Įkraunama...
Įkraunama...

Mažai pienuko. Ką daryti?

QUOTE(Saran @ 2005 01 26, 17:05)
zinok, kad dar gal ne viskas prarasta. man pienas beveik isnyko kokiu 2 savaiciu vaikeliui kai buvo. visi - ir mamos, ir gydytojai - sake, kad jau jo tikrai nepadauges, kad nusitraukinejant pieno mazeja, tik vaikas sugeba gerai istraukti. taigi as pradejau primaitinti ir nusitraukineti po kiekvieno maitinimo. istraukdavau pradzioje juokingai  - po 5 ar 10 gramu. o po to jo vis daugejo ir daugejo. dabar vaikui 4,5 menesio, o pieno jau 3 menesiai kai visiskai pakanka, net ir suniui atlieka. beda tik ta, kad kai pradejau primaitinti, tai po kiek laiko sunelis visiskai atsisake kruties ir dabar valgo tik is buteliuko. gal reikia ziureti, kokie zindukai, gal Avento atseit atkartoja motinos kruti, gal is ju valgydamas neatsisakys kruties. taigi as sakau, kas reikia laaaabai didelio noro maitinti savo pienu ir dar didesnio vargo ji nusitraukineti ne reciau kaip kas 3 valandos. manau, kad tas vargas  atsipirks.

Saran, o kaip nusitraukinėji - rankomis ar pientraukiu? Aš irgi iki šiol nusitraukinėju po kiekvieno maitinimo - 5 kartus per dieną, bet rankomis, nes su pientraukiu man gaunasi blogiau arba tas pats. Tik man dar toli iki mišinuko atsisakymo, gal kad rankomis nusitraukinėju g.gif
Atsakyti
Zinote, as turiu du pientraukius, taciau atvirai paskysiu kuo brangesnis tuo prastesnis. O nusitraukti pabaigiu visada rankomis. geriu daug kmynu arbatos su pienu. Tikiu kad pienuko nedings, o kad nemaitinsiu krutimi tai jau toks dalykas atsitiko, nieko nepakeisiu. Masazuoju daug krutis. bandziau nusitraukineti dazniau, kas 3-4 valandos, taciau pieno buvo dar maziau. Manau kad kiekviena mama jaucia kas geriausia savo vaikui. As manau kad mano lialius pavalges, sotus, nezirzia perdaug. O man ramybe sirdziai kai sunelis pavalges. Tik va visa diena nesitustina, stena, gal cia nuo misiniu. Bet ......masaziukas padeda.
Atsakyti
egliuke, as nusitraukineju tik rankomis. kai igudau, tai tereikia 10-15 minuciu tam reikalui. turiu pientrauki, bet su juo nieko neiseina, be to, skauda su juo. patarciau tau nusitraukineti dazniau: teko skaityti, kad reikia ne maziau nei 6-8 kartus per para. man tai iseina 6-7 kartai, nes nakti dabar keliuosi tik karta, kita tingiu baisiai. jei sakai, kad tau pieno dar nepakanka, o vaikas valgo 5 kartus, tu turi nusitraukineti kokius 7-8 ir duoti signala smegenims(kurios ir lemia pieno gamyba), kad tiek , o ne maziau tau to pienuko turi prigaminti. sekmes
Atsakyti
Mano buvo ta pati situacija. Aisku primaitindavau, bet ir pastoviai nusitraukinedavau. Stengdavausi dazniau nutraukti piena, kad gamintusi kuo daugiau. Ir tikrai padaugejo, nors kai kas sako kitaip. bet mano patirtis tokia.

Patarimas butu - dazniau nusitraukineti, nes gi 2.gif labai reikalingas tavo pienelis. 4u.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika_v @ 2005 01 26, 16:39)
Vaikas nepavalgo. Valgo kas 15 min. tai tikrai nera normalu. As pradedu nervintis, mane neramina tai, o viskas atsiduoda dar ir pienukui. .


Sveikute. Mano mažius pirmomis savaitėmis išdarinėjo tokius pat bajerius - kas 15 min. vis reikalavo valgyti, atrodė amžinai alkanas ir suirzęs. cry.gif Man padėjo toks patarimas: duodavau abi krūtis bent po 15 min., o jei trūktų pasiruošiu mišinuko tiek, kiek priklauso pagal amžiaus norma. Ir paskui ilgini tarpus tarp maitinimų iki 2,5-3 val. Taip mažius labiau išalksta, geriau "ištašo" krūtį, o speneliai turi šansą pailsėti. Žinoma, tarpe tenka mažajį tironą ir panešioti ir pačiūčiuoti. Po savaitės pradėjo vis mažiau valgyti mišinio. Po poros savaičių mišinuko nebereikėjo - pienelio užteko soooočiai. thumbup.gif Gal mano patirtis ir tau padės? Sėkmės.
Atsakyti
Gal iki dviejų mėnesių tiesiog visa para praguledavau su kinderiu papa į burnytę įkišus, valgė labai dažnai, vis galvojau - nėra pieno ir norėjau varyt pirkt mišinėlio. Nors tai jau varė man isteriją, kantriai laikiausi instrukcijos ir tą patį patyrusios draugės patarimų, kad pienuko turi pasigaminti tiek kie reikia vaikeliui ir kuo dažniau maitini - tuo daugiau jo gaminasi. Manau kad jei nusitraukinėji turi tai daryti kuo dažniau. Sekmės ir kantrybės.
Atsakyti
Ne vienas nusitraukinejimas neatstos vaiko traukos ax.gif
Svarbiausia kuo dazniau duoti kruti, kad ir kas 15 min...ir pieno atsiras.
O misinukai tai tik blogiausiu atveju, jei pvz. neauga vaiko svoris.
O jei vaikas sotus, tai ir tingi zysti, ypac jei sunkiau bega pieniukas.

Pradzioj ir man buvo sunku, ir spjuadavo kruti, ir nevalgydavo, ir daznai valgydavo - visko buvo, bet nepasidaviau tom provokacijom ir iki siol dar pieniuko yra rolleyes.gif nors tuoj bus metukai 2.gif

Atsakyti
QUOTE(Erika_v @ 2005 01 26, 19:09)
Zinote, as turiu du pientraukius, taciau atvirai paskysiu kuo brangesnis tuo prastesnis. O nusitraukti pabaigiu visada rankomis. geriu daug kmynu arbatos su pienu. Tikiu kad pienuko nedings, o kad nemaitinsiu krutimi tai jau toks dalykas atsitiko, nieko nepakeisiu. Masazuoju daug krutis. bandziau nusitraukineti dazniau, kas 3-4 valandos, taciau pieno buvo dar maziau. Manau kad kiekviena mama jaucia kas geriausia savo vaikui. As manau kad mano lialius pavalges, sotus, nezirzia perdaug. O man ramybe sirdziai kai sunelis pavalges. Tik va visa diena nesitustina, stena, gal cia nuo misiniu. Bet ......masaziukas padeda.Paklausykit profo

Negalima masažuoti krūtų. Susidaro mikrokraujosrūvos,kurios vėliau gali būti mastopatijos bei vėžio pradžia
Kodėl nemaitini natūraliu būdu? Taip,spenelius skauda pirmas tris savaites. Oi kaip skauda. Svarbu spenelių priežiūra. Yra begalės nuostabių tepalų. Veliau papukai prisitaikys ir nebeskaudės.


O šiaip skaitau ir galvoju ,kad ir ką mes čia rašysim vis tiek darysi savaip (arba kaip patars šalia bobutė). Teisingai : ant mišinuko dėžutės parašyta kiek ten daug vitaminų,ant papo tokio užrašo nėr smile.gif Jeigu vaikas nežys,pieno nebus. Vaiką reikia žindyti ir naktį. Vaikas gali valgyti ir kas pusvalandį. Gal jis ne valgo,o tik nori pačiulpti krūtį,nusiraminti. Kūdikiams tai visų svarbiausia.

Ir dar : viršuje yra tema : sėkmingo žindymo paslaptys. Nueik ir viską perskaityk.Nepyk,kad piktai rašau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DiDiDu @ 2005 01 27, 00:20)
Paklausykit profo

Negalima masažuoti krūtų. Susidaro mikrokraujosrūvos,kurios vėliau gali būti mastopatijos bei vėžio pradžia
Kodėl nemaitini natūraliu būdu? Taip,spenelius skauda pirmas tris savaites. Oi kaip skauda. Svarbu spenelių priežiūra. Yra begalės nuostabių tepalų. Veliau papukai prisitaikys ir nebeskaudės.


O šiaip skaitau ir galvoju ,kad ir ką mes čia rašysim vis tiek darysi savaip (arba kaip patars šalia bobutė). Teisingai : ant mišinuko dėžutės parašyta kiek ten daug vitaminų,ant papo tokio užrašo nėr smile.gif Jeigu vaikas nežys,pieno nebus. Vaiką reikia žindyti ir naktį.  Vaikas gali valgyti ir kas pusvalandį. Gal jis ne valgo,o tik nori pačiulpti krūtį,nusiraminti. Kūdikiams tai visų svarbiausia.

Ir dar : viršuje yra tema : sėkmingo žindymo paslaptys. Nueik ir viską perskaityk.Nepyk,kad piktai rašau  smile.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Vat kur zmogus teisybe parase thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
net ramiau pasidare paskaicius, nes mano mazylei tik svaite o pas mane krutine kaip issileidus padanga sad.gif va sedziu irstresuoju, ka cia pasiuntus misinuko, nes maziuke nepavalgo pakankamai ir panaisiai, bet pasirodo buna, pasitaiko, vistiek duot papi reik aciu mamytes, maziau stresuosiu daugiau pienio bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SummerXXX @ 2005 01 27, 09:55)
net ramiau pasidare paskaicius, nes mano mazylei tik svaite o pas mane krutine kaip issileidus padanga sad.gif va sedziu irstresuoju, ka cia pasiuntus misinuko, nes maziuke nepavalgo pakankamai ir panaisiai, bet pasirodo buna, pasitaiko, vistiek duot papi reik aciu mamytes, maziau stresuosiu daugiau pienio bus smile.gif

Visu pirma sveikinu sulaukus mazyles! Nestresuok, kad krutys nesprogsta. Maziau sansu pieno stazei smile.gif Jai dar nedaug reikia. Veliau, isivaziavus maitinimui mano krutys irgi nesprogdavo, nes buvo tiek , kiek suvalgo. Pienas piplusta maitinimo metu.Tiesa, misinio mazyle dar iki siol neragavo, nes labai norejau maitinti. O pieno pakankamai radosi gal tik po 1 men. Pirma men priaugo tik 300g, bet nereke, nes su kiekvienu suverkimu gaudavo kruti. Tik antra men 1 kg priaugo. Jei duosi misini, tau nedauges pienuko, o paragavus buteliuka, gali trumpiau darbuotis prie kruties ir laukti buteliuko.
Atsakyti
Sutinku, kad reikia dazniau glausti prie kruties, kad reikia duoti kada tik vaikutis to nori. Nesu tokia vat kaip kai kurios is jusu. Nu man nesinori visai to daryti. Nevisos gi turi daryti taip kaip sakot. Nevisoms taip iseina, nevisos turi tiek kantrybes, valios, noro. Myliu savo maziuka, bet jo klykinti nesiruosiu. Todel valgom naktimis misinukus, o jei uztenka ir mano pienuka, o diena tik mano pienuka. Aisku, jis nutrauktas, bet glaustau as tavo savo maziu netik prie kruties, bet ir prie visos savo mylincios sirdies.
Atsakyti