Įkraunama...
Įkraunama...

Favorites

Aciu smile.gif Aciu smile.gif Aciu 4u.gif

Kai pamaciau dienorascius ir galerija , supratau ,kad jau greitai ateis laikas ir favoritams tongue.gif

O Favoritu pavadinima ar butina keisti ? , gal tegu lieka tas angliskas ... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Perliukas @ 2005 01 21, 17:27)
Kai pamaciau dienorascius ir galerija , supratau ,kad jau greitai ateis laikas ir favoritams  tongue.gif


Nusprendžiau, kad vis gi Gimtadienis, reikia pasigražinti biggrin.gif
Atsakyti
Na paaiškinkit jus man neišmalei kaip dabar tą savo temą įdėt į favorites..Anksčiau buvo virš temos užrašas tipo add favorites ar kaip ten..o dabar kaip ax.gif
Help 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2005 01 25, 08:42)
Na paaiškinkit jus man neišmalei kaip dabar tą savo temą įdėt į favorites..Anksčiau buvo virš temos užrašas tipo add favorites ar kaip ten..o dabar kaip  ax.gif
Help  4u.gif




Taigi kairiame kampe prie temo yra uzrasiukas Įtraukti/Pašalinti Favorites .Uzeini ant jo ir isitrauki 4u.gif 4u.gif



Atsakyti

 i 
Dar pamiršau parašyti, kad įdėti temą į Favorites galima paspaudus vokelį user posted image temų sąraše.
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2005 01 25, 08:42)
Na paaiškinkit jus man neišmalei kaip dabar tą savo temą įdėt į favorites..Anksčiau buvo virš temos užrašas tipo add favorites ar kaip ten..o dabar kaip  ax.gif
Help  4u.gif


Elena , tu tikriausiai turi pasidarius [Linear+] , tada nerodo uzraso Įtraukti/Pašalinti Favorites , reikia pasidaryti [Standard] , tada pamatysi thumbup.gif , man tokia pati beda buvo .... wink.gif
Atsakyti
Valio thumbup.gif jau yra favorites.Aciu Supermama. Tu saunuole!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Perliukas @ 2005 01 25, 18:24)
Elena , tu tikriausiai turi pasidarius [Linear+] , tada nerodo uzraso Įtraukti/Pašalinti Favorites , reikia pasidaryti [Standard] , tada pamatysi  thumbup.gif , man tokia pati beda buvo .... wink.gif


Taip ir buvo doh.gif
Ačiū merginos už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Perliukas @ 2005 01 25, 18:24)
Elena , tu tikriausiai turi pasidarius [Linear+] , tada nerodo uzraso Įtraukti/Pašalinti Favorites , reikia pasidaryti [Standard] , tada pamatysi  thumbup.gif , man tokia pati beda buvo .... wink.gif


O kur cia reikia pasidaryti [standart] 4u.gif Nes man irgi favoritu neberodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(virgyte @ 2005 02 20, 20:19)
O kur cia reikia pasidaryti [standart] 4u.gif Nes man irgi favoritu neberodo doh.gif

tai negi niekas nepadės cry.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu mano Favoritai pradėjo keistai elgtis sad.gif . Kai kurios temos atsijungia normaliai, pirmas neskaitytas postas. O kai kurios streikuoja, atsijungia paskutinis tos dienos postas sad.gif . Tai jei per dieną prirašyta keli puslapiai, tenka pavartyt lapus kol surandu tą vietą, nuo kurios neskaičiau sad.gif . Gal dar kam nors taip yra, ar buvo? Ką daryt, kad būtų kaip anksčiau? g.gif Padėkit, patarkit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaBoo @ 2005 07 12, 21:05)
Paskutiniu metu mano Favoritai pradėjo keistai elgtis  sad.gif . Kai kurios temos atsijungia normaliai, pirmas neskaitytas postas. O kai kurios streikuoja, atsijungia paskutinis tos dienos postas  sad.gif . Tai jei per dieną prirašyta keli puslapiai, tenka pavartyt lapus kol surandu tą vietą, nuo kurios neskaičiau  sad.gif . Gal dar kam nors taip yra, ar buvo? Ką daryt, kad būtų kaip anksčiau?  g.gif Padėkit, patarkit.  4u.gif

Taip, man irgi kartais taip būna. Nežinau kodėl g.gif
Atsakyti