Įkraunama...
Įkraunama...

Kebabų receptai

QUOTE(dute_a @ 2006 01 17, 20:03)
ewwe as ir vel trukdau, o kaip atrodo pakelis tu lavasu? kur jie buna padeti? gal as ziopla biski kad nerandu. maciau tik tortilijas g.gif

informacijos, kur ir kaip pirkti lavašus ieškokite Lavašųtemoje. Gana, kad anoje receptų beveik nėra, o tik kur jų ieškoti.
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2006 01 17, 21:03)
ewwe as ir vel trukdau, o kaip atrodo pakelis tu lavasu? kur jie buna padeti? gal as ziopla biski kad nerandu. maciau tik tortilijas g.gif


hm..net susimeciau,nu ten raudonam tokiam pakelyje,bet dabar galvoju,ten lavasas ar tortilijos g.gif na zodziu tai ka as dariau tai tai ten tokie kaip blynai,o padeti jie buna prie visokiu biski kinisku produktu,pas mus pvz netoli ketchupu smile.gif bet speju kad ten tortilijos... doh.gif o tai kuom jie tada skiriasi???
Atsakyti
ot kuom skiriasi tai nezinau gbet ten tortilijos, na jos mazesnes ir gal receptura skiriasi
Atsakyti
Tortilijos kepamos is kukurūzų miltų, o lavašai manau, kad ne...
Atsakyti
tai jo,pasirodo tikrai ten su tortilijom pirkau,ten buvo parasyta kad medium size,bet vistiek labai skanu buvo thumbup.gif o kai kebabinej perkam tai visam prasom kad su lavasu ir i toki pat blyna isukdavo viska,tai as taip ir pamaniau kad cia tas pats doh.gif
Atsakyti
mamma
o mano vyras persas wub.gif ir as ten budama is mokau i ssavo uosves ivairiausiu patiekalu.1 is nju kababas thumbup.gif kas norit pasakysiu receptuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mahsa @ 2006 01 25, 12:47)
mamma
o  mano vyras persas wub.gif  ir as ten budama is mokau i ssavo uosves ivairiausiu patiekalu.1 is nju kababas thumbup.gif kas norit pasakysiu receptuka 4u.gif


a ko tyli??? Tik greit klok viską!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai to receptuko kaip suprantu ir nebeus? Taip pat azkas zadejo pasakyti pikantisko ir astraus padazo receptuka? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zibuokle` @ 2006 04 29, 16:53)
Tai to receptuko kaip suprantu ir nebeus?  Taip pat azkas zadejo pasakyti pikantisko ir astraus padazo receptuka? sad.gif

dag ka zadejau,nepamanu tiksliai ko? gal priminsit
Atsakyti
aš tai darau taip kebabus:(nuo uošvio nusikopijavau biggrin.gif )

nusiperku šaldytų picos paplotėlių, pvz.Maximos, bet reikia kad jie stori būtų, nes mačiau yra ir plonų šaldytų;
tada atsargiai įpjaunu, padarau tokią kišenę ir išteplioju padažu vidų(pati pasigaminu tokį Pesto tipo padažą iš bazilikų), galima gi ir majonezu na ir kišu į tą rankovę mėsytę( labai gerai virta jautiena, kai lieka kauliukų iš sultinio sriubytei, tik reikia ją paprieskoniuoti gerai, jei netigit galit ir apkepti), pomidorus, agurkus, marinuotus svogūnus, pekino kopūstą ir dar sūrio (nebūtinai, bet mums skaniau), na ir kepu orkaitėje kol vidus sušyla ir apkepa paplotėlis thumbup.gif skonis l.panašus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zalia: 04 gegužės 2006 - 09:32
Kebabai siaip jau nacionalinis Turku patiekalas ir jau rusiu ruseliu/ ju eceptus as po truputi desiu turkisku patiekalu skyriuje/, deja turkai nenaudoja jums gerai zinomu raudonu,geltonu ar zaliu didziuju papriku,jos i turkija vos pries kokius 6-10 metu atkeliavo.
va surasysiu keleta rusiu ,kuriuos prisiminsiu;
1. iskender kekabi- su yogurtu ,paskrudinta pide ir pomidoru padazu/ namu salygomis nelabai pagaminsi,bet turkijoj patariu paskanauti,nepasigailesit/
2. cöp kebabı- subaklazanais
3.kağıt kebabı- kepimo popieriuje ir su darzovem
4.orkaitej patlazanu kebabas
5. sis kebabas
6. cöp sis kebabı
7 tavuk kebabı
8 adana kebabi
ir dar dauuuuuuuuuug kitu
kebabus grubiai galeciau suskirsttyti i kebabus is farso ,kebabus is mesos gabaliuku,vistienos kebabus ir kebabus su darzovem,va tik siuos prisimminiau.

Atleiskit mergytes,bet jei Turkijoj kas tokius kebabus,kokius parduoda lietuvoje pardavinetu, tai tas zmogutis butu greitai liaudies nulinciuotas biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,taip mano vyras sako,o as pritariu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kobryte: 14 gegužės 2006 - 19:28
Sveikos,

as taip pat susigundziau pasigaminti namu salygomis kebabus. Daug geru patarimu is jusus merginos gavau, bet... nelabai man, tulai lietuvei, aisku is ko susideda tortilijos ir lavasas. Supratau, kad jie skiriasi, o konkreciu panasumu ir skirtumu niekur neradau.

P.S turiu kukuruzu miltu, jei su jais ir vandeniu pramaisysiu tesla ir kepsiu kaip lietinius, kas nors man gausis? O jei taip, tai i ka bus panasu i tortilija ar i lavasa:))

Sorry, kad nepirmoji klausiu to paties klausimo, bet padekite atsipainioti kulinarijos plonybese:) blush2.gif
Atsakyti