Įkraunama...
Įkraunama...

Lavinamieji kilimėliai

Mamules, gal matet kur pirkti lavinamaji kilimuka? Vakar apejau Cipolina, Maxima, pora zaislu parduotuviu-nera niekur blink.gif . Bent jau tokio, kokio noreciau-kilimelis su ivairiomis medziagomis (cypsintis, cezantis ir pan.), plius pritvirtinti lankai su kabanciais zaisliukais. Gal per daug noriu, bet kaip ir panasu maciau pas drauge pries pora metu, pirkta Maximoje smile.gif . Radau tik pastatomus zaislu lankus Chico, ir Maximoje kabancius zaisliukus ant lanku, pritvirtintu prie kilimelio "miegui". Jei kas matet, duokit zinia. 4u.gif
Atsakyti
Jau radau, Rygos g., mes ten rieducius pirkom smile.gif .
O lavinamasis kilimelis-tokia medziagos skiaute, ant kurios prisiuta ivairiu fakturu audiniu (tipo cezantis audinys, svelnus, siurkstus ir pan.), cypsintys laukeliai, grojantys, veidrodukai ir t.t. Buna su pastatomais lankais, ant kuriu kaba zaisliukai. Jėginis dalykas vaikuciui rolleyes.gif .
Atsakyti
Na as esu macius devetu rubu parduotuvese tokiu kilimeliu. Su veidrodeliais, traska, braska, skamba. Kainavo 6 lt. Drauge devetuose nusipirko toki kilimeli ir su lanku pastatomu zaisliukam kabint. Gaila didelius pinigus moket uz daikta, kurio ilgai nereiks.
Atsakyti
QUOTE(Vijula @ 2005 02 03, 22:19)
Na as esu macius devetu rubu parduotuvese tokiu kilimeliu. Su veidrodeliais, traska, braska, skamba. Kainavo  6 lt. Drauge devetuose nusipirko toki kilimeli ir su lanku pastatomu zaisliukam kabint. Gaila  didelius pinigus moket uz daikta, kurio ilgai nereiks.

Pritariu drinks_cheers.gif Tas zailiukas labiau patinka teveliams nei vaikams arba labai jau greitai nusibosta tongue.gif primetus ant spalvingo pleduko barskuciu,buteliuku su karoliukais ir blizganciais popieriukais dar visokiausiu dalykeliu, ilgesniam laikui sudominsit vaikucius nei su tais kilimeliais.
Beje as toki irgi radau padevetu rubu parduotuvej 4u.gif kadangi nekainavo tokiu pinigeliu kaip rasot, tai surizikavau ir nupirkau.
Atsakyti
Mes turejom du kilimelius - viena tik pasitiesianti, o kitas turejo ir grojanciu pakabintu zaisliuku. Grojancio mano mergina bijojo schmoll.gif Nupirkau dar kai laukiausi, tikrai maniau, jog patiks - tie zaisliukai paliesti sukinejosi ir t.t. Teisingai viena mama pasake, kad tokie dalykai tevams yra idomiau nei vaikui. Ant paprasto kilimelio per ilgai irgi neguledavo, nes labai nepatiko guleti ant pilvo. O paskui ismoko vartytis ir ant tos skiautes isvis nenulaikydavau. Taip kad kita karta nepirkciau, nebent sau pamaloninti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltic*girl: 05 vasario 2005 - 06:27
Mano vaikas jau nuo 4 mėn nusirita nuo to kilimėlio arba apsiverčia kartu su juo. O žaislus nusirauna ir numeta.... smile.gif.... Taigi belieka džiaugtis, kad nekainavo 200 lt, nes jai jis visai, visai neįdomus...
Taigi verta pagalvot prieš perkant g.gif
Atsakyti
Sveiki!
Gal kas zinote,kur gauti ta kilimuka,labai jau norisi isbandyti? Ziurejau "Chicco" firmos,bet labai nepatiko,niekas ten necypsi ir neceza,o be to ir kaina visai neatitinka prekes schmoll.gif
Ieskojau Gariunuose,bet neradau cry.gif
Atsakyti
QUOTE(coco @ 2005 02 23, 10:19)
Sveiki!
Gal kas zinote,kur gauti ta kilimuka,labai jau norisi isbandyti? Ziurejau "Chicco" firmos,bet labai nepatiko,niekas ten necypsi ir neceza,o be to ir kaina visai neatitinka prekes schmoll.gif
Ieskojau Gariunuose,bet neradau cry.gif

Nagi sakau, CUP'e yra ivairiu pats idomiausias, navoratniausias, ten firmos tinylove user posted image- kaina zveriska 260 lt, ziurejau statuose tox pat kainuoja 150 lt, rusijoj 180. Gal reiktu per koki internetine parduotuve nusipirkt, nes jau pas mus kaina uzkelta doh.gif
Atsakyti
labai susidomėjau lavinamaisiais kilimėliais (tokiais, kuriose prisiūta įvairių fakturų, formų detalių). kas toki turi, nuo keliu mėnesių žaidėt ir kaip. o taip pat kur pirkote, kur inete galima apie tai paskaityti: čia forume neradau, gal pražiopsojau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bambolina @ 2005 04 08, 10:29)
Musu Lapkritinuku skyreli, vyko konkursas kilimeliu, mes juos darem pacios, vaikeliai jau domisi, paguldai ant pilvelio, ir siekia zaisliukus thumbup.gif

AČIŪ! Labai gražūs jūsų kilimėliai. thumbup.gif Jau sugalvojau, kaip pačiai pasiūti. Jūsų pavyzdžiai labai padėjo! smile.gif
Atsakyti
as tai fisher -price lavinamaji kilimeli pirkau, ir esu juo LABAI patenkinta. o pati pasiuti tai negaleciau, nes is manes siuveja labai nekokia. blush2.gif
Atsakyti
Tu kilimeliu buna pirkti "Jonelio kieme" (Kaune), bet ne Laisves al, o Stulginskio g. Fisher Price firmos, kaina apie 75Lt. Bent mes tiek mokejom. Tik musu be lanku, bet yra sone toks stovas, ant jo varna tupi, ramune ir pauksciukas pasislepes - kai juos pajudini, is pradziu kiekvienas skirtingus garsus leidzia (pauksciukas suciulba, pvz), o po to muzikele pradeda groti (is viso yra 5 skirtingos muzikeles). Dar yra veidrodelis ir keturi zaisliukai, kuriuos galima prie kilimelio arba ant veidrodelio prikabinti. Zodziu, man tas kilimukas laaabai patiko tongue.gif musu pypsiui is pradziu tai nelabai schmoll.gif bet dabar jau klibina tuos visus pauksciukus, nes idomu buna muzikeles paleisti tongue.gif
Forume skaiciau, kad viena mamyte ir su lankais kilimeli "Jonelyje" uz tiek pat pirko, tik pas juos vieno ar keliu zaisliuku truko. Bet zaisliuku ir savo galima prisikabinti, man atrodo.
Siap tai galima i "Joneli" skambinti ir klausti, ar tu kilimeliu turi, nes jie vis laikas nuo laiko nauju zaislu gauna. O jei pataikai, kad turi, tai gali paprasyti, kad, pvz, iki vakaro paliktu, kad apziuret galetum.
Atsakyti