Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra čia mamyčių, negalinčių maitinti krūtimi?

QUOTE(sandritalt @ 2008 04 12, 12:10)
mano mazyle nuo pat pirmos akimirkos tai tik atnese neeme mano kruties  schmoll.gif  nesuprato matyt ko mes is jos norim  doh.gif  tad ir siandien turiu keltis vidury nakties pienuko traukti, o jo 500 ml is karto, ji net nesuvalgo tiek  doh.gif  pilu kriauklen ir viskas, valgo koses jau, tad pienukas tuos bus visai nereikalingas o jo turiu ojojoojojojojoiiiii paskaiciau kad stipri metu arbata mazina pienuka, reiks pabandyti, nes sitaip vargstu o pienuka vistiek tenka ispilti  verysad.gif

Tikrai uzjauciu kad tokia padetis man buvo panasiai, bet jau pieneli visai sumazinau jau beveik nera. o pienuka savo juk gali uzssaldyti kameroje specialiuose maiseliuose ir bet kada galesi paskaninti kosytes smile.gif jei nori pienuka sumazinti pomazu mazink nusitraukimu skaiciu ir pienuko kieki, kai krutis labai prisipildys pamasazuok pagal laikrodzio rodykle ir zinoma bent pora kart per diena gerk stiprios metu arbateles, taippat patariu vartoti maziau skysciu jei imanoma. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lbj @ 2008 03 27, 14:01)
aš taip pat savo kudikėli tik nepilnas dvi savaitėles pamaitinau, neturėjau pienuko, aišku aplinkiniai puolė smerkti, atseit krūtinę saugau. seselė ir ta apšaukė, kad kaip tu čia neturi pieno, kitoms net iš vaikų namų pasiėmus vaikutį pieno atsiranda, o tu pieno neturi

Jeigu visom nesamonem tikesim, tai ir teveliui pieno gali atsirasti, jei daznai prie krutines des ir LABAI nores. Man taip gydytoj KMUKe sake, nes as pienelio neturejau cry.gif. Jauciausi labai bloga mama. Grizusi is ligonines, kas dvi valandas zadindavau savo dukryte, kad ji imtu kruti, o ji issiziojus kaip lapas miegodavo. Ir tiesa, LABAI NOREJAU, kad tureciau pienelio. Deja...
Atsakyti
QUOTE(gggiedrex @ 2008 04 12, 11:48)
Tikrai uzjauciu kad tokia padetis man buvo panasiai, bet jau pieneli visai sumazinau jau beveik nera. o pienuka savo juk gali uzssaldyti kameroje specialiuose maiseliuose ir bet kada galesi paskaninti kosytes smile.gif  jei nori pienuka sumazinti pomazu mazink nusitraukimu skaiciu ir pienuko kieki, kai krutis labai prisipildys pamasazuok pagal laikrodzio rodykle ir zinoma bent pora kart per diena gerk stiprios metu arbateles, taippat patariu vartoti maziau skysciu jei imanoma. Sekmes 4u.gif


ismeciau vakar pilna kamera saldyto pienuko, kai reikejo negere atsildyto. Stengiuosi mazinti nusitraukinejimus, bet nelabai sekasi, skausmas neimanomas verysad.gif pradejau gerti metu arbatele. O del skysciu tai nzn kaip iseis... burna net isdziusta kaip gerti noriu, atrodo isgerciau visa vandenuka, bet stengiuosi tik suvilgyti, nestumo metu buvo CD gal tai dar turi itakos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sandritalt @ 2008 04 13, 12:37)
ismeciau vakar pilna kamera saldyto pienuko, kai reikejo negere atsildyto. Stengiuosi mazinti nusitraukinejimus, bet nelabai sekasi, skausmas neimanomas  verysad.gif  pradejau gerti metu arbatele. O del skysciu tai nzn kaip iseis... burna net isdziusta kaip gerti noriu, atrodo isgerciau visa vandenuka, bet stengiuosi tik suvilgyti, nestumo metu buvo CD gal tai dar turi itakos?  g.gif

Zinok reikia kantrybes tai ilgas ir sunkus procesas bet jei tikrai bus blogai nerizikuok nueik pas seimos daktara ar ginekologa ir paprasyk kad israsytu laktacija mazinanciu vaistu, tik tai irgi nemalonu nes tie daktarai pradeda moralizuot kad ko nemaitini ir tt
Atsakyti
QUOTE(gggiedrex @ 2008 04 13, 11:41)
Zinok reikia kantrybes tai ilgas ir sunkus procesas bet jei tikrai bus blogai nerizikuok nueik pas seimos daktara ar ginekologa ir paprasyk kad israsytu laktacija mazinanciu vaistu, tik tai irgi nemalonu nes tie daktarai pradeda moralizuot kad ko nemaitini ir tt


nu apsisarvuosim kantrybe ir ziuresim kiek procesas pasistumes i prieki drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 07 09, 16:52)
Keista manyti, kad kudikis nenori kruties. Taip nebuna. Jei cepelina duotum, ir tam issiziotu. Gal nemokejo paimt kruties, tingejo traukti (juk nutraukta tai valge, kodel tada sakai, kad nenorejo butent tavo pieno?). Nekaltinu taves, bet keistas isvadas padarei.


Buna, kad vaikas nenori kruties. Kovojau ir as diena nakti, bet ta kova laimejau as ir iki siol maitinu. jam jau 8 menesiai.
Atsakyti
na va mamytes, papasakosiu ir as savo istorija smile.gif pagimdziau dukryte, mazyte coliuke gime, taj is karto isveze i maziuku (neo natal) skyriu, as ta nakti apsiurejau maziuke, bet ji buvo inkubatoriui, kita diena liepe nusitraukinet piena.pieno daug turejau, taciau tik sus svirkstu per siaudeli girdziau verysad.gif sirdid plysta prisiminus.prisaldziau aligonines saldytuva savo pieno.na mazyte po biski pradejo imti kruti, atvaziuodavo is specialios klinikos sesele ir padedavo man maitinti.viskas sekesi sauniai biggrin.gif grizom namo, viskas sekesi geraj...kol viena diena atejo sesele, pasvere, sako svoris nukrito verysad.gif vadinas neuztenka pienelio.grieztai sako daduok misinelio.na zinoma jau kita diena taip ir padariau, nes galvojau kad tai bus geriausia mano mazyliai.po men.ji jau neeme kruties, taj nusitraukinejau ....taip vargau apie 2 men.mano priesas tapo tas pientraukis doh.gif tajp skadedavo, o jis nieko neistraukia, geriausiai padedavo karstas dusas - nueinu, taj pienas upeliais begdavo duse, tad palengvedavo rolleyes.gif na bet pienelio eme mazeti ir mazeti, vis minkydavau pientrauky, bet rezultati liudino, pienelio eme mazeti.na ka, jauna mama esu, pagimdziau 21 metu.aplink nera artimuju, tad neturejau jokiu patarimu ir paguodos.pienelis dingo.bet nesijauciau blogai, nes zinojua kad padariau viska ka galejau del savo mazutes....iki kol, neprisikaiciau SM viskokiu baisybiu, kaip misinukai blogai, ir kokios blogos mamos kurios nemaitina, kokios savanaudes, atima visa kas geriausia is mazyliu.gavau soka doh.gif pradejau jaustis blogai pries savo dukryte, vyra, pries save....aciu dievui mano brangusi padejo man atsipeiketi wub.gif dukryte sveikute, nedidelio svorio( nes gime mazyte) bet aktyvi, protinga, gabi ir grazi.....taj mano turtas, mano gyvenimas....dziaugiuosi kad ji salia, taj svarbiausia wub.gif mes sauniai sutariam, bandau neprarasti rysio su ja, nors jau viska pavalgo pati, is buteliuko maitinu as, ant rankyciu, kaip zindoma kudikeli, ir ji taip pat ziuri man i akis, glosto mane wub.gif mes dziugiames viena kita.

MP geriausias maistas kudikiui, taciau to negalinti daryti mamyte neturetu jaustis kalta, uzuot ji turetu stengtis butu gera mama, suteikti sauguma ir siluma, atsiduoti savo siela vaikeliui, kad jis jaustusi mylimas 4u.gif

man skaudu kai mamytes blogai jaucias, nes pati taip jauciaus, bet pradejau skaityti daug psichologines literaturos, ir radau sielos ramybe ax.gif mylinti mama yra ir ta kuri maitina is buteliuko mirksiukas.gif aukit sveiki ir dideli visi 4u.gif
Atsakyti
Mamytes tos kurios nusitraukinejat su pientraukiu,visos nakti nusitraukiat piena? g.gif as netraukiu,12 nakties nusitraukiu po to tik 6 ryto, g.gif ir man daznai neiseina nusitraukti,as traukiu taip mazdaug: 6,10,14,18,21,00 val.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 07 09, 16:52)
Keista manyti, kad kudikis nenori kruties. Taip nebuna. Jei cepelina duotum, ir tam issiziotu. Gal nemokejo paimt kruties, tingejo traukti (juk nutraukta tai valge, kodel tada sakai, kad nenorejo butent tavo pieno?). Nekaltinu taves, bet keistas isvadas padarei.




o maniskis taip pat neeme krutines. ko tik neisbandziau. doh.gif mano mama ir kaip tu, kad tipo kazka ne taip darau. tai pasisodinau ja ir parodziau ka, kaip darau. pasak jos viskas teisingai, o mano bernas iki pamelynavimo reke, bet krutines neeme doh.gif schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(joviliukste @ 2008 04 14, 15:11)
na va mamytes, papasakosiu ir as savo istorija  smile.gif pagimdziau dukryte, mazyte coliuke gime, taj is karto isveze i maziuku (neo natal) skyriu, as ta nakti apsiurejau maziuke, bet ji buvo inkubatoriui, kita diena liepe nusitraukinet piena.pieno daug turejau, taciau tik sus svirkstu per siaudeli girdziau  verysad.gif sirdid plysta prisiminus.prisaldziau aligonines saldytuva savo pieno.na mazyte po biski pradejo imti kruti, atvaziuodavo is specialios klinikos sesele ir padedavo man maitinti.viskas sekesi sauniai  biggrin.gif grizom namo, viskas sekesi geraj...kol viena diena atejo sesele, pasvere, sako svoris nukrito  verysad.gif vadinas neuztenka pienelio.grieztai sako daduok misinelio.na zinoma jau kita diena taip ir padariau, nes galvojau kad tai bus geriausia mano mazyliai.po men.ji jau neeme kruties, taj nusitraukinejau ....taip vargau apie 2 men.mano priesas tapo tas pientraukis  doh.gif tajp skadedavo, o jis nieko neistraukia, geriausiai padedavo karstas dusas - nueinu, taj pienas upeliais  begdavo duse, tad palengvedavo  rolleyes.gif na bet pienelio eme mazeti ir mazeti, vis minkydavau pientrauky, bet rezultati liudino, pienelio eme mazeti.na ka, jauna mama esu, pagimdziau 21 metu.aplink nera artimuju, tad neturejau jokiu patarimu ir paguodos.pienelis dingo.bet nesijauciau blogai, nes zinojua kad padariau viska ka galejau del savo mazutes....iki kol, neprisikaiciau SM viskokiu baisybiu, kaip misinukai blogai, ir kokios blogos mamos kurios nemaitina, kokios savanaudes, atima visa kas geriausia is mazyliu.gavau soka  doh.gif pradejau jaustis blogai pries savo dukryte, vyra, pries save....aciu dievui mano brangusi padejo man atsipeiketi  wub.gif dukryte sveikute, nedidelio svorio( nes gime mazyte) bet aktyvi, protinga, gabi ir grazi.....taj mano turtas, mano gyvenimas....dziaugiuosi kad ji salia, taj svarbiausia  wub.gif mes sauniai sutariam, bandau neprarasti rysio su ja, nors jau viska pavalgo pati, is buteliuko maitinu as, ant rankyciu, kaip zindoma kudikeli, ir ji taip pat ziuri man i akis, glosto mane  wub.gif mes dziugiames viena kita.

MP geriausias maistas kudikiui, taciau to negalinti daryti mamyte neturetu jaustis kalta, uzuot ji turetu stengtis butu gera mama, suteikti sauguma ir siluma, atsiduoti savo siela vaikeliui, kad jis jaustusi mylimas  4u.gif

man skaudu kai mamytes blogai jaucias, nes pati taip jauciaus, bet pradejau skaityti daug psichologines literaturos, ir radau sielos ramybe  ax.gif mylinti mama yra ir ta kuri maitina is buteliuko  mirksiukas.gif aukit sveiki ir dideli visi  4u.gif



butent, pritariu joviliukste nes ir as kiek bandziau ieskoti informacijos apie maitinima kudikio su misinuku, nieko gero neradau. visur tik kaip maitinti krutine. net siutas eme, lyg as tycia negaliu maitinti savo sunaus krutine. manau turetu but daugiau informacijos suteikia ir ligoninej apie tai kaip reikia pasirinkt misinukus, kokeis kiekiais maitint ir t.t. o ne kaltinti motinas del to, kad negali maitinti, kad is vaiko atima kas geriausia.
Atsakyti
QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 04 16, 20:32)
o maniskis taip pat neeme krutines. ko tik neisbandziau. doh.gif  mano mama ir kaip tu, kad tipo kazka ne taip darau. tai pasisodinau ja ir parodziau ka, kaip darau. pasak jos viskas teisingai, o mano bernas iki pamelynavimo reke, bet krutines neeme doh.gif  schmoll.gif
Papildyta:
butent, pritariu joviliukste nes ir as kiek bandziau ieskoti informacijos apie maitinima kudikio su misinuku, nieko gero neradau. visur tik kaip maitinti krutine. net siutas eme, lyg  as tycia negaliu maitinti savo sunaus krutine. manau turetu but daugiau informacijos suteikia ir ligoninej apie tai kaip reikia pasirinkt misinukus, kokeis kiekiais maitint ir t.t. o ne kaltinti motinas del to, kad negali maitinti, kad is vaiko atima kas geriausia.

taip jau yra, gaila bet taip jau yra, mamytes maitinancios misineliais savo aukselius yra laikomos kazkodel "blogomis" mamomis verysad.gif ir kartais jauciuosi nesuprasta, nors ne savo noru pasirinkau, mano mazyle taip pat pati atsisake kruties unsure.gif taciau manau tikrai neverta sedeti ir galetis saves, nes vaikelis taj jaucia, geriau buti linksmai, dziaugtis savo aukseliu 4u.gif o man pvz.labai smagu kai mano maziuke atsinesa pienelio buteliuka, atsiseda man ant keliu, ir tik tada geria wub.gif sultis, vandenuka viska jau geria is puodelio, bet pieneli - tik is buteliuko ir tik ant mano ranku ax.gif ir tai buna musu momentas, kada as ja buciuoju, glostau, ir nejauciu jokio skirtumo, ar jei duodu kruti ar buteliuka, svarbu, kad ji cia, salia manes....tada dziaugiuosi visa sirdimi wub.gif
apie maitinima misinuku niekada ir nesurasite per daug informacijos(o ypac jei tikites surasti ka nors gero) o ypac SM , nes dauguma cia zindymo salininkiu gali parasyti lb skaudziu dalyku, o mamytes, maitinancios misineliais dazniausiai nesikisa, nes jom taj skaudi tema, nenori jos liesti.....taip jau yra, taciau , raganiauskiene, svarbiausia, kad vaikuciai auga, sveiki ir laimingi.kai mano mazoji krykstauja is dziaugsmos, suprantu kad viska darau gerai, kad esu gera mama, del savo dukrytes kalnus perkopciau ir upes perplaukciau mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai neturiu pasiteisinimo, kodel nuo pat gimimo nemaitinu pati.... Aisku, tikejaus ir ruosiausi maitinti pati, prisipirkau ir naktiniu su sagom ir antspeniu ir ikloteliu ir pan. Priezastys nemaitinimo, ko gero, psichologines... Nuo pat gimdymo viskas pasisuko kazkokia neaiskia - iki siol man mistine linkme. Gimdymas buvo sunkus (nuosirdziai nesitikejau, nes visuomet buvau pakanti skausmui ir tikejaus viska istverti lengvai). Vaikuti trauke ir su vakumu, ir su replemis (nesupratau pati saves, kodel nesugebejau isstumti??) Po gimdymo jauciau... (nezinau koks tinkamas zodis) gal isgasti? nebesuvokima, kodel viskas taip vyksta? ir kai man vaikeli padejo ant krutines, as turbut buvau issigandusi ne maziau nei jis (negaliu to paaiskinti, kodel vietoj laukiamos euforijos jauciausi butent taip). Priespienio nesimate, sedet negalejau, bandziau kazkaip nemoksiskai det vaika prie krutines, jam nesigavo ciulpti, jis reke, sesutes pacios atnese misinuka, net nesusimascius sumaitinau... po to vis bandziau deti prie krutines, bet is viso maciau tik 1-2 lasus priespienio, ir turbut nepatikejau kad vaikelis pajegus ciulpti, istraukti ir stimuliuoti. Mano vyras prie to dar vis kartojo "tu gi neturi pieno" ir kiso misinuka, tas nepadejo irgi. Stresavau be galo be krasto. Grizus namo is ligonines, uzsibreziau maitinti pati, nes galvojau namu aplinka sumazins stresa. Pienuko lyg pradejo rastis. Sekancia diena mus pagulde i ligonine nuo geltos. Vel siaubingai stresavau. Liepe po lempa laikyt kuo ilgiau, vadinasi zaidimui su MP kaip ir nebuvo laiko... Apie nusitraukima nebuvo ir kalbos - nebuvo ka traukti, krutine buvo minksta, ir niekas net neketino varveti. Tik maikute keliais lasiukais suslapdavo per nakti... Po 3 dienu nei to nebeliko. Grizom namo, arbatu geriau litrais, dejau vaikeli prie krutines, bandziau zindyti, bet jis kuo toliau tuo daugiau reke, vyras liepe nevirkdyt vaiko, ir as sielodamasi tesiau maitinima misinukais...
Visa pradzia buvo kazkoks nepaaiskinamas stresas, ligoninej niekas nepamoke ir neparode kaip maitinti, vyras prisidejo su savo komentarais, ir as labai greitai nuleidau rankas, ta pripazistu sad.gif Ko gero nesuvokiau, kad reikia ideti tiek pastangu. Ypac kai nesi labai pieninga. Nesuvokiau, kodel man nesirodo priespienis po gimdymo. Tas pojutis, kad pagimdziau, o krutys neispampo, liko kaip ir pries nestuma - iki siol nesuvokiamas. Palaikymo gavau nuli. Bandau teisintis pati pries save ir ieskoti informacijos, kad misinukais maitinami vaikai irgi auga sveiki, bet jei turesiu antra vaika, labai tikiuosi nepadaryti visu imanomu klaidu, kurias padariau dabar. Labai tikiuosi maitinti pati nors kuri laika.
Norejau paklausti. Mano suneliui 1 menuo, jis suvalgo apie 650ml Aptamil 1 per para per 6 kartus. Sveria apie 5 kg. Ar tai pakankamai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evi: 20 gegužės 2008 - 23:59
QUOTE(Evi @ 2008 05 20, 21:55)

Norejau paklausti. Mano suneliui 1 menuo, jis suvalgo apie 650ml Aptamil 1 per para per 6 kartus. Sveria apie 5 kg. Ar tai pakankamai?

ant pakuotes turi but parasyta kiek turi suvartoti menesio kudikis mirksiukas.gif zinoma, vaikuciai yra indvidualus ir tikrai suvalgo skirtingai .mano mazoji suvalgydavo maziau nei puse nurodytos normos doh.gif manau svorio normalaus tavo mazylis mirksiukas.gif nesijaudink, uzaugs sveikas tavo vaikelis 4u.gif nesigreziok atgal ir nekaltink saves, buvo kaltos aplinkybes...nuo streso pienelis nesigamina, jei daug jo patyriai, zinoma kad jo nebuvo ir dar toks nepalaikymas... ziurek i prieky, rupinkis savo mazyliu, nei pirmas nei paskutinis vaikas uzaugantis misineliu pagalba 4u.gif
taciau, jei dar paspaudzius krutis issiskiria bent laselis pieno, gali pabandyti elektrini pientrauky, jis labai gerai istraukia piena.as negalejau po gimdymo maitint mazyles, tad naudojaus siuo pientraukiu ir jis man is pradziu vos kelis lasus istraukdavo, bet kuo dazniau traukiau, paskui labai daug pieno turejau.....tik beda gali but paskui kita - vaikelis jau gali but priprates gerti is buteliuko ir prie misineliu skonio, tad pats nebeimtu kruties.o patikek manim, kasdien kas 2- 3 val sedeti su pientraukiu rankose ir minkyti krutis nera didziausias malonumas.as taip kankinausi 2 men.kad istempciau bent isvajotuosius 6 men.su MP.
nusiramink, dziaukis kad dabar viskas gerai, dziaukis motinyste, savo stebuklu 4u.gif nekaltink kitu ir saves , laikykites mamyte 4u.gif
Atsakyti