Įkraunama...
Įkraunama...

Vežimėlio taisymas

skambinau , ragas man :/ teks jauciu waziuoti i vilniu..
Atsakyti
QUOTE(wia @ 2011 08 14, 20:06)
gal zinot kokia vezimeliu taisykla  Klaipedoje ?


Mamos, please, atrasykit, jei kas zino, kur Klaipedoje galima sutaisyti vezimuka. 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

aš labai noriu sužinoti kas Klaipėdoje remontuoja vežimėlius, gal galite padėti?
Atsakyti
QUOTE(kristparduodu @ 2012 10 04, 13:27)
Laba diena,

aš labai noriu sužinoti kas Klaipėdoje remontuoja vežimėlius, gal galite padėti?



Gal atsirado zinanciu??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(volia* @ 2013 05 04, 17:24)
Gal atsirado zinanciu???  4u.gif

ziurint ka norit remontuoti,jai ratus? tai arenoje "umaru " parduotuveij ratus tvarko ir dar prie vetrunges pasazo,kur naujas pastatas yra dviraciu parduotuve.
Atsakyti
QUOTE(volia* @ 2013 05 04, 17:24)
Gal atsirado zinanciu???  4u.gif



Aš tai taip ir neradau, siuntėme į Kauną, sutvarkė per dvi dienas su paėmimu iš namų ir parvežimu.
Atsakyti
QUOTE(kristparduodu @ 2013 05 05, 10:10)
Aš tai taip ir neradau, siuntėme į Kauną, sutvarkė per dvi dienas su paėmimu iš namų ir parvežimu.


O kaina kaip gavosi, nebuvo puse vezimo vertes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(volia* @ 2013 05 05, 21:37)
O kaina kaip gavosi, nebuvo puse vezimo vertes  blush2.gif


už paėmimą ir parvežimą atgal, paėmė 30lt, mums reikėjo remontuoti tris dalykus, tai už remontą dar 60lt. Viso gavos 90lt. Bet kai vežimas naujas kainuoja 3000lt, tai mums vertėjo remontuoti smile.gif
Atsakyti
gal atsirado Klaipėdoje vežimėlių servizas? reik ratus remontuot
Atsakyti
o pavyzdziui gal zino kur marijampoleje ar siauliuose vezemelius tvarko ir ju ratus
Atsakyti
Vežimėlius puikiai taiso "Mažylio ratai". Jie Vilniuje, bet vežimėlį gali paimti iš jūsų namų ir atgal pristatyti. Suremontuoja labai greitai: su siuntinėjimais užtrunka apie 4 dienas. Kainos gal ir aukštokos, bet kai yra bėda, tai ką padarysi... (be to, jie išrašo visokius raštus, daro patikras ir pan. žodžiu sutaisys rimta firma, o ne kažkur garažiuky) thumbup.gif Taip pat dėl visokių gedimų galite kreiptis į importuotojus. Parduotuvės, kurios prekiauja vežimėliais, bet ne importuoja, retai turi kokį meistrą, tad vistiek nukreipia pas tiekėjus. Aš dėl savo Graco irgi kreipiausiai į importuotojus (jie Kaune). Vežimėlį sugadinome patys (nulaužėme stabdį) tačiau man jie labai padėjo ir pasiūlė net kelis variantusi: pasiūlė užsakyti tik detalę ir ją turėtumėme patys įsistatyti, pasisiūlė nusiųsti pas gamintojus į servisą ir ten būtų sutvarkę, o jei reikia greičiau, tai pasiūlė jau mano minėtus "Mažylių ratus".
Atsakyti
o aš Mažylio ratais nusivyliau. Parašiau du el. laiškus ir nei į vieną negavau atsakymo.
Atsakyti