Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos Valentino dienai

Atvirukas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2006 01 18, 15:16)
Nu man baisiai putiova šita didžioji pirštinė, bet kodėl nerodo aprašymo, kaip ją nusimegzti cry.gif  cry.gif  cry.gif Gal kas galit padėti blush2.gif

Kažkokį tos pirštinės aprašymą lyg ir turiu, bet nežinau, ar ten yra tos dvigubos aprašymas. g.gif
Jei ką, tai galėčiau atsiųst e-mailu.Kitaip nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinemyli??? @ 2006 01 04, 09:18)
Aš žinau, tik nuotraukų kažkodėl įkelti negaliu sad.gif
Parašyk savo el. pašto adresą. Atsiųsiu


Sveikute.
mane irgi sudomino širdutė. Gal galėtum ir man atsiųsti astagarmiene@yahoo.com
Atsakyti
[URL=http://photobucket.com/albums/d129/JurNor/Valentino%20dienai/]quote=Panda,2006 01 18, 23:19]
Sveikute.
mane irgi sudomino širdutė. Gal galėtum ir man atsiųsti astagarmiene@yahoo.com
[/quote]

ŠIRDUTĖS ČIA[/URL]
Atsakyti
ŠIRDYS
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 01 06, 16:12)
O tokia dovana turbūt laaabai mylimajam patiktų!  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Dovana
Instrukcija

Ačiū,Susiena, už šią idėją biggrin.gif Šaunu!Būtinai pabandysiu suspėt savajam nunarpliot iki vasario 14. biggrin.gif
Atsakyti
Labai liuks "dovana"! 4u.gif Patiko ir man ir vyrui, thumbup.gif bet ,kai saviškio paklausiau,ar norėtų tokios(tokiu) sakė:ne.Ir suprask tuos vyrus! nono.gif
Atsakyti
Žvakidė:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laurama @ 2005 07 20, 13:14)
Nezinau kokiu. Reiks paklaust kokiam geliu salone kokius klijus naudoja stiklui kad permatomi buti, nes tie is moment serijos gelsvi berods. Nebent gelsva stikline pirkt reikia biggrin.gif


galvoju, kad naudoja ,,karštus klijus". Yra tokie karštų klijų pistoletai ,,senukuose", ir yra pistoletams klijai. Prikimba viskas labai greitai.
Atsakyti
Manau, galima ptitaikyti ir Valentino dienai:
Servetėlė
Atsakyti
Čia įdėjau dar idėjų valentino dienai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2006 01 20, 16:41)
galvoju, kad naudoja  ,,karštus klijus". Yra tokie karštų klijų pistoletai ,,senukuose", ir yra pistoletams klijai. Prikimba viskas labai greitai.

Cia paprastas lipalas jis kai isdziusta pasidaro bespalvis. Su karstais klijais neiseis tvarkingai mirksiukas.gif
Atsakyti