Įkraunama...
Įkraunama...

Apie laiptus

Sveiki, gal kas daret tik medinius uzdarus laiptus (ir su laikancia konstrukcija). Kiek galetu kainuoti 1 pakopa?
Atsakyti
Laba diena, planuojame restauruoti senus medinius laiptus. Gal žinote, kiek tai kainuotų. ( 16 pakopų )
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 11 07, 02:54)
Mes dar neapdirbom betoniniu laiptu.
Keliu tema aukstyn...
Papildyta:

Darysim medzio tureklus, betona apdirbt kainuos 16t., laukiam kai bus pinigu, bet man brangoka kazkaip....


Laiptininkas, kuris daro laiptus mums, rode panasiai suktu labai dailiai ivykdytu laiptu projekta. Tiesa, be kalvystes darbu, bet su medzio raiziniais, kurie mano akim tiktu prie klasikinio interjero. Kai pastatys, galesiu pasakyti apie kokybe (turetu savaites begyje), o kas liecia kainas - tai nera pigus, bet jei turite sugebejima deretis.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2011 11 08, 00:06)
Laiptininkas, kuris daro laiptus mums, rode panasiai suktu labai dailiai ivykdytu laiptu projekta. Tiesa, be kalvystes darbu, bet su medzio raiziniais, kurie mano akim tiktu prie klasikinio interjero. Kai pastatys, galesiu pasakyti apie kokybe (turetu savaites begyje), o kas liecia kainas - tai nera pigus, bet jei turite sugebejima deretis.... ax.gif

Oi, idomu. Kas daro? Lauksiu ziniu cia ar Klaipedieciu temoj ax.gif
Jusu betoninis pagrindas? Kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 11 08, 00:26)
Oi, idomu. Kas daro? Lauksiu ziniu cia ar Klaipedieciu temoj  ax.gif
Jusu betoninis pagrindas? Kokia kaina?

Daro Jonas, tel. 868798030, kontaktus gavau is nama staciusio pardavejo, jis parode saviskius, ir garantavo kokybe smile.gif Veliau jo darbu pavyzdiuose maciau ir paprastu ir tikrai solidziu sprendimu bigsmile.gif Jis berods is Ketvergiu, su mediena dirba jau seniai, dare baldus, altorius ir baznycioms, barams - zodziu jei yra poreikis ir grazu sprendima gali pasiulyti...
Pas mus laiptai bus uzdari, pilnai mediniai, beicuoto uosio, tiesus, nes pagal kambario isplanavima kiti variantai atkrito, nors gal vizualiai ir graziau butu. Na zodziu - kai jau bus, nufotgrafuosiu ir ivertinsit. Mums su aikstele ir balkoneliu nuo palepes gausis ~10 t, bet tikrai dar galejau nusidereti, tik kad sugebejimu tam visai neturiu ir laikas spaude ieskotis kitu variantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 02 24, 01:17)
Esu visai neapsisprendus ko noriu.... Kalvio graziau, bet sirdis linksta prie medzio, silciau.........


laiptu daug, medzio pakankamai turesit rolleyes.gif manau gali rasti ir metalini sprendima, kuris bus ne ka maziau jaukus wink.gif ir su medinemis atsargiai, kad paskui neatrodytu kaip sodo namelyje ax.gif
Atsakyti
Laba, gal kas galit pasiulyti laiptininka Kaune?

dekui
Atsakyti
Mes planuojame name darytis atvirus medinius laiptus. gal kas isivaizduojate, kokia panasiai kaina ju butu?
Atsakyti
QUOTE(Mader @ 2012 01 07, 21:39)
Laba, gal kas galit pasiulyti laiptininka Kaune?

dekui



Labas.

Žinau nebrangininkų komandą, kurie stato laiptus visoje LT, ir jų įkainis už medinių laiptų konstrukcijos pakopos sumontavimą (įskaičiuojant ir turėklą) prasideda nuo 400. Taigi, belieka preliminariai paskaičiuot - kiek Jums reikia pakopų...
Toliau kaina priklauso nuo papildomų "aksesuarų" ir kitokių "žaisliukų" (metalinės detalės, stiklas etc.), kurių pageidauja užsakovai.

Pats projektuoju laiptus ir teko bendradarbiaut su įvairiais laiptų gamintojais bei montuotojais. Aukščiau minėtieji, šiuo metu, mano subjektyvia nuomone, optimaliausiai atitiko mano projektų įgyvendintojų vaidmenį (laiko, kokybės ir kainos aspektu).

Čia ne reklama. Jei kas sudomintų, galite brūkštelti į a. ž. skyrelį.

Sėkmės.

Papildyta:
QUOTE(2aistulka @ 2012 01 08, 21:46)
Mes planuojame name darytis atvirus medinius laiptus. gal kas isivaizduojate, kokia panasiai kaina ju butu?


Labas.

...žiūrėti aukščiau parašytą komentarą.

Sėkmės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karmenas: 17 sausio 2012 - 09:15
Mes daremes vien pakopas, uzdaras t.y. ant seno remo. Kainavo mums 4 tukst smile.gif Naujas remas ar kaip jis vadinasi mums butu kainave plius 1500 lt (kadangi nesimato), atviras 2000 lt smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 17 sausio 2012 - 09:42
QUOTE(karmenas @ 2012 01 17, 09:16)
Labas.

  Žinau nebrangininkų komandą, kurie stato laiptus visoje LT, ir jų įkainis už medinių laiptų konstrukcijos pakopos sumontavimą (įskaičiuojant ir turėklą) prasideda nuo 400. Taigi, belieka preliminariai paskaičiuot - kiek Jums reikia pakopų...
  Toliau kaina priklauso nuo papildomų "aksesuarų" ir kitokių "žaisliukų" (metalinės detalės, stiklas etc.), kurių pageidauja užsakovai.

  Pats projektuoju laiptus ir teko bendradarbiaut su įvairiais laiptų gamintojais bei montuotojais. Aukščiau minėtieji, šiuo metu, mano subjektyvia nuomone, optimaliausiai atitiko mano projektų įgyvendintojų vaidmenį (laiko, kokybės ir kainos aspektu).

Čia ne reklama. Jei kas sudomintų, galite brūkštelti į a. ž. skyrelį.

Sėkmės.

Papildyta:
Labas.

...žiūrėti aukščiau parašytą komentarą.

Sėkmės.


Tai čia normali ne PVM mokėtojų kaina. Kone visi už tiek daro, nieko čia stebuklingai pigaus. Tarkime 16 pakopų tai gaunasi 6400lt. Dadėjus kažkokiu pageidavimų gaunasi 7 tūkst.

QUOTE(Raganaa999 @ 2012 01 17, 09:41)
Mes daremes vien pakopas, uzdaras t.y. ant seno remo. Kainavo mums 4 tukst smile.gif Naujas remas ar kaip jis vadinasi mums butu kainave plius 1500 lt (kadangi nesimato), atviras 2000 lt smile.gif



Jei gerai supratau tai pas jus nėra plintusų o pakopos eina iki pat sienos. Labai krupščiai teks valyti laiptus, kad neištepti tapetų.

Paprastai pas gerus meistrus darant laiptus tai kaina atspindi kokybę ir išbaiktumą. Jei kas siūlo labai pigiai, nesusigundykite greičiausiai liksite nepatenkinti galutiniu rezultatu.
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2012 02 06, 20:13)
Jei sienos aukstis 2,60m, laiptai tiesus, tai koks turetu but sienos ilgis, prie kurios bus laiptai?

Ivertinus tai, kad sienos aukstis ~2,6m, plius dar perdengimas nuo 28 cm iki 40 cm storio, reiktu palikti nuo 4 m lipimui (cia gaunasi mazdaug aukstis~175 mm ejimo vieta~270mm
Atsakyti