Įkraunama...
Įkraunama...

Žvejojančios mamytės

Ir musu seimyna, zvejai megejai rolleyes.gif Vasara, tai varom karosu zvejot (dar ir dabar, kur vasara prigaudem, kokis 15 shtuku kibire miega. Paviesiui ledas, kazin ar neuzdus nabagai g.gif Vis planavom rudeni skritulius statyt ir tuos karasius "pamaut", bet taip ir nespejom, atidejom zvejyba su skrituliais pavasariui, kai ledas nutirps smile.gif Dar labai faina velkiaut, tik kai diedas irkluoja rolleyes.gif Didziausia zuvi buvau pagavus lydeka, kokiu 400 gr., nuo tada ir uzsikreciau zveju manija smile.gif
Na bet zuvi valyt, tai nors tu cry.gif nekenciu, nors tu ka. Sliekus, ziogus ir kt. skanumynus, ant kablio pati uzmainu smile.gif Ai, dar pamirsau, svarbiausias zvejybos atributas pas mus yra drinks_cheers.gif
Atsakyti
SOS
prašom pagelbėt - norim dovanot vyrui meškerę, parekomenduokit, nes nieko apie tai nenutuokiu, gal yra koks pavadinimas, kas turi įeit į komplektą? aišku, ir kaina kad nebūtų labai didelė, ir meškerė, skirta mėgėjui, prašau patarimo, AČIŪ

notworthy.gif
Atsakyti
As irgi megeja zuvauti.Dazniausei zuvauju vasara,kai susirenkame su visa gymine prie ezeru atostogauti.Musu pastovi atostogu vieta Zarasai.Ten geros zuvis kimba.Didziause esu pagavus 800gr.Lidekaite.Zvejiboje maloniauses dalikas pats kibimas ir zuvies traukimas nemegstu zuvi valyti ir valgiti.Bet gerai isdziovinta zuvi labai megstu prie alaus drinks_cheers.gif .Ziema ir teko zuvauti su broliu.Daugiausei esu sugavusi eseriu 3kg.Masala naudoju ivairu.Dazniausei sliekai ir speclervos. thumbup.gif
Atsakyti
Man patinka žvejoti tik vasarą, kai šilta, nes šalčio negaliu pakęsti. O šiaip tai žvejoju tik tam, kad malonu pasėdėti tylioje ir ramioje gamtoje. Man taip pat patinka vėžius gaudyti rolleyes.gif , nes man jie labai skanūs smile.gif .
Atsakyti
cry.gif oj, nu negi nesulauksiu patarimų dėl meškerės cry.gif
Atsakyti
Sveika Grafiene.Zinai ka nuejusi i parduotuve tu paprasik pardavejo pagalbos jis tau tai tikrai pades issirinkti gera meskere.Meskeres parduodamos ir dalinai sukomplektuotos(ryte,kabliukai,zilka)Bet ira ir nesukopmplektuotos.Geriau pirkti viska atskirai.Geras patarimas-Gera meskere jos pats galiukas turi buti labai elastingas,ir plonas.Be to meskere gera jei yra labai lengva.Zinoma viskas priklauso nuo to kokias zuvis gauditi.Paprasik pardavejo jis pades.Sekmes isrinkti gera vyrui puikia meskere. thumbup.gif
Atsakyti
Mes su vyru - žvejai mėgėjai smile.gif Kokią didesnę silkutę kai pagauni, tai ot laimės būna smile.gif Mes vasarą su gumine vatele nuplaukiam prie kokių nendrių ir tada tai jau žvejojam smile.gif Ir taip galim kokias 5 valandas pražvejot ( jei aišku kimba ) Bet tų žuvų niekad nevalgom, katinuj atiduodam ( nes jos tokios mažytės būna... )
Atsakyti
To JurSan: ačiū už pagalbą, tik manau, kad pardaėjas jau kai pasiūlys tooookią meškerę, kad neliks noro ir pirkt ... ta prasme norėjau pasikonsultuoti čia pirmiausia, o parduotuvėse bandys savo naudos apturėt daugiau
Atsakyti

Ir man zvejyba patinka-tiek vasara,tiek ziema thumbup.gif ziema su draugais vaziuodavom eseriu zvejot thumbup.gif man ziauriai patikdvo,lauzeli susikurdavom,kai salta pasidarydavo,kojas sildydavo,net batu padai imdavo svilt kartais blush2.gif vasara taipogi atrakcija thumbup.gif ne butina ka nors ir suzvejot,bet pats tas buvimas gamtoje-jega!o jei tenka didesne zuvi traukt,tai kaifas tikrai thumbup.gif

Bet as anksciau zvejodavau,kai su draugais vaziuodavom,o dabar jau ne,nes gaila,mano vyras-ne zvejys sad.gif medziotojas doh.gif o medziokle tai jau ne man schmoll.gif
Atsakyti
Labas rytas, zvejojancios mamytes ir dar busimos mamytes biggrin.gif

As taip sakant su svieziomis naujienomis, kaip sakant reportazas nuo ledo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif. Sestadieni buvom su vyru ir broliais zvejot ant Plateliu ezero, zuvytes nebuvo daug, nes prasidejo puga, o ir slegis buvo krites, tad eseriukai slepesi dugne, tad pagavok tik pora tu mazuju eserioku, kuriems matyt nusibodo pries nosi tampoma marmiske biggrin.gif ir pugzli pagavom biggrin.gif baisi zuvelioke, tokia tamsi, dumbluota, bet is ju gera sriubike iseina.

Saulutes nebuvo, bet ir salta nebuvo, tik kad ledas neplikas, o sniego daug, kai kur iki keliu, tad buvo sunku eiti toli, tad toli ir nejom, ledas storas bus apie kokia 30 centimetru.

Vienu zodziu- gera oro ir pilsio doze garantuota... xexexe smile.gif gal kuri taip pat buvot zvejoti? smile.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif Aš irgi su vyru ir jo draugais einu žvejot, bet man irgi labiau patinka vasarą thumbup.gif Ant ledo baisiai šalta, tai tada privalai su visais po gramą daryti, paskui žvejoji apspangus wacko.gif O vasarą visai kas kita, aš pati ir slieką užsimaunu, ir matylius, bet dzykus tai jau neee.. schmoll.gif Šlykštūs man jie.
Labiausiai patinka pagaut didesnę žuvį nei kitų ir girtis visiems biggrin.gif , o maniškis visada bando išsisukinėt ir sako, kad fuksas biggrin.gif SMAGU ŽVEJOT
Atsakyti
Jo žvejojančiu mažai. Pažiūrėjau šiandien laidą apie žvejybą, net širdį suspaudė. NORIU ŽVEJOTI NORS gun_rifle.gif
mAN ŽVEJYBA SUPER, NESVABU KĄ ŽVEJOT. Galiu ir į naktinę žvejybą vryt. Labai patinka rytinis "kliovas", vos tik sualutė danguj, tu mškeryttę šmarkšt į vandeny žiū plūdė panėrė blink.gif . Ir trauki sua į krantą, tai poto visa tokia yahoo.gif Nu žodžiu, nelabai kam čia bus įdomu kaip mamka žvejoja, bet man net rašyt apie žvejyba smagu. Vyras prižadėjo suorganizuos žvejybą, gal ant starkių, o gal lynai kimba g.gif
Atsakyti