Įkraunama...
Įkraunama...

Favorites

Niu bet issiaikinsi? biggrin.gif Tada kantriai laukiam, svarbu, kad zinotume, jog verta laukti clap.gif
Atsakyti
Kencianciam-dangus! Oi, favorites laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
dabar atsirado? smile.gif
Atsakyti
clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif ACIU!!!!
Atsakyti
man neatsirado sad.gif

oi, atsirado clap.gif tik ne visos varnos iškart mato tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo casa: 01 birželio 2004 - 10:41
clap.gif clap.gif clap.gif atsirado!!!! Aciu SuperMama clap.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Fea, paaiškink kas atsirado, kur tuos favoritus rasti g.gif ir kaip naudoti?
Atsakyti
ir pas mane jau yra.... a to vakar visa diena keikiaus galvodama kad cia man vienai forumas luzineja....
thumbup.gif dalykelis tie Favorites
Atsakyti
Kaip seniai aš šito laukiau dalyko, nu bet gi naudotis nemoku. Help.Paaiškinkit kas nors kaip pasidaryt tuos favoritus.
Atsakyti
QUOTE (nere @ 2004 06 07, 23:22)
Kaip seniai aš šito laukiau dalyko, nu bet gi naudotis nemoku. Help.Paaiškinkit kas nors kaip pasidaryt tuos favoritus.

Pasiziurek prie temos , po desine puse yra add/remove favorites.Jei tu tema isikelsi i favorites, tu bet kada uzejus i foruma , gali ja pasiziureti ir nereikia ilgai klaidzioti. O favorites gyvena forumo virsuje , us zvaigzdutes.Ten paspaudus, pamatysi, ar yra atsakymai tave dominancioje temoje.Kai jau ta tema neberupi, gali istrinti is favoritu. Sian sunkiai kazkaip mintys deliojasi, jei neaisku , rasyk dar
Atsakyti
Na ačiū ačiū lašeli. Tu tiesiog labai aiškiai dėlioji mintis. thumbup.gif O aš jau džiaugiuosi favoritais. clap.gif
Atsakyti
Ar cia neveikia tas Favorites ar as nemoku naudotis? g.gif
Kai pasirenku kokia tema pasispaudziu Favorites meta klaida blink.gif
Kalida skamba va taip va
Error
You have no favorite topics set.

Set them by either clicking the envelope icon on the far left of the topic when in forum view.
- Or -
By Clicking the Add/Remove Favorite Link when viewing a topic

Ka daryt pagelbekit rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo P@nter@: 19 rugpjūčio 2004 - 11:34