Įkraunama...
Įkraunama...

Ar nėštumo testas nustatė vaikiuko lytį?

Nestukes praso jusu pagalbos wink.gif
Vienam rusiskam forume daktaras-genetikas sako kad vaiko lyti labiausiai galima nustatyti pagal nestumo testa:
В крови беременной женщины присутствует гормон - ХГЧ, который на стрип-тесте даёт вторую красную полосочку. Так вот содержание этого гормона у мам девочек будет выше, чем у мам мальчиков. Почему у одних женщин вторая полоска на тесте яркая и чёткая, а у других бледненькая, так что даже некоторые сомневаются в правильности теста? А потому что обладательницы яркой и чёткой второй полоски (точно такой, как и первая)носят девочку, а обладательницы бледной полоски (бледнее на тон, а то и вовсе едва заметной) - мальчика. Следовательно, с помощью обычного теста на беременность можно с уверенностью определить пол будущего ребёнка, но метод этот хорош только до 20 недели беременности, а дальше не имеет смысла, потому что как у "мальчишниц", так и "девчатниц" уровень ХГЧ после 20 нед. снижается и результат будет неправдивым.
Trumpas vertimas, kad kai iki 20 nestumo savaites darai testa ir antra juostele buna tokia pat ryski kaip ir pirma - turesit mergyce.. jei vos imatoma ar atsiskyrianti nuo pirmos pagal spalva nors vienu tonu, t.y. yra blyskesne - nesiojat berniuka.... Ar kam tas pasitvirtino??? Labai dekojame uz atsakymus smile.gif Ir labai noretusi isgirst jau pagimdziusiu mamyciu nuomones smile.gif
Atsakyti
pirma kart girdziu toki dalyka,tai i testo juosteliu spalva ,net nekreipiau demesio.svarbu buvo tik ar du bruksneliai . g.gif bet tikrai idomus dalykas ,kazin ar pasitvirtina
Atsakyti
bigsmile.gif geras, kai prisiminiau, tai lyg taip ir buvo... berniuko juostele buvo blyskesne... net pamaniau, kad testas meluoja.... blink.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na tikrai ko gero teisybė... Kai dariau testą to nežinojau, bet kiek pamenu, tai antroji juostelė buvo ryškesnė negu pirmoji ir gimė mergaitė... O per visą neštumą vaiko lyties niekas nematė, o aš taip norėjau sužinoti... biggrin.gif
Atsakyti
Na as siaip tai jau irgi skeptiskai nusiteikusi apie tokius dalykus, bet mano antroji juostele tikrai buvo ryskesne, ir turiu panele flirt.gif
Atsakyti
Man irgi taip atrodo jei gerai pamenu, kad su pirma mergaite antra juostele buvo tokia ryski, net atrodo greiciau uz pirma isryskejo. O su antru berniuku antra juostele buvo silpna, lyg neaiskumas kodel taip 'nedrasiai'
Geras atradimas thumbup.gif
Atsakyti
Auginu du berniukus. Pirmojo nėštumo testo antra juostelė vos matėsi, antrojo nėštumo antra juostelė buvo labai ryški. Taigi, ši teorija mano atveju pasitvirtino 50%.
Atsakyti
su pirmuoju nepamenu bet su antruoju sunum tai ta juostele labai ryski buvo, tai man tikrai nepasitvirtino schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2007 06 30, 12:31)
su pirmuoju nepamenu bet su antruoju sunum tai ta juostele labai ryski buvo, tai man tikrai nepasitvirtino  schmoll.gif

Su pirmu tai tikrai nepamenu, o su antru tai antroji juostelė buvo labai ryški, net už pirmą ryškesnė. Bet vakar padarė echoskopiją ir pademonstravo visus savo atributus bernas.Na nebent per mėnesį viskas nukris lotuliukas.gif Taip kad nepasitvirtino irgi. schmoll.gif
Atsakyti
Man irgi nepasitvirtino, nes antra juostele buvo ryski, o turiu berniuka. Taip, tu juosteliu ryskumas parodo nestumo hormono organizme kieki, bet,kad pagal tai galima nustatyti lyti, netikiu. Kiekvienos moters organizmas skirtingas, pas vienas to hormono tam tikru metu issiskiria daugiau, pas kitas -maziau.
Atsakyti
Idomu cia g.gif
Atsakyti
pirmą kartą tai išgirdau, įdomu g.gif aš gerai nepamenu kokia ta juostelė buvo, bet pas mane gimė mergytė. biggrin.gif manau ne juostelės splva man tuo metu rūpėjo, o ji pasirodys iš vis ar ne tada buvo svarbiausia smile.gif
Atsakyti