Įkraunama...
Įkraunama...

Romantiškiausias vakaras

Grazi istorija 4u.gif ech,kad mano vyrelis nors panasaus ka sugalvotu, bet jo atsakymas,kad as nemoku kazko ismastyti,sakau draugus pasitelk i pagalba jei paciam sunku, bet turbut mazai nori, jei noretu tikrai ka nors sugalvotu, o paciai staigmenas daryt kaip ir pabodo, nes atsako nera.

o Jums tikrai nuostabus vakaras buvo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(chanuma @ 2008 11 21, 17:16)
as su savo vyru gyvenu 12metu. nieko panasaus nera buve aggressive.gif
jis tiksugeba paklausti ko nori dovanu gun_bandana.gif

labai labai tau kamiliuke  pavydziu wub.gif  wub.gif



QUOTE(VelDan @ 2008 11 22, 16:49)
Nepavydėkit, Chanuma, kiekvienam sava laimė  4u.gif Mano vyras tokių staigmenų irgi nedaro, bet kitais būdais mane moka pradžiugint, neabejoju jus taip pat. O Kamiliukei jos vyro staigmenos pačios pačiausios  wub.gif

wub.gif taip teisybe mam maniskis pats paciausias su savo staigmenom mirksiukas.gif
Linkiu ir jums to paties wub.gif
Atsakyti
Graži istorija smile.gif Aš galvoju - o jei mylimasis nedaro staigmenų, tokių kaip Kamiliukes, tai jis nesugeba, nemyli ar tiesiog nėra fantazijos, noro... g.gif Na labai tikiuosi, kad ir man kažkada kažkas panašaus nutiks mirksiukas.gif

Kuo daugiau tokių mielų dienų ir dar ne vienos tokios staigmenos ir Jums, Kamiliuke ir būtinai ją papasakokite savo sūneliui, kad kai jis bus kažkieno mylimasis, tėčio pavyzdys jam padėtų žiuginti savąją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kamiliuke @ 2008 11 19, 01:38)
Grazi istorija,saunus vaikinas ir tu sauni  thumbup.gif .Bet ar nemanai kad galejai savo tema uzsivesti ir papasakoti ne maniskei  g.gif o gal sios temos kuo nors susijusios g.gif  gal mes zinom viena kita g.gif


oi, as labai atsiprasau. net nedasuto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2008 11 24, 11:30)
oi, as labai atsiprasau. net nedasuto blush2.gif

Viskas ok bet matai kiekviena uzsiveda svaiske romantiskos meiles istorija mirksiukas.gif as sakau gal maza kas gyvenime nutike yra gal pazystamos ar kaip lotuliukas.gif
Atsakyti
kaip kokiam meiles romane
labai dziaugiuos uz jus drinks_cheers.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif na jau tikrai super romantiska thumbup.gif daugiau tokiu blush2.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai kiekvienos moters svajone wub.gif
Atsakyti
pasistenge TB, pasistenge thumbup.gif mirksiukas.gif
saunuolis, kad savo moteri bents karts nuo karto palepina... wub.gif ir dar taip... wub.gif
Atsakyti
kad visi vyrai butu tokie isradingi 4u.gif ax.gif
ir kodel tik vienetams kyla i galva tokios mintys taip pamaloninti savo mylimaja 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kaip grazu super tavo vyras sanuolis smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
laaaaaaaaaaabai romatiškaaaaaaaaaaaaaa wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti