Įkraunama...
Įkraunama...

Dirglios žarnos sindromas 3 temele

QUOTE(tina1235 @ 2007 06 30, 20:02)
as is kauno,dirbu buhaltere  mirksiukas.gif o kaip jusu antrosios puses reaguoja i jusu beda?mano tai normaliai,supranta kad blogai jauciuos bet kaip tas blogai tai nesupranta(nes ta gali suprasti tik tas kas turi tokia beda)sako varysim ten ten o as galvoju kaip as varysiu doh.gif jeigu man blogai (uzmirsta kad blogai jauciuosi visada ir bijau.sveikas zmogus to nesupranta,nes jis visada gerai jauciasi,o as visada blogai jauciuosi)jis sako cia yra viskas tavo pasamoneje,turi ismokti su savimi tvarkytis,sako jei kas pakentesi i kelnes vistiek nepridarysi.nu zodziu tik ta beda turintys supranta vieni kitus verysad.gif

ai, mano irgi supranta, bet gal nesupranta to dalyko rimtumo, irgi galvoja, kad galima pakentet, arba atsipalaiduot ir tada praeis laugh.gif ir su ta pacia pasamone varo. sako, kaip taip galima gyvent, sitaip nuolat bijant, vat ir gyvenam laugh.gif juk ne visa gyveniman man taip buvo, seniau net nebuciau pagalvojusi, kad galiu i wc uzsinoreti netinkamu metu...

QUOTE(tina1235 @ 2007 06 30, 20:42)
man tai baisiausia yra ryte,nu iki pietu,poto gal normaliau bet visko buna.zinok darbe gal kiek maziau galvoji nes buni uzsiemus.pvz siandi blogai jauciuos niekur nejau tik i parduovuve ir tai zuikio greiciu.mane uzknisa kad as pastoviai noriu i wc ir as dar visada prisigalvoju visokiu nesamoniu,pastoviai galvoju apie ta beda niekaip is galvos neiskrenta,aisku kad nebutu tokios savijautos ir tu minciu butu maziau.o del to dazno lakstymo neimk i galva,koks kieno reikalas kiek kartu eini

jau man irgi paranoja issivyste lotuliukas.gif vakar toks nemalonus atvejis buvo. nuvaziavau i miesta, parduotuvelej apziurinejau kai ka, pradejo sukt pilva, tai griebiau preke ir greitai prie kasos, o ten eile doh.gif nu, bet iskentejau eilini syki, tik iseinu is pardos, atslugsta ir tas noras. laukiu sau truliko ant suoliuko, po kokiu 10 min sulaukiu, ilipu, zmoniu pilna, o ten sh... smirda, ir dar kazkokia boba skersakiuoja i mane lotuliukas.gif nu ir spekit, kokios mintys man i galva? bigsmile.gif pavaziavau as viena st, islipau, galvoju, nueisiu pesciom jau i prekybos centra, i wc. jau tokia liudna einu, galvoju, kas mane nese isvis siandien list is namu, jau apmastau, kaip man depresija prasides ir vel, ir t.t. nueinu as i ta tulika pagaliau - ogi viskas tvarkoj biggrin.gif kazkas ten i suda imynes buvo turbut ir sukele man toki stresa mad.gif
Atsakyti
man katalike zinok irgi panasi situacija yra buvus rolleyes.gif pasmirdo autike sudais ir as iskart pagalvojau ka man nelaime nutiko blush2.gif
o kiek laiko Tina sergi DZS?
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 06 30, 23:10)
ai, mano irgi supranta, bet gal nesupranta to dalyko rimtumo, irgi galvoja, kad galima pakentet, arba atsipalaiduot ir tada praeis laugh.gif ir su ta pacia pasamone varo. sako, kaip taip galima gyvent, sitaip nuolat bijant, vat ir gyvenam laugh.gif juk ne visa gyveniman man taip buvo, seniau net nebuciau pagalvojusi, kad galiu i wc uzsinoreti netinkamu metu...
jau man irgi paranoja issivyste  lotuliukas.gif  vakar toks nemalonus atvejis buvo. nuvaziavau i miesta, parduotuvelej apziurinejau kai ka, pradejo sukt pilva, tai griebiau preke ir greitai prie kasos, o ten eile doh.gif nu, bet iskentejau eilini syki, tik iseinu is pardos, atslugsta ir tas noras. laukiu sau truliko ant suoliuko, po kokiu 10 min sulaukiu, ilipu, zmoniu pilna, o ten sh... smirda, ir dar kazkokia boba skersakiuoja i mane lotuliukas.gif nu ir spekit, kokios mintys man i galva? bigsmile.gif pavaziavau as viena st, islipau, galvoju, nueisiu pesciom jau i prekybos centra, i wc. jau tokia liudna einu, galvoju, kas mane nese isvis siandien list is namu, jau apmastau, kaip man depresija prasides ir vel, ir t.t. nueinu as i ta tulika pagaliau - ogi viskas tvarkoj biggrin.gif kazkas ten i suda imynes buvo turbut ir sukele man toki stresa mad.gif

o kas nutiko?
Papildyta:
as jau kokia geri 2 metai sergu,aisku kaip pradedu analizuoti praeiti tai pasireiksdavo tie simptomai anksciai,bet jie buvo daug silpnesni ir tik kartais
Papildyta:
o jus skauda pilva,man tai iki pietu kazkur
Atsakyti
man dabar kai geriu homeopatinius vaistukus tai nebeskauda, na gal reciau, o anksciau tai kiekvien aryta skaudedavo, kol i wc kelis kartus nenueidavau, ir man tik prabudus iskarto pilvuka pradeda pusti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuksss @ 2007 07 01, 11:48)
man dabar kai geriu homeopatinius vaistukus tai nebeskauda, na gal reciau, o anksciau tai kiekvien aryta skaudedavo, kol i wc kelis kartus nenueidavau, ir man tik prabudus iskarto pilvuka pradeda pusti  verysad.gif

o kiek tu jau laiko juos geri?
Atsakyti
QUOTE(tina1235 @ 2007 07 01, 13:06)
o kiek tu jau laiko juos geri?



as geriu gal jau kokius 4men bet vis kaitalioja man tuos vaistus, nes niekaip nenutaiko :homeopatas verysad: ir seip homeopatijoj viskas laaabai ilgai trunka, kol pradedi jausti nors koki poveiki, nuo vienu vaistuku taip gerai buvo pasidare, po savaites vel paumejimas baisus ir vel kitus turiu gert schmoll.gif taip ir vargstu, kol ras tuos, kurie padetu
Atsakyti
oooooo kiek priraset thumbup.gif aktyvios thumbup.gif as niekur nedingus mergytes ,baliavojau dvi dienas nu dar biski ir siandie blush2.gif ,nes vyro gimtadieny sventem bigsmile.gif prisisventem sociai nezinau kaip bus ryt ar zarnynas streikuos blush2.gif ax.gif siandie dar nebuvau wc uzdegino matyt biggrin.gif bet pilva issiputes kaip balionas lotuliukas.gif einu vel gert tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tina1235 @ 2007 07 01, 11:11)
o kas nutiko?

ten pazymek su pele ta plota, kur tik smailikai matos (as ten baltos raidem parasiau) ir perskaitysi ;]
Atsakyti
nu va mergytes blush2.gif siandie net i darba neisejau taip blogai doh.gif baisu kur iset suka pilva nuejau i parde kaip susuko vos parlekiau ir dar pardavejapradejo sneket su kazkuo tai as zinokit kai uzrekiau wacko.gif gun_bandana.gif toks nervas sueme blexa sakau greiciau uzkniso oryt kai reiksi darba nezinau schmoll.gif mane jau besina pabaliavot ir tai negaliu g.gif verysad.gif nes tada viduriukam kokias tris dienas buna nekas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 07 02, 08:41)
nu va mergytes blush2.gif siandie net i darba neisejau taip blogai doh.gif baisu kur iset suka pilva nuejau i parde kaip susuko vos parlekiau ir dar pardavejapradejo sneket su kazkuo tai as zinokit kai uzrekiau wacko.gif  gun_bandana.gif toks nervas sueme blexa sakau greiciau uzkniso oryt kai reiksi darba nezinau schmoll.gif mane jau besina pabaliavot ir tai negaliu g.gif  verysad.gif nes tada viduriukam kokias tris dienas buna nekas verysad.gif

console.gif nenusimink labai. tiesiog bent jau kuriam laikui reikia susitaikyti su tuo, kad baliai ir netinkami valgiai tik prieš laisvadienius... ryt jau viskas bus daug geriau, pagerk kokios smectos...
Atsakyti
siaubas, nėra karšto vandens ir nebus iki trečiadienio, tai lindau po šaltu dušu maudytis ir galvą plaut bijau.gif , nes patingėjau šildyt vandenį, kadangi labai daug reiktų, nenorėjau terliotis, pati ant savo durnos galvos doh.gif vos kvapą gaudžiau nuo šalčio fear.gif brrr, daugiau taip nedarysiu...
kaip jums sekasi g.gif
Atsakyti
sveikutes,oij kaip man blogai,jau net verkiau.nervai visai paslijo.o jus nesilankot pas psichologa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tina1235: 02 liepos 2007 - 16:36