobusu is oro uosto iki viesbucio daugiau nei valanda kjokios infomarcijos apie sala nesuteike, tik kalbejo kad masina nuomuotis per ja, nes kitaip ji nebus uz mus atsakinga, ir ta kartojo kokius 10 kartu doh.gif nepasakojo nei apie paprocius, nei apie zmones, kokie jie ar deretis perkant ar ne ... nu ir t.t.t zodziu bent minmalia informacija turetu suteikti ax.gif gal as neturejau laiko pries vaziuodama skaityti apie sali, man bent jau minimalios info reikejo atvykus i sali..... nu zodziu Aciu Solveigai uz jokios infomacijos negavima doh.gif

Beja, masina nuomavomes kitoje gatves puseje negu viesbutis ir mums ji kainavo dvigubai pigiau, ir su visais draudimais ir t.t. nuomaves vyrukas masina mums papasakojo kur nuvyjti ka pamatyti, suzymejo zemelapyje vertas demesio vietas thumbup.gif

Jeigu kas norit turiu mini santrauka is forumu apie Kreta, jos lankytinas vietas galiu atsiusti i maila. Parasykit i az kas norit... man ta info praverte

Siaip Kreta mums patiko, tik karstis nerealus blink.gif 44 pavesyje, tai jau tikrai per karsta.... visas dienas mes keliavom su issinuomuota masina ir nemazai pamatem.... Patiko tai kad Kretoje labai informatyvu ir patiems galima keliauti be jokio vargo, viskas suzymeta zemelapiuose ir keliuose daug info kur sukti ar kiek km liko ax.gif
Tarpekliu eiti tai patarciau zmonems pries tai gerai pagalvoti ar nori eiti 10 km zemyn nuo kalno akmenuotu keliuku, paskui tik likus eini lyguma bet ir ji yra akmenuota doh.gif mes ejome kai buvo 44 karscio, tai jautemes kaip keptuveje doh.gif Kita diena man ant koju net melynes atsirado nuo tokio kruvio doh.gif Aisku buvo ir su vaikuciais einanciu, bet cia jau ekstrymas doh.gif tokiam karstyje dar ir vaikus kankinti... Tikiu kad esant vesesniam orui ejimas yra kitox, bet vis tike kilometru yra tikrai daaaaaaug

Papildyta:
Parsiveztu aliejumi buvome labai suzaveti wub.gif dabar su silkute valgom ir giriam, tokio Lietuvoje tikrai nera schmoll.gif Buciau zinojus tai buciau visa lagamina parsivezus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgux: 05 liepos 2007 - 07:54
QUOTE(Kerė @ 2007 07 05, 08:37)
Norėčiau pasiteiraut, gal kas buvot apsistoję "Phedra beach"?  ax.gif Mane traukia tai, kad šalia plataus smėlio paplūdimio ir yra Novaturo šeimos klubas  4u.gif Tačiau baido, kad senam pastate ir už teliką, ir už šaldytuvą, ir už kondicionierių reikia mokėt papildomai  unsure.gif Už skėčius ir gultus prie baseino - irgi reikia  doh.gif Tai gal sumoj sudėjus kaina išeis kaip 4 ar 5 žvaigždių  lotuliukas.gif


as esu buvusi šiame viešbutyje, beje, šiais metais taip pat į jį važiuosiu ax.gif Man jis patiko, nesikabinėju aš prie nieko, tai man ten buvo gerai! o šiaip tai tiems, kur visur blogai, tai čia laaaaaabai blogai..
dėl kondicionieriaus. Kiek teko girdėti, tai čia savininko tokia politika (man ji keista ir gan kvaila). Jis sako, kad žmonės viešbutyje nebūna, važinėja po salą, dienas leidžia paplūdymiuose ir dar kažką veikia, todėl jiems neapsimoka mokėti už kondicionierių. Bet kaip žmogui nuspręsti: kuriomis dienomis jam reikės kondicionieriaus (tuo labiau nakti tai iškept galima). Prie baseino nereikia mokėti (rašo, kad reikia, bet iš tiesų - nereikia). O paplūdymy, tai reikia. tikrai. Paplūdymys ten tikrai fainas.
Ai, nežinau, ka čia dar parašyti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebriukas: 05 liepos 2007 - 08:09
QUOTE(zebriukas @ 2007 07 05, 09:08)
as esu buvusi šiame viešbutyje, beje, šiais metais taip pat į jį važiuosiu  ax.gif Man jis patiko, nesikabinėju aš prie nieko, tai man ten buvo gerai! o šiaip tai tiems, kur visur blogai, tai čia laaaaaabai blogai..
dėl kondicionieriaus. Kiek teko girdėti, tai čia savininko tokia politika (man ji keista ir gan kvaila). Jis sako, kad žmonės viešbutyje nebūna, važinėja po salą, dienas leidžia paplūdymiuose ir dar kažką veikia, todėl jiems neapsimoka mokėti už kondicionierių. Bet kaip žmogui nuspręsti: kuriomis dienomis jam reikės kondicionieriaus (tuo labiau nakti tai iškept galima). Prie baseino nereikia mokėti (rašo, kad reikia, bet iš tiesų - nereikia). O paplūdymy, tai reikia. tikrai. Paplūdymys ten tikrai fainas.
Ai, nežinau, ka čia dar parašyti  biggrin.gif


Dėkui labai 4u.gif O kiek kainuoja tas kondicionierius ir ar visiems jų pakanka? ax.gif Nes mes važiuosim su vaikučiu, tai manau tikrai jis būtinas smile.gif Aprašyme dar rašoma, kad naujam pastate lyg priklauso ir kondicionierius, ir šaldytuvas, ir telikas... - kaip yra iš tikrųjų? g.gif Aš nesu laba iišranki, bet vyras - taip, o be to vaikas dar pakankamai mažas, tai patogumų norėtųsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerė @ 2007 07 05, 07:37)
Norėčiau pasiteiraut, gal kas buvot apsistoję "Phedra beach"?  ax.gif Mane traukia tai, kad šalia plataus smėlio paplūdimio ir yra Novaturo šeimos klubas  4u.gif Tačiau baido, kad senam pastate ir už teliką, ir už šaldytuvą, ir už kondicionierių reikia mokėt papildomai  unsure.gif Už skėčius ir gultus prie baseino - irgi reikia  doh.gif Tai gal sumoj sudėjus kaina išeis kaip 4 ar 5 žvaigždių  lotuliukas.gif

Antradieni iskrendu i Kreta, butent i Phaedra beach,
paciai siek tiek neramu, kai suzinojua, kad reiks beveik uz viska primoketi...nors emem AI.. g.gif
Atsakyti