Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiukui padidėjęs vienas galvos skilvelis

labai bijau ir aš , nes rado šoninio skilvelio padidėjimą, kol kas gydytojas sakė, kad nenori gąsdint, reikia apžiūrėt po mėnesio, vat jau artėja ta apžiūra ir dar labiau pradedu nervintis
labai tikiuosi, kad viskas bus gerai, stiprybės ir kitoms nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(lindalyte @ 2009 04 22, 12:50)
labai bijau ir aš , nes rado šoninio skilvelio padidėjimą, kol kas gydytojas sakė, kad nenori gąsdint, reikia apžiūrėt po mėnesio, vat jau artėja ta apžiūra ir dar labiau pradedu nervintis
labai tikiuosi, kad viskas bus gerai, stiprybės ir kitoms nestuke.gif

aisku kad bus viskas gerai,nors kaip buvau nestuke.gif ,as irgi bijojau,bet viskas susitvarke,tai jums bus viskas gerai ir stiprybes 4u.gif
Atsakyti
na, va, noriu pasidžiaugt, kad viskas susinormalizavo, belieka laukt išsvajotosios lėlytės, beje, labai ačiū už palaikymą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lindalyte @ 2009 04 28, 13:12)
na, va, noriu pasidžiaugt, kad viskas susinormalizavo, belieka laukt išsvajotosios lėlytės, beje, labai ačiū už palaikymą smile.gif

thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sita temele ilga laika buvo neaktyvi,belieka zinoma tik dziaugtis..

Mums 24 sav ir sIandien mums gydytoja privacioj klinikoj echoskopija dare, tai sake,kad desinys skilvelis padidejes (8mm, o kitas norma 6mm),tai net kojas pakirto verysad.gif prisiskaiciau visokiu baisybiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2010 09 16, 00:30)
sita temele ilga laika buvo neaktyvi,belieka zinoma tik dziaugtis..

Mums 24 sav ir sIandien mums gydytoja privacioj klinikoj echoskopija dare, tai sake,kad desinys skilvelis padidejes (8mm, o kitas norma 6mm),tai net kojas pakirto  verysad.gif  prisiskaiciau visokiu baisybiu  verysad.gif

sveikute
nepasiduok,ir negalvok apie blogiausia,viskas bus gerai 4u.gif

nors aisku as irgi tuo metu nervavausi,ir galvojau apie blogiausia,bet viskas susitvarke ir jau suneliui beveik 3metukai,laksto sveikas ir viskas pamirsta thumbup.gif

tad jums irgi viskas bus gerai,gero ir malonaus laukimo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gudytejol @ 2010 09 16, 13:10)
sveikute
nepasiduok,ir negalvok apie blogiausia,viskas bus gerai 4u.gif

nors aisku as irgi tuo metu nervavausi,ir galvojau apie blogiausia,bet viskas susitvarke ir jau suneliui beveik 3metukai,laksto sveikas ir viskas pamirsta thumbup.gif

tad jums irgi viskas bus gerai,gero ir malonaus laukimo wub.gif


aciu labai uz grazius zodzius ir palaikyma,stengiuosi nesinervuot ir dziaugtis laukimu
Atsakyti
sveikos,vakar dare echo ir pastebejo,kad kairys skilvelis yra truputi padidejas,siuntime irase padidejas 0,76 mm,tas padidejimas toks kaip ziedas uzsidejas,siuncia i klinikas konsultacijai ir istyrimui, vaikutis atitinka 17sav ir 3dienas. net nzn ka galvoti g.gif pirmad uzsirasiau klinikose konsultacijai. gal dar yra nestukiu su tokiom bedom? kaip jus laikotes? ka gyd sako?
Atsakyti
QUOTE(aura0404 @ 2011 02 11, 15:42)
sveikos,vakar dare echo ir pastebejo,kad kairys skilvelis yra truputi padidejas,siuntime irase padidejas 0,76 mm,tas padidejimas toks kaip ziedas uzsidejas,siuncia i klinikas konsultacijai ir istyrimui, vaikutis atitinka 17sav ir 3dienas. net nzn ka galvoti  g.gif pirmad uzsirasiau klinikose konsultacijai. gal dar yra nestukiu su tokiom bedom? kaip jus laikotes? ka gyd sako?

sveikute
pas mus su tais skilveliais viskas susitvarke,aisku irgi labai tuo laiku bijojau,bet dabar jau mums treji,ir bedos pamirstos ax.gif
o tau linkiu stiprybes,ir negalvok kad bus blogai,viskas bus gerai,juk mes stiprios ir viska istveriam drinks_cheers.gif ,aisku sunku dabar taip sakyti,kaip man jau viskas praeity,bet svarbiausia tiketi ir visas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
mano sunelis gime apsisukusia virkstele, gimdymo metu buvo uzstriges, nepraejo pro gimdymo takus naturaliai, teko kistis gydytojui ir pasukti galvyte, kad normaliai pagimdyciau.. pagal APGAR dave 9 balus.. po poros menesiu daremes galvytes echo, nustate vieno smegenu skilvelio nezymu padidejima, tad liepe dar karta ateiti po poros menesiu, per ta laika nezinia ko prisigalvojome, istisai matavome galvytes apimti, ziauriai veikia tokie gasdinimai... o echo parode, kad padidejimas daugiau nesiplecia, tad gydytoja tepasake, kad greiciausiai padidejo del gimdymo metu patirto nedidelio deguonies trukumo... vaikas sveikas, auga ir vystosi gerai, labai bendraujantis, smaikstuolis, pusiausvyras (nei per ramus, nei per jautrus).. man atrodo, kad daugelis atveju kai tevai prigasdinami skirti klinikoms pritraukti kuo daugiau klientu, ka gauti is ligoniu kasu litu
Atsakyti
pirmad buvau klinikose,pas gyd Kliucinska,sake per anksti gyd dare echoskopija,nes dar tokiu metu nebuna tiek issivystes vaisius,kad butu galima vertinti nukrypimus,nes ju gali buti ir daug arba visai nebuti,tai paskyre vasario 28d ateiti echoskopijai,tada bus 20 sav ir pats laikas vertinti,beveik uzgarantavo,kad cia nera nieko blogo,tai apsisarvavome kantrybe ir laukiame smile.gif tikimes,kad viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
vakar buvau klinikose,echo dare du docentai ir abu nieko neiprasto nerado,mums viskas gerai thumbup.gif dar paaiskino,kad ne visos gyd supranta tai ka mato echo biggrin.gif yra nuo skilvelio dar toks siulas ir dazniausiai tos gerai neismanancios gyd del jo prisikabina,nes echo metu vienoje puseje ji imanoma matyti,o kitoje puseje neimanoma matyti smile.gif
matau tema nelabai aktyvi,bet parasau savo patirti,gal kam pravers smile.gif
Atsakyti