Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

Absurdas su tuo rusisku rasimu doh.gif Forumas lietuviskas ir jame lankosi ir tokios lietuvaites, kurios net ir nesupranta rusu kalbos..
letta_n, arba cia rasykite lietuviskai, arba atsakinekite asmeniskai i az toms, kurios su jumis rusiskai bendrauti nori schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijolia @ 2009 05 26, 16:17)
Absurdas su tuo rusisku rasimu  doh.gif Forumas lietuviskas ir jame lankosi ir tokios lietuvaites, kurios net ir nesupranta rusu kalbos..
letta_n, arba cia rasykite lietuviskai, arba atsakinekite asmeniskai i az toms, kurios su jumis rusiskai bendrauti nori  schmoll.gif

Atsiprašome, rašyti tiems, kurie žino russkiy.Jeigu jūs nemėgimas - o ne skaityti.( perevodila so slowarem,ošibki možete ispravit). Sunku rašyti profesines atsakimai ne savo gimtaja kalba.
Atsakyti
[quote=Agnekk,2009 05 26, 15:35]
[quote=/ Lisa /,2009 05 25, 22:39]
Tai pasiklausk kokios firmos pigmentai smile.gif
Papildyta:

O kokios firmos geriausi? 4u.gif ax.gif blush2.gif
[/quote]
amerikičiai turi daugiau patirties
Atsakyti
[quote=Agnekk,2009 05 26, 15:35]
[quote=/ Lisa /,2009 05 25, 22:39]
Tai pasiklausk kokios firmos pigmentai smile.gif
Papildyta:

O kokios firmos geriausi? 4u.gif ax.gif blush2.gif
[/quote]
Daug yra geru firmu ir geru pigmentu. Svarbu , kad nebutu neeiskios kilmes, kad butu sertifikuoti .Tai pasiklauskite kokis firmos ir parasysite, arba per google apie ta firma paskaitykit.
Atsakyti
[quote=/ Lisa /,2009 05 26, 22:15]
Daug yra geru firmu ir geru pigmentu. Svarbu , kad nebutu neeiskios kilmes, kad butu sertifikuoti .Tai pasiklauskite kokis firmos ir parasysite, arba per google apie ta firma paskaitykit.
[/quot

Taip ir reikės padaryti 4u.gif ax.gif Tik labai gaila , kad savo puošybas reikės rudeniui nukelti, nes po permanento nerekomenduojama degintis ir saulėje būti g.gif o visdėlto vasara čia pat wub.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2009 05 22, 14:28)
Sveikutės,
galiu rekomenduoti ramute iš Sugiharos  thumbup.gif aš pas ją dariausi, nu kruopštumas neapsakytas moteriškės  wub.gif dariausi antakius ir akių viršų ir apačią. Ji ir namie daro, aš namie ir dariausi už puse kainos  drinks_cheers.gif
tik nžn ar galiu be jos leidimo viešinti jos tel. čia, tai jei ka sudomins, rašykit man i az  ax.gif

pasirodau bis.gif biggrin.gif antakiai tik kelios dienos po korekcijos,todel tokie ryskus, paskui nebus tokie smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undine: 27 gegužės 2009 - 10:52
QUOTE(undine @ 2009 05 27, 12:51)
pasirodau  bis.gif  biggrin.gif

Grazu mirksiukas.gif O ar lb skaudejo?.. ax.gif Akiu vokus ypac? g.gif
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2009 05 28, 10:05)
Grazu  mirksiukas.gif  O ar lb skaudejo?..  ax.gif Akiu vokus ypac? g.gif

tai kad kaip tik akiu vokai gal nelabai, jau nebepamenu lotuliukas.gif ne tai kad skauda, bjaurus toks jausmas, atrodo i aki lenda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2009 05 28, 12:13)
tai kad kaip tik akiu vokai gal nelabai, jau nebepamenu  lotuliukas.gif ne tai kad skauda, bjaurus toks jausmas, atrodo i aki lenda doh.gif

bijau.gif manau,kad nemalonu hihihi.gif
O skausmas gal kaip tatu kad darytu? unsure.gif
Nu grozis reikalauja aisku.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2009 05 28, 10:37)
bijau.gif manau,kad nemalonu  hihihi.gif
O skausmas gal kaip tatu kad darytu? unsure.gif 
Nu grozis reikalauja aisku.. ax.gif

na bėda kad nežinau koks skausmas kai tatoo daro, bet manau gal analogiškas biggrin.gif
Atsakyti
Undine labai graziai pas tave akys padarytos.Kiek sumokejai uz virsutini voka?Pas mane yra negerai padaryta,man butinai reikia pataisyti,nes pasirodo dariausi pas visiskai nepatyrusia meistre,ji man rode akiu voku foto,ir as automatiskai supratau kad tai yra jos darbai,o paskui pasirode kad ji is viso akis pirma karta dare sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxox: 28 gegužės 2009 - 15:01
QUOTE(linuxox @ 2009 05 28, 14:59)
Undine labai graziai pas tave akys padarytos.Kiek sumokejai uz virsutini voka?Pas mane yra negerai padaryta,man butinai reikia pataisyti,nes pasirodo dariausi pas visiskai nepatyrusia meistre,ji man rode akiu voku foto,ir as automatiskai supratau kad tai yra jos darbai,o paskui pasirode kad ji is viso akis pirma karta dare sad.gif

aš dariausi ir viršu ir apačia,mokėjau 350lt net nzn kiek atskirai, o kiek girdėjau taisymas, dar kt kaina eina g.gif
Atsakyti