Įkraunama...
Įkraunama...

Simpsonai

thumbup.gif Multikų -multikas ....pats- pačiausias....Simsonai - JĖGA thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
negi ten taip įdomu g.gif , turiu vieną draugą, kuris alpsta dėl jų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2007 07 09, 13:48)
negi ten taip įdomu  g.gif , turiu vieną draugą, kuris alpsta dėl jų  lotuliukas.gif

O ką jūs nežiūrit? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2007 07 09, 14:48)
negi ten taip įdomu  g.gif , turiu vieną draugą, kuris alpsta dėl jų  lotuliukas.gif

bigsmile.gif Rekomenduoju pažiūrėti... o tada žinosi ar įdomu ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Man labai patinka. toks linksmas. kaip tik parėjus iš mokyklos būdavo kaip tik. Kartą iš neturėjimo skaičiavau kie kten smurto scenų, tai greit skaičių pamečiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 07 09, 14:06)
O ką jūs nežiūrit? unsure.gif


mes nežiūrim kol kas biggrin.gif

QUOTE(arabeska @ 2007 07 09, 14:16)
bigsmile.gif Rekomenduoju pažiūrėti... o tada žinosi ar įdomu ar ne  mirksiukas.gif

reiks taip ir padaryt vieną sykį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2007 07 09, 13:48)
negi ten taip įdomu  g.gif , turiu vieną draugą, kuris alpsta dėl jų  lotuliukas.gif

Man tai nelabai, bet mano sūnui-tai thumbup.gif
Atsakyti
Man simpsonai tai thumbup.gif user posted image
Kad ir parodo kokių nešvankybių, bet kažkaip moka gražiai pateikt user posted image
Atsakyti
Aš,aš! wub.gif wub.gif
Turbūt vienintelis serialas,kuris man tikrai patinka wub.gif
Oj laukiu nesulaukiu filmo blush2.gif
Atsakyti
ir man patinka thumbup.gif seniau nepraleisdavau ne vienos serijos, dabar jau kiek pabodo rolleyes.gif
Atsakyti
Simpsonai valdo, cia jau nenugincijamai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos Simsu gerbejos,as taip pat niekada stengiuosiu nepraziureti sio linksmo filmuko smile.gif O dar kartais ryte ir kartojima paziuriu,jega thumbup.gif

Atsakyti