Įkraunama...
Įkraunama...

Išsvajotos atostogos!

Šios nuotraukos vaizdas gal ir nėra labai gražus, ta prasme, kad tamsu ir aplinka niūroka, bet už tai nuotaika tai tikrai atpalaiduojanti http://www.supermama...p...&phid=13319
Atsakyti
QUOTE
Toks vaizdas, kad tarp komentatorių vyksta konkursas, kuris kandžiau ką parašys, pasišaipys iš dalyvių  kas kaip supranta atostogas, tas taip ir dalyvauja, be to, konkurso tema - "Išsvajotosios atostogos"- yra apie ilgai lauktas atostogas, o ne svajonių atostogas  todėl , kaip konkurso aprašyme ir pateikta, poilsis nebūtinai paplūdimyje ar mirkstant vandeny, o ir siaučiant ant šieno, kopiant į kalnus, žaidžiant su šunimi, galų gale vaikštant bėgiais, žodžiu, veikiant tai, kas galbūt vieniems kasdienybė, o kitam- išsvajotas poilsis 

Iš tiesų pašaipūs komentarai palieka nuosėdas žmonėms, ne visi juk baisiai "šūstri" atsikirsti, kitam gal iš tiesų bus ilgam sugadinta nuotaika  turbūt pirmą kartą pasijautė, kad trūksta tolerancijos kartais kai kuriems forumiečiams 

Todėl tiesiog valio atostogoms, kad ir kokios jos būtų
Pritariu visu 100% drinks_cheers.gif po kaikuriu komentaru manau ne vienam praeis noras dalyvaut konkursuose..... O man beje patiko merginos nuotrauka ant begiu! 4u.gif Matyt vargse neatlaike spaudimo ir pasalino nuotrauka verysad.gif Gaila.......
Atsakyti
O dieve, kokia nuotrauka rolleyes.gif thumbup.gif Jau žinau, kad nė viena nepatiks labiau thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2007 07 11, 14:16)
O dieve, kokia nuotrauka rolleyes.gif  thumbup.gif Jau žinau, kad nė viena nepatiks labiau thumbup.gif
user posted image


Tai, kad as nematau tos nuotraukos fotokonkurse g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kajote @ 2007 07 12, 02:56)
Tai, kad as nematau tos nuotraukos fotokonkurse g.gif  unsure.gif


atidžiau pažiūrėk mirksiukas.gif tikrai yra
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2007 07 11, 23:16)
O dieve, kokia nuotrauka rolleyes.gif  thumbup.gif Jau žinau, kad nė viena nepatiks labiau thumbup.gif
user posted image


tikrai labai sita grazi 4u.gif gaus mano galsa garantuotai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 07 11, 22:38)
atidžiau pažiūrėk  mirksiukas.gif  tikrai yra


Nu, nematau ir viskas doh.gif perziurejau kiekviena nuotrauka unsure.gif gal dalyve anksciau buvo idejusi kitokia foto ir po to pakeite... kartais ne is karto nauja nuotrauka gali pamatyti, praeina kazkiek tai laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(kajote @ 2007 07 12, 08:45)
Nu, nematau ir viskas doh.gif perziurejau kiekviena nuotrauka unsure.gif gal dalyve anksciau  buvo idejusi kitokia foto ir po to pakeite... kartais ne is karto nauja nuotrauka gali pamatyti, praeina kazkiek tai laiko g.gif


pas mane tai ji pirmoj eilėj atrodo 11 foto.
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 07 11, 22:49)

pas mane tai ji pirmoj eilėj atrodo 11 foto.



Lakudra, tu teisi 4u.gif bet yra kaip sakiau, as matau senaja dalyves nuotrauka (kur pasiremusi i kazkoki pastata...) tik paspudus ant jos atsiranda ta naujoji foto unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kajote @ 2007 07 12, 09:04)
Lakudra, tu teisi 4u.gif bet yra kaip sakiau, as matau senaja dalyves nuotrauka (kur pasiremusi i kazkoki pastata...) tik paspudus ant jos atsiranda ta naujoji foto unsure.gif

pas mane buvo ta pati situacija - maza rode viena o pasuapudus kita.. ir dar foto iskraipyta, bet paprasiau mopderatores, istryne visai ir padariau per nauja, ir gerai. bet vieni mate taip kiti kitaip.. g.gif
Atsakyti
paspauskit ctrl+F5 ir matysit naujas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2007 07 12, 00:16)
O dieve, kokia nuotrauka rolleyes.gif  thumbup.gif Jau žinau, kad nė viena nepatiks labiau thumbup.gif
user posted image

superinė fotke thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti