Įkraunama...
Įkraunama...

Favorites

QUOTE(justess22 @ 2008 05 22, 12:31)
dėkui už patarimą, bet man šiaip ar taip tiesiog nepatogu Favorites naudoti... aš praktiškai tikrinu man įdomias temas kas 15min...tai biški kvailokai gaunasi ištisai atsijunginėti ir vėl prisijunginėti doh.gif

Kitas būdas kaip aš tikrint Favorites:pastoviai refreshink puslapį ir pamatysi ar atsirado naujų žinučių ar ne.
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 05 22, 12:34)
Kitas būdas kaip aš tikrint Favorites:pastoviai refreshink puslapį ir pamatysi ar atsirado naujų žinučių ar ne.

tai vat būtent, kad darant "Refresh" (arba F5) atnaujina puslapį, bet nepasikeičia vaizdelis "Naujų žinučių" skyrelyje...lieka visos, kuriose atsakymai parašyti šiandien ir tenka pagal laiką žiūrėti, kur nauja žinutė iš tikro parašyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2008 05 22, 12:36)
tai vat būtent, kad darant "Refresh" (arba F5) atnaujina puslapį, bet nepasikeičia vaizdelis "Naujų žinučių" skyrelyje...lieka visos, kuriose atsakymai parašyti šiandien ir tenka pagal laiką žiūrėti, kur nauja žinutė iš tikro parašyta doh.gif

Bet juk gali būti,kad toje temoje nebuvo daugiau naujų atsakymų,tai nieko Favorites ir nerodys.Gali tik naujų temų atsirast į kurias buvo parašyta
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 05 22, 12:38)
Bet juk gali būti,kad toje temoje nebuvo daugiau naujų atsakymų,tai nieko Favorites ir nerodys.Gali tik naujų temų atsirast į kurias buvo parašyta

Tai vat aš norėčiau, kad padarius "Refresh", tos temos, kuriose nebuvo naujų atsakymų, persikeltų į skyrelį "Naujų žinučių nėra", o tos, kuriose buvo nauji atsakymai, būtų rodomos "Naujų žinučių" skyrelye. O dabar, kai aš padarau "refresh", tai štai kas matosi:
http://keep4u.ru/img...ab476bfdad3.jpg

informacija atsinaujina, nes aš jau matau, kad ką tik kažkas paskelbė naują postą (pagal laiką matau), bet ir toliau man rodo pvz. temą, kurioje paskutinė žinutė paskelbta 9val ryte ir aš tą temą jau peržiūrėjau iš ryto... Tai vat ir nesuprantu... aišku, jei atsijungi ir vėl prisijungi, tai tada viskas ok, bet man patogiau būtų nesijunginėt kas 10min doh.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2008 05 22, 12:59)
Tai vat aš norėčiau, kad padarius "Refresh", tos temos, kuriose nebuvo naujų atsakymų, persikeltų į skyrelį "Naujų žinučių nėra", o tos, kuriose buvo nauji atsakymai, būtų rodomos "Naujų žinučių" skyrelye. O dabar, kai aš padarau "refresh", tai štai kas matosi:
informacija atsinaujina, nes aš jau matau, kad ką tik kažkas paskelbė naują postą (pagal laiką matau), bet ir toliau man rodo pvz. temą, kurioje paskutinė žinutė paskelbta 9val ryte ir aš tą temą jau peržiūrėjau iš ryto... Tai vat ir nesuprantu... aišku, jei atsijungi ir vėl prisijungi, tai tada viskas ok, bet man patogiau būtų nesijunginėt kas 10min doh.gif

Šitas būtų geras dalykas,bet yra kaip yra.Tiesiog parašyk kitoj temoj,berods naujų skyrelių pasiūlymai,kad būtų galimybė kai refrešini favorites,kad perskaitytos pasinaikintų,o naujos liktų
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 05 22, 13:27)
Šitas būtų geras dalykas,bet yra kaip yra.Tiesiog parašyk kitoj temoj,berods naujų skyrelių pasiūlymai,kad būtų galimybė kai refrešini favorites,kad perskaitytos pasinaikintų,o naujos liktų

dėkui, reikės taip ir padaryti 4u.gif aš tiesiog norėjau išsiaiškinti, a čia Favorituose yra kokių papildom funkcijų, kurių aš nemokėjau nusistatyti, ar tiesiog yra taip kaip yra smile.gif teks priprasti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2008 05 22, 12:36)
tai vat būtent, kad darant "Refresh" (arba F5) atnaujina puslapį, bet nepasikeičia vaizdelis "Naujų žinučių" skyrelyje...lieka visos, kuriose atsakymai parašyti šiandien ir tenka pagal laiką žiūrėti, kur nauja žinutė iš tikro parašyta doh.gif

mane irgi biski nervina kad maisosi skaitytos zinutes, net vakarykscios su naujomis... doh.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
O kodel kitokiame apvalkale neatsidaro favourites? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinariuke @ 2008 07 06, 17:23)
O kodel kitokiame apvalkale neatsidaro favourites? unsure.gif

Nes kiti, ne SM, apvalkalai laikini 4u.gif
Atsakyti
As dar naujoke... blush2.gif Kazkas nutiko??????? Kazka negerai padariau?????!!!!!! Help!!!!! Nerodo mano Favoriciu "temu.Jau turejau kelias ...dabar kai uzeinu baltas langas ....ir nieko...... KU DARYT g.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2008 07 22, 18:46)
As dar naujoke... blush2.gif Kazkas nutiko??????? Kazka negerai padariau?????!!!!!! Help!!!!! Nerodo mano Favoriciu "temu.Jau turejau kelias ...dabar kai uzeinu baltas langas ....ir nieko...... KU DARYT  g.gif

Užsidėk SM apvalkalą. 4u.gif
Atsakyti