Įkraunama...
Įkraunama...

Blynai iš bulvių

Nekenciu vokisku bulviu mad.gif nei normaliai cepelinu , nei zemaiciu blynu issivirsi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(braškė7 @ 2009 08 12, 20:44)
Nekenciu vokisku bulviu  mad.gif nei normaliai cepelinu , nei zemaiciu blynu issivirsi  verysad.gif

o as perku ekologiskas ir vargo nematau smile.gif
Atsakyti
O as siandien iskepiau Kedainiu blynu mirksiukas.gif Skanumelis thumbup.gif , pirstus visi apsilaize essen.gif yess.gif Gaminau pagal DELFI video reportaza, tik dar i orkaite idejau pusvalandukui, kad butu uztikrintai mirksiukas.gif
Atsakyti
labai mėgstam tarkuotų bulvių blynus thumbup.gif su grietine
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif labai mėgstu įvairių daržovių blynus iš Maximos, gal kas žino receptuką ir galėtų man brūkštelėt kaip gaminti ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2005 01 28, 01:29)
Bulvinius blynus musu namuose kepa tik vyras, tai jo receptas-bulves, itarkuotas svogunas, kiausiniai, verdantis pienas ir siek tiek manu kruopu. Mmmmm, labai geri gaunasi smile.gif . Ai, ir dar pipru ideda, taip nepagailint.

Tiek daug forumiečių išgyrė receptą kad neatsilaikiau ir aš išbandžiau blush2.gif
Likau sužavėta, labai labai skanu. Kepsiu visuomet tik pagal šį receptėlį bulvinius blynus.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 11 21, 14:29)
user posted image.zemaiciu blynai. nuskustas bulves isviriau,kai atsalo sumaliau,idejau krapu,1 kiausini ,iberiau krakmolo,viska suminkiau ir dariau blynus,i vidu dejau virta mesa. tesla isejo labai  thumbup.gif ,visai nelipo prie ranku.

thumbup.gif tai va tas stebuklingas receptas kad neliptu prie ranku biggrin.gif Reiks sian vakare pabandyt.As bulvine ziauriai,kas liecia bulviniu blynu,cepelinu,kugeliu ir visko kas susije su bulvem tai valgau daugiau nei mano vyras blush2.gif Net apsipyke buvom lotuliukas.gif jis sportuojantis zmogus ir ziuri kartu ir mano figura,tai gavau moralu doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ablydute @ 2007 01 11, 11:48)
Čia žiū tiek patarimų. O mano brangusis labai mėgsta bulvinius blynus, tad patarimai ypač vertingi  thumbup.gif  . Užsiimsiu kepimu, tik kad velniškai nemėgstu tarkuoti sad.gif Bet ko nepadarysi dėl brangiojo?

Mergaites del tarkavimo masinos,tai ji nera brangi,tik vienos buna kur isspaudzia sultys o kitos tiesiog tarkuoja.Seniau maciau rimi apie 100 lt kainavo,bet galima ir gariunuose rast pas baltarusus,ten gal dar pigiau.Maniskei tai jau metu kiek man,dar is mamos pasiemiau kai issikeliau. thumbup.gif
Papildyta:
Man dar labai patinka zemaiciai su kopustais essen.gif Galima kept orkaitej galima ir keptuvej.Galima det zalia patroskinta kopusta,o galima ir rauginta pakepinta thumbup.gif Apsilaizymas!

Dar kilo mintis,kad grybu metas galima ir su grybais smile.gif
Atsakyti
o jei zeimaiciu blyna daryti is farso? gautusi? jei deciau zalia i vidu jis iskeptu?
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dduusskkee @ 2009 09 28, 11:23)
o jei zeimaiciu blyna daryti is farso? gautusi? jei deciau zalia i vidu jis iskeptu?
ax.gif

Nu man atrodo, kad žalias faršas tikrai neiškeptų schmoll.gif
Tai išsivirk kukuliukus faršo, paskui sumaigyk šakute ir tau įdaras. Arba gali faršą iškept keptuvėj. Išbandyti abu variantai thumbup.gif . Tik aš dar dedu kepinto svogūno ir visokių prieskonių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2005 01 28, 01:29)
Bulvinius blynus musu namuose kepa tik vyras, tai jo receptas-bulves, itarkuotas svogunas, kiausiniai, verdantis pienas ir siek tiek manu kruopu. Mmmmm, labai geri gaunasi smile.gif . Ai, ir dar pipru ideda, taip nepagailint.



Mėginau kepti blynus pagal šį receptą, bet visiškai nenusisekė man jie - tiesiog tragiškai lipo prie keptuvės, nors ir labai gerai įkaitinau riebalus verysad.gif Tiesa, ji pas mane ne tefloninė, o sunki, špižinė. Paklausiau mamos, labiau patyrusios virtuvėje už mane, sakė, jog taip nutinka, jeigu į blynų tarkius pilama pieno. Turbūt šitas receptas tinkamas tik tefloninėms keptuvėms g.gif
Atsakyti
QUOTE(xmarx @ 2009 10 30, 11:17)
Mėginau kepti blynus pagal šį receptą, bet visiškai nenusisekė man jie - tiesiog tragiškai lipo prie keptuvės, nors ir labai gerai įkaitinau riebalus verysad.gif Tiesa, ji pas mane ne tefloninė, o sunki, špižinė. Paklausiau mamos, labiau patyrusios virtuvėje už mane, sakė, jog taip nutinka, jeigu į blynų tarkius pilama pieno.
Turbūt šitas receptas tinkamas tik tefloninėms keptuvėms  g.gif

g.gif Aš kepiau ant tefloninės - nesvilo, puikiai iškepė.
Atsakyti
noriu pasigamint bulvinius bln. su kiauliena gal patarsit
Atsakyti