Įkraunama...
Įkraunama...

Dirglios žarnos sindromas 3 temele

Sena temele čia

Na ka mergytes kalbam toliau jau su kai kuriomis gerai susibendrave bigsmile.gif mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 28 birželio 2007 - 21:02
sveikutes
abi kartu su katalike uzvedem temele biggrin.gif reikia kazkuria uzdaryti tongue.gif nes dabar dvi turim biggrin.gif
Atsakyti
KALBAM KALBAM ax.gif
Atsakyti
sakyk katalike o kur kaune ta hemaopate yra?
Atsakyti
tai kaip mergaiciu sveikatos? 4u.gif ziuriu ir nauja temele atsirado bigsmile.gif man vakare vyrs vakar pasiule vaziuot i siaulius, tai teko 5.30 keltis, bet nieko atlaike zarnynas, gal kad nuo vakaro iki ryto nespejau pagalvot, kas butu jei butu lotuliukas.gif su draugem sustikau tai 6h kavinei prabaliavojom thumbup.gif pradzioj alaus, paskui sidro paskui vyno thumbup.gif pilvukas biski isipute bet nieko biggrin.gif tikekimes rytoj bus viskas gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tina1235 @ 2007 06 29, 20:19)
sakyk katalike o kur kaune ta hemaopate yra?

tiksliai nežinau, bet galiu jos tel. duot, jei nori ax.gif
Papildyta:
kristuksss, tai gal gerėja tau biggrin.gif
Atsakyti
nea man tas pats,kaip ir visada bet man kazkaip maziau reaguoja i maista, kaip suprantu, man net nekyla minciu nevalgyt picos ar kaldunu, nebent del svorio blush2.gif nes jei nepersivalgau retai burbuliuoja ar susuka, tik ryte labai atsargiai reikia..ka jus valgot pusryciam?nebezinau ka bevalgyt unsure.gif kosiu negalima, nuo pienisku suka, sumustiniai nesveika..ne kazin kas ir lieka
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 06 30, 00:04)
tiksliai nežinau, bet galiu jos tel. duot, jei nori ax.gif
Papildyta:
kristuksss, tai gal gerėja tau biggrin.gif

gerai duok nr.o tu gal lankeis pas ja?
Atsakyti
ai, dzin, bet sumuštiniai gerai tinka... dar dešrelės gerai, javinukai (taip ir vadinasi), bananai, ananasai (konservuoti), daržovių salotos, ar koks kotletas. šiaip tai aš jei anksti važiuoju kur, tai beveik nevalgau rytais... o apie gėrimą tai išvis pasvajot doh.gif
Papildyta:
QUOTE(tina1235 @ 2007 06 30, 11:24)
gerai duok nr.o tu gal lankeis pas ja?

nea, nesilankiau pati. parašiau į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 06 30, 11:34)
ai, dzin, bet sumuštiniai gerai tinka... dar dešrelės gerai, javinukai (taip ir vadinasi), bananai, ananasai (konservuoti), daržovių salotos, ar koks kotletas. šiaip tai aš jei anksti važiuoju kur, tai beveik nevalgau rytais... o apie gėrimą tai išvis pasvajot doh.gif
Papildyta:

nea, nesilankiau pati. parašiau į AŽ mirksiukas.gif

bet kaip suprantu tu irgi heomapatinius vaistus vartoji?
Atsakyti
aha, aš ir bakterijas, ir homeopatinius
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 06 30, 12:32)
aha, aš ir bakterijas, ir homeopatinius

`NU I KAIP TAU?O KOKIAS BAKTERIJAS GERI?
Papildyta:
O JUS VAKARIENE VALGOT?AS TAI STENGIUOSI NEVALGYT,LABAI RETAI KADA VALGAU.BET MANO MANYMU CIA NEI KADA NEI KA VALGAI ESMES NETURI,CIA VISKAS MUSU PASAMONEJ verysad.gif O KAIP PRISIMENU SENUS GERUS LAIKUS KAI SVEIKA BUVAU doh.gif
Atsakyti